Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

на пистата

какво мога да пия,че не издържам от болки,счупими се мъдрец и боли ужасно smile3514
Цитирай

BG

Парацетамол и отивай на стоматолог
Цитирай

на пистата

ами той е за вадене,ще може ли newsm78
Цитирай

BG

Ще може, не се притеснявай. Може да  се постави упойка, така че отивай по- скоро.
Цитирай

Карлово

Няма проблем с упойката, предупреди го само, че кърмиш. На мен ми вадиха нокът с упойка, така че-бягай на стоматолог.
Цитирай

София, Лагера

И на мен изневиделица ми се счупи зъб и се наложи да го вадят. Бягай на зъбар, не е страшно, после боли 1-2 дни. Иначе става по-зле...
Цитирай

София/Варна/Стокхолм

Поговори със зъболекаря, няма да има проблем, но просто да ти каже как ще процедира - колко време ще трябва да си извън къщи, дали ще ти трябват някакви лекарства след това и т.н., за да можеш да планираш нещата.
На мен ми правиха голяма челюстна операция, но всичко обмислихме предварително много добре и в резултат нямам проблеми с кърменето.
Тъй като при теб случаят не е чак толкова сериозен, сигурна съм че всичко ще е наред, просто не го отлагай.
Най-много да ти се наложи да изцедиш кърма за едно-две хранения, докато ти извадят зъба и се поосвестиш. Ако трябват антибиотици след това, има варианти, които са съвместими с кърменето.
Леко да мине всичко ти желая!
Цитирай

По света и у нас

Тичай на зъболекар.Като кажеш, че кърмиш, няма да има проблем.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.