Маски за лице Долива

  • 4 336
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 626
Привет!
Търсих дали има пусната такава тема, но нещо не намерих. Ако има ще се радвам на линк.
Та въпросът ми е някой ползвал ли е вече тези маски за лице. Гледам от известно време върви реклама и се чудех дали стават?

# 1
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Спомням си ,че отзивите за другите продукти не бяха възторжени,но и на мен ще ми бъде любопитно ,ако някой сподели.

# 2
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не съм ползвала маските,но имам брошура с тях и намерение в най скоро време да си купя някоя маска -пък може и да ми хареса . Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 358
И на мен ми е интересно за тези продукти. Рекламират се за суха кожа. Точно като моята. Не съм ги позвала и тъкмо мислех да ви питам.Ще следя темата.

# 4
  • Мнения: 133
имам балсамчето за устни - така изкарах миналата зима

# 5
Az dnes si vzex maska na doliva ot ananas -straxotna e

# 6
  • Мнения: 7 723
имам балсамчето за устни - така изкарах миналата зима
Е, то не е баш същото, като маските за лице Wink

# 7
  • Мнения: 372
Много съм доволна от маските на Долива Ползвам в момента релаксиращата с масло от карите.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 626
А за мазна кожа дали има маска? Тази с ананаса за каква кожа е?

# 9
  • София
  • Мнения: 1 654
Много съм доволна от маските на Долива Ползвам в момента релаксиращата с масло от карите.
В аптекака до нас горещо ми я препоръчаха точно тази, мисля да я пробвам Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 3 789
За маската не мога да кажа нищо, но съм си купила балсам за тяло, защото кожата на краката ми е много суга и съм доволна,.
Овлажнява и я прави мека, без да я омазнява!

# 11
  • Мнения: 2 631
Преди време бях изровила в архива цяла тема за продуктите на Долива, но не си спомням кой я беше пуснал  newsm78
Повечето мацки бяха доволни, щом аз почти се навих да им пробвам околоочния крем.
Аз също си търся купешка хубава маска за лице, затова също ще се поразровя за техните маски.
Само един въпрос: тази маска, за която говорите, че я рекламират, в кутийка като крем ли е или е на пакетчета по 1 доза?

# 12
# 13
  • Мнения: 16
Маските са в туба, май от предните серии имаха нещо , което беше на отделни дозички, но в общи линии продуктите им са хубави.

# 14
  • Мнения: 4 358
Взех си релаксиращата.Не се отмива.|Остава като крем за през деня. Засега съм доволна - хидратира добре а и аромата ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт