За зимните шейни?От колоко годинки

  • 13 866
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 676
  Синът ни за 1-вата си Коледа получи шейна, тип "Чук и Гек", руско производство. Тогава беше на 8 месеца и за първи път го сложихме, пързаляйки го на Витоша. От самото начало държеше кормилото и не е падал от нея  Peace. Сега естествено се радва много повече.

Prizma, шейни продават в "Хиполенд", "Илиянци", предполагам и по другите детски магазини.

# 16
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Каня се от доста време да й купя, но то няма сняг   Confused

А какви снегове наистина помня... Sad

# 17
  • Мнения: 4 399
купихме тази година, дървена е. Поради липса на сняг не сме я ползвали и не мога да кажа нищо.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Беше на 2 годинки. Баща и я обърна и тя се изплаши малко.Но харесва да се вози на шейна като всяко дете.

# 19
  • Мнения: 3 880
На година и 8_9 месеца, като zаваля първият сняг zа сеzона. Вzехме дървена, исках да не седи много на ниско (както легените), а да има все пак малко раzстояние между снега и детето, а съЩо и да можем да се спускаме по двойки по надолниЩето Simple Smile
Предполагам бърzо раzбра каква е целта на Шейната, ама то и неzнам какво има zа раzбиране Wink седеШе си и се кефеШе на високите скорости...

# 20
  • София
  • Мнения: 5 012
Вчера купихме шейна - дървена, от магазин за 1 лв на пазар Ситняково за 25.-лв Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 39 759
1вата шейна на Дияна беше дървена, и я купихме когато беше на 2г. Скоро купихме нова, отново дървена.
Комшийката ни даде един Чук и Гек. Веднъж отидох с него до яслата да прибера Дияна, и реших, че тази дейност не е за мен. Шейната е прекалено тежка + кг на детето = гърч Simple Smile
Сега е момента да върна шейната на комшийката, да вози внучката си Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 438
Детето трябва да е навършило една година, поне при нас беше така. Значи дъщерята на година и половина, а синът на малко повече от година.

# 23
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
И на мен ми се иска да купя на Вики шейна от тези дървените, но май все още е малък за такова нещо  Thinking

# 24
  • Мнения: 123
каква шейна е удобна за едногодишно дете  , все пак Thinking

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Големият беше на осем- девет месеца, когато го возихме в шейна. Купихме пластмасова, със специална седалка с колан - за бебета. Сега и малкият ще возим в нея.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Ние миналата година т.е. на 2 годинки я качихме на Чук и Гек.Малка е за него,но се спуска с един възрастен.Мисля,че тази година ще й е по-интересно Peace

# 27
  • Мнения: 3 880
каква шейна е удобна за едногодишно дете  , все пак Thinking
Нещо такова според мен:

# 28
# 29
  • Мнения: 4 841

Нашата е същата, само че червена. Около годинка беше, когато го качихме за първи път. Нямам представа дали и какво е трябвало да разбере, важното е, че му беше забавно и оттогава много обича да се пързаля. За тази зима мисля да вземем и "леген"  - няма да се обръща при високите скорости и за по-големи деца мисля, че е добър избор.

Общи условия

Активация на акаунт