Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

На моя близка предстои оерация. Искат да и правят манипулацията отдолу, без да и режат корема. На нея и е чудно и смята че от това може да се почувства по зле. При вас как беше?
Цитирай

Това според мен е по-добрия вариант. От къде ще е операцията зависи къде е миомата и колко е голяма.
Коремната операция е много по-тежка. Не се плашете. Два дни след операцията ще е пушка. Дори сигурно в къщи ще си я пуснат.
Успех и късмет!
Цитирай

София

Много ти благодаря за успокителния отговор. Ясно е че всичко е специфично за конкретния случай, но все пак исках да знам как се е случило при други хора.
« Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 21:46 от Tanija »
Цитирай

MA

Аз имам такава операция, много по щадяща е, възстановяването е много бързо - аз същия ден вечерта си бях в къщи. За два три дена забравяш, че си имала операция. Болки не съм имала, само леко кървене, но спря много бързо.
Успех на познатата ти.
Цитирай

Моята операция беше коремна. Нямаше друга възможност за съжаление. Макар че бързо се възстанових не мога да кажа, че е безобидна лека операция.
Тя къде ще се оперира?
Цитирай

София

В Майчин дом в София ще я оперират.
Цитирай

Горно нанадолнище

Аз също съм оперирана от миома , но моята операция е коремна , защото миомата беше доста голяма 15см  Rolling Eyes Пет месеца преди това родих със секцио ,което пред тази операция беше - просто песен  Whistling Така, че този начин е по безобидния , който са решили да я оперират - просто да бъде сигурна  Naughty По бързо ще се възстанови . Леко и успешно опериране и пожелавам и най- важното да е спокойна и всичко ще е наред  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

В Майчин дом в София ще я оперират.

кой д-р?
Цитирай
Аз си направих такава операция, само че коремна. Страшно съм доволна от екипа в Окръжна болница София. Страхотни професионалисти, които освен това се отнасят с пациентите си като към много важни хора. Успех!!
Цитирай

София

Д-р няма да избира, защото неможе да си позволи да заплати таксата 600 лв. при избор на лекар.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Повечето от МА са специалисти, все пак. Но ако се касае за младо и нераждало момиче е добре да събере 600лв. за избор на екип и тогава да се подлага на манипулацията.
Цитирай

MA

За какво да дава 600 лева само за избор на лекар Shocked Правила съм си същата операция в частна клиника и струваше 450 лева.
Цитирай

Мен ме оперираха в Майчин дом - София - 6-ти етаж на 28 февруари тази година -д-р Тюфекчиева. Тогава нямаше такса за избор на лекар.  Много съм доволна. Страхотен лекар. На скоро са въвели такава, но доколкото разбрах не е за всички лекари.
Имаше жени, които бяха без избор на лекар тогава и чакаха някой да се освободи на случаен принцип. И някои чакаха по 5-6 дори 10 дни.
Аз постъпих на единия ден и на другия ме оперираха. Но бях минала през частния кабинет и бяхме направили предварително всички изследвания. Прегледа тогава не беше много скъп. Заслужава си.
Когато постъпих в отделението (беше вторник) старшата сестра ми каза, че скоро няма да ме оперират, защото в понеделник са постъпили 10 жени. Аз изпаднах в шок, защото докторката ми беше казала, че иска да ме оперира непосредствено след менструация. Пък и да чакам още 10 дни и то в болницата (не съм от СОфия). Ужас!
Но около обяд лекарката дойде, прегледа новопостъпилите и за следващата сутрин аз бях първа в списъка.
Да, съгласна съм, че в Майчин дом работят страхотни професионалисти. Но ако се касае за момиче, на което трябва да му се запази матката ............. може би няма да се стараят толкова ако........... По лесно е да махнат миомата с матката и готово!
Моята операция продължи 3 часа. И ако не бях минала през кабинета и нямах уговорка просто никай нямаше да ми се напъва да ми запази матката! Защото бях спасена на косъм! (И Слава Богу).
Не искам да ви плаша, просто разсъждавам!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.