Хладилници Samsung-ПРЕКИ впечатления ?

  • 4 908
  • 9
  •   1
Отговори
Един татко има ГООлям проблем, та мами помагайте  Hug
Избирам спешно хладилник. Харесал съм си тези (не като конкретен модел, а като дизайн, възможности, цена-екстри и производител )

http://www.kkelectronics.com/product_detail.php?product_id=09010729
http://www.kkelectronics.com/product_detail.php?product_id=01000935
http://www.kkelectronics.com/product_detail.php?product_id=09028239

Изискванията са хладилната част да е ГОЛЯМА ( фризерната е без значение, ама може изобщо да я няма, но не), ПОДХОДЯЩИ ЗА ВГРАЖДАНЕ, на мен ми хареса идеята за двата изпарителя (от техническа гледна точка). Помагайте с преки впечатления Praynig Praynig Praynig

# 1
  • Мнения: 794
За този модел конкретно нямам впечатления, ползвам друг, както и същата марка пералня и прахосмукачка  Wink ...

Много съм доволна от тях и нямам никакви оплаквания (всичко е на по 1 година).

# 2
  • Мнения: 1 426
първия го имаме от 4г. (само че без охлаждащия бар за бутилки, защото заема излишно място) и много съм доволна една от успешните покупки. Вече обаче не ползваме филтрираната вода, защото не сме сменили филтъра. Не знам какво означава подходящ за вграждане, но явно е някаква заблуда.
До хладилника трябва да достига вода за да можеш да ползваш ледогенератора.

# 3
  • София
  • Мнения: 138
Ние имаме също хладилник на Самсунг, прахосмукачка, телевизори изобщо доста голяма част от уредите ни са Самсунг - много съм доволна, всичко е на около 2 год и за това време нямаме никакви проблеми

# 4
Аз и нямам намерение да ползвам филтрираната вода-за това си има Брита и мин.вода. Интересува ме как се справя с това, за което е предназначен, т.е като хладилник. Сьхраняване на плодове, замръзване на продукти, регулиране на температура, шум, почистване (може и сам да се почиства, знам ли), плесени, какво става като му спре тока и т.н. все неща които продавачите не знаят Hug

# 5
  • Мнения: 1 426
Аз и нямам намерение да ползвам филтрираната вода-за това си има Брита и мин.вода. Интересува ме как се справя с това, за което е предназначен, т.е като хладилник. Сьхраняване на плодове, замръзване на продукти, регулиране на температура, шум, почистване (може и сам да се почиства, знам ли), плесени, какво става като му спре тока и т.н. все неща които продавачите не знаят Hug

така и така си дала сума ти пари за тази екстра на хладилника, Бритата можеш да я забравиш защото хладилника е на същия принцип и е глупаво да не съзползваш от тази екстра
за 4г. нито веднъж не съм го размразявала. Регулираш Т на фризера и хладилника отделно според нуждите, като спре тока спира и хладилника естествено, но поддържа доста време Т, при нас повече от 1/2ч  не спира тока и то рядко, така че по-големи наблюдения в тази насока нямам. Шум има когато компресора работи - принципа е такъв че колкото по-често се отваря вратата, толкова по-често включва компресора. За какви плесени става въпрос, аз такова не съм срещала в моя хладилник.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 4 129
Нашият хладилник е Самсунг, не е от тези модели, но няма проблеми със замръзване и тем подобни  Peace
Доволни сме

# 7
така и така си дала сума ти пари за тази екстра на хладилника, Бритата можеш да я забравиш защото хладилника е на същия принцип и е глупаво да не съзползваш от тази екстра
Още не съм ги даЛ, та затова и питам, да не стане после  Mr. Green
Та като стана въпрос за водата, каква и е температурата, топла, студена, каквато си дойде по водопровода ?

# 8
  • Мнения: 1 426
студена, като от хладилник

# 9
  • Мнения: 491
Нашият хладилник е първия вид,доволна съм от него,достатъчно голям е.Леда е голямо предимство през лятото.Имаме го от 4-5 месеца и не мога да ти кажа до колко е издръжлив,но има гаранция 2 год

Общи условия

Активация на акаунт