Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора
Здравейте, педиатърът ми каза да давам чай от лайка на детето. Има кашлица. пием едни хомеопатични лекарства (които всъщност са за сополките), от които май не се подобрява положението. Секретите в нослето още си ги имаме, но и кашлица си имаме вече. Confused Аз знам, че лайката е силен алерген. Какво д правя да му давам ли? Thinking 
Цитирай

София

Давала съм чай от лайка и когато са били по-малки, но не от пакетчета а на Hipp
Цитирай

моят син е почти на 8 месеца и аз доста отдавна му давам чая на Хип за успокоение в който има лайка, нямало е проблем досега. Но иначе лайка - пакетче, мисля, че не може.
Цитирай

София

Не се притеснявай, чаят от лайка влияе много добре на такива състояния при бебето - хрема, зачервено гърло.  Peace
Цитирай

Не. Лайката е силен алерген.
Цитирай

Sofia

По-добре лайка, от колкото синтетични медикаменти. Пробвай първо с малко.
Цитирай

Стара Загора

Аз започнах да давам чай от лайка на Хипп още когато беше на 2мес. Беше му се раздразнил гласа- дрезгав и с това се оправи. Пи го вместо вода. Peace
Цитирай

София - Младост 1А

аз още не съм давала лайка. Можеш да пробваш мъничко и да следиш за реакция.
Цитирай

И аз знам, че е силен алерген. Аз лично не бих дала.
Цитирай

Давах чай от лайка на ХИП, когато беше на 3 месеца, разбута се малко, гласът и стана дрезгав и се оправи само с него, давах и го около 3 дни.
Цитирай

Здравей мисля че е по-добре да се посъветваш със доктор, специално за лайка не бих рискувала защото е много силен алерген. Аз лично си купих два големи пакета цвят от лайка с цел да му правя инхалации при леко закашляне, или секрет в носа, и добре че не съм направила нищо, защото в едни тестове които бяхме направили излеле, че имаме алергия точно към лайката! Това е моя съвет, е нашето е друг случай, но все пак! Hug
« Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 17:53 от magirz »
Цитирай

София

На 3 месеца и дадох чай от лайка на Милупа. Давай смело!
Цитирай

Варна

Аз бих дала.
Цитирай

София

Аз давам чай от лайка на пакетчета вместо вода и сокове го пие
Цитирай

София

А от шипка?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора