Дават Арабела

  • 2 360
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 230
Дават "Арабела се завръща" по Диема Фамили. Сега са на 4ти епизод. Върнах се в детството, ех.......  Въпреки че, Арабала по ми харесваше, не се отказвам да гледам и тези епизоди.

# 1
  • Мнения: 174
Арабела изгледахме с интерес аз и дъщеря ми. Сега гледаме и Арабела се завръща. В детството си съм гледала само първата версия и ми беше любимият детски филм. Това продължение на историята гледам за първи път, но няма чара на оригинала, някак си е по- безинтересно, мудно, не е така запленяващо.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 679
И аз снощи се натъкнах на него. Арабела е малко като Синьо лято.
Помня че всяко дете искаше да има пръстена на Арабела.

А помните ли Призраци в блока, във виенското колело, летящия Честмир? Чехите бяха много добри в детските филми, които правеха.

# 3
  • Мнения: 1 063
И аз снощи се натъкнах на него. Арабела е малко като Синьо лято.
Помня че всяко дете искаше да има пръстена на Арабела.

А помните ли Призраци в блока, във виенското колело, летящия Честмир? Чехите бяха много добри в детските филми, които правеха.

А Господин Тау Party
Невероятни филми, те са част от детството ни...

# 4
  • Мнения: 295
Много ми харесваше този филм,но когато по-късно го излъчваха по кабелните телевизии,когато вече бях голяма някакси нямаше същото очарование...
От колко часа го дават?Аз май тези серии не помя да съм ги гледала newsm78

# 5
  • Мнения: 2 897
Гледах случайно един от епизодите.Тръпката от едно време ми се е изгубила... Confused

# 6
  • София
  • Мнения: 2 679
Гледах случайно един от епизодите.Тръпката от едно време ми се е изгубила... Confused

На мен ми беше така като гледах Синьо лято.

# 7
# 8
  • Мнения: 824
А помните ли Призраци в блока, във виенското колело, летящия Честмир? Чехите бяха много добри в детските филми, които правеха.

Всички,детски филмчета,които са останали в съзнанието ми,са чехска продукция.Правеха неверотни филми.

# 9
  • Мнения: 2 764
А помните ли Призраци в блока, във виенското колело.
Ухххх,много искам да го  гледам отново....."Арабела " и "Синьо лято" ги даваха наскоро ,но "Призраци в блока" тц,а така искам  Embarassed

# 10
  • Мнения: 824
Ухххх,много искам да го  гледам отново....."Арабела " и "Синьо лято" ги даваха наскоро ,но "Призраци в блока" тц,а така искам  Embarassed

И аз искам да ги гледам,но се опасявам,че няма да ми въздействат по същия начин както преди.Към тези бих добавила и Гостенка от бъдещето.

# 11
  • Мнения: 2 764
Но четейки тук ме подсетихте и за "Призраци под Виенското колело " и го намерих  Party .Започвам да го тегля :за желаещите в торента има препратка и към Летящият Честмир/с  БГ Субтитри/ и .....абе ще видите да не пиша и другите  Joy

# 12
  • София
  • Мнения: 1 105
Любими филми Heart Eyes. И аз наскоро си бях дръпнала "Летящият Честмир" и "Призраци под Виенското колело". "Арабела" нямаше субтитри преди, сега дали има вече?

# 13
  • Мнения: 95
Благодаря polly   "Призраци под Виенското колело" (1979)

# 14
  • Мнения: 654
благодаря момичета,вие направихте днешния ден за мен 1 юни.

Общи условия

Активация на акаунт