Петъчна- за преди и след първия път

  • 4 485
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Вероятно съм се оглеждала и аз в търсене на промяна, не помня. Със сигурност обаче няколко дни сядах ту на едната, ту на другата страна  Blush

...А стълбите си бяха жива мъка ooooh!

# 31
  • Мнения: 123
О като си спомня за  този момент още настръхвам.Помня,че..... абе аз да ви кажа усещах какво ще се случи.Деня ми мина в подготовки,гласях се.То не беше къпане по сто пъти докото отида в тях,представях си пред огледалото как ще изглежда физиномията ми и т.н.Накрая се оправихме Laughing.И докато се усетим,някой напъна външната врата....Аз в  бързината какво съм взела и какво не, не помня.Бегом в банята,всеки по-отделно се спасява. CrazyТя майка му да вземе да се прибере и ни зтащи.Срам EmbarassedНе ме питайте как съм се показала.И тя да не пасе трева жената,ама какво да каже. #CrazyНо за промяна мисля,че нямаше.Освен,че ни хареса Mr. Green

# 32
  • Мнения: 14
. нито преди, нито по време, нито след "събитието" имаше нещо интересно. Случи се както ми се случват нещата. Уж да е за добро, а се получи както винаги.

# 33
  • Мнения: 47 888
не беше лошо, нямаше нито много болка, нито много удоволствие
не мислех че ми личи, само не исках майка ми да разбере, най- вече защото бях много малка още  Embarassed

# 34
  • Мнения: 8 999
Да, промених се. Преди това имах химен, а след това - нямах. Но това си го знаех само аз и младежът, който участваше в тая кървава история.

# 35
  • Мнения: 5 370
Блек!!!! Въобще и не желая да си спомням за първия път. Sick  Sick Sick

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 789


...А стълбите си бяха жива мъка ooooh!

...поради мускулната треска. Сега си спомням, че на другия ден ме хвана най-ужасната мускулна треска в живота ми. Голяма гимнастика ще да е било.  hahaha

# 37
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
Блек!!!! Въобще и не желая да си спомням за първия път. Sick  Sick Sick

Дааа...тъпотия до шия...

# 38
  • Мнения: 943
За съжаление моят първи път беше първи пъти,доста трудничко беше...затова не искам и да си спомням.Приятели ми казаха след това че съм се променила,говоря за интервал от 1-2 седмици примерно,но аз се чудех и маех защо така смятат,не бях забелязала никаква разлика в поведението си или друго newsm78

# 39
  • София
  • Мнения: 5 718
Винаги когато се сетя за това ме напушва смях... Като си тръгнах от дома на младежа, имах чувството, че едва ли не на челото ми го пише, и че всички хора само мен гледат... Голям срам, голямо чудо  Joy Joy Joy
и аз така, след първата целувка също  hahaha
интересното е, че майка ми веднага разбра  Rolling Eyes

# 40
  • София
  • Мнения: 392
 Преди първия път бях подготвена. Понеже упорито не исках да правя такива неща и гаджето ми правеше френска. Явно се е надявал да ме възбуди, ама аз освен панически срам, друго не усещах. После реших, че така и така ме е виждал гола и правим "глупости", поне да си е както трябва, а да не ме мъчи с това лигавене. ooooh!   Доста по-късно оцених този вид любов. Mr. Green

# 41
  • Мнения: 3 521
Промени ме и още как - не си спомням някога след това да съм летяла толкова високо и да съм се разхождала с толкова безумна усмивка на физиономията Mr. Green.
Противно на всичките ми очаквания за болка и кръв ми беше много хубаво - 4 тека и после Постинор.
Мускулната треска на следващия ден не ми се размина.
Най-добрият ми приятел позна, че е станала врътката от пръв поглед - явно ще да ми е личало доста, защото преди това му трябваха 2 седмици, за да забележи, че съм с червена коса Rolling Eyes.
Sweet sixteen! Laughing

# 42
  • Мнения: 354
Блек!!!! Въобще и не желая да си спомням за първия път. Sick  Sick Sick

И аз.Виж за втория, третия и след това......

# 43
  • София
  • Мнения: 786
Първия ми път беше ужасен! Чак 3 години след това имах полов акт при който и аз изпитах удоволствие.
Промени ме до толкова че да изпитвам панически ужас само при мислта за секс доста дълго време.

# 44
  • Мнения: 3 268
На мен пък не ми повярвяха, че ми е за първи път, защото нямах химен  newsm78 :crazyeye Както после се разбра, било наследствено Laughing
Първите минути не знаех какво да правя, попивах новите усещания, но след малко ми стана гот и цяла нощ практкикувахме заниманието  Laughing Laughing :lol
Сповням си, че бях горда от факта, но се притеснявах наште да не ме усетят. След години разбрах, че майка се е досетила Rolling Eyes
И при мен беше така,добре,че не съм се родила в минали времена,щяха да ме обесят. Sick

Общи условия

Активация на акаунт