Сърбеж по корема

  • 7 693
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
Сигурно е нормално да те сърби разширяващия се бременен корем, ама е доста странна гледка в офисна среда. Нали е нормално ????

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Нормално е.И мен ме сърбеше.Май мина чак като родих

# 2
  • Мнения: 1 371
Овлажнявай го с крем. Сърби те, защото се разширява. Изсушава се и можеш да получиш стрии.

# 3
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ох като си спомня как ме сърбеше... мацотех се с кремове, но си се и почесвах доста

# 4
  • Мнения: 225
Овлажнявай го с крем. Сърби те, защото се разширява. Изсушава се и можеш да получиш стрии.
НЕГО точно надали го сърби, по скоро го сърбят ръчичките да почеше колежката срещу него Laughing

# 5
  • Мнения: 4 292
Овлажнявай го с крем. Сърби те, защото се разширява. Изсушава се и можеш да получиш стрии.
Sign Exclamation Sign Exclamation Sign Exclamation

Аз се мацотех като ненормална по всяко време и навсякъде, само да усетех някакъв сърбеж или опъване. Досадно е, знам, но сега се радвам, че съм го правила, защото нямам една стрия.  Peace

# 6
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Да , нормално е!!!!!

Овлажнявай го с крем. Сърби те, защото се разширява. Изсушава се и можеш да получиш стрии.
НЕГО точно надали го сърби, по скоро го сърбят ръчичките да почеше колежката срещу него Laughing
Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 4 406
Сигурно е нормално да те сърби разширяващия се бременен корем, ама е доста странна гледка в офисна среда. Нали е нормално ????
и мен ме сърби и си се почесвам в офиса, без да ме притеснява. все пак си чеша корема, а не ....
виж вас,мъжете, хич не ви тормози това да си почешете чатала, защо пък жените, особено бременните, да са странна гледка, като се чешат по коремите?

# 8
  • Мнения: 4 292
Ама това мъж ли било?  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 4 621
Да, нормално е Peace
Мажи го с овлажняващи кремчета и такива против стрии Peace

# 10
  • Мнения: 4 406
Ама това мъж ли било?  Rolling Eyes

даа, той е много ентусиазиран бъдещ татко явно.  Laughing Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 1 833
нещо много мъже напоследък взеха да се влючват тук!?

# 12
  • Мнения: 4 406
специално за този мъж - похвално е, толкова много се интересува, иска ми се и моят мъж да беше толкова любознателен 

# 13
  • Мнения: 85
Ама това мъж ли било?  Rolling Eyes
Ми гледай те бе , дами  Laughing
Приятелката ми се притеснява , че се чеше много в офиса Mr. Green

# 14
  • Мнения: 728
предполагам че я сърби защото като и се разширява пупата и кoжата там и се е изсушила много.. може да и направиш подарък, някакъв хубав крем за бременни. тъкмо 2 в 1 - получава подарък и не я сърби, даже 3 защото няма да има стрий.. от което повечето бременни се притесняват

Общи условия

Активация на акаунт