"БИСЕРИТЕ"на нашите деца

  • 2 249
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 134
привет мамчета,тук може да споделим БИСЕРИТЕ на нашите деца,надявам се да се посмеем заедно от сърце hahahaще дам старт
Сашко е на 3год.и 7 мес. но ми е измислил прякор вика ми МУЦАНА  Crazy не може да ми обясни защо ,но на мен ми харесва
миналата седмица след баня го мажа с мляко и тои ми вика ЗАЩО МЕ МАЖЕШ?ЗАЩОТО КОЖАТА МИ Е ЖИВА ЛИ?(това е реплика от рекламата с бременната и душ гела)
преди 2 месеца някъде се къпем двамата и понеже тои сам може да си мие пишоната му викам
-Саше аиде мий пишката,тои се ослушва,и аз пак
-Саши аиде ще свърши водата(на боилер сме)тои обаче пак си прави оглушки
и го хванах и му я измих аз,а тои един нацупен ме погледна и ми вика
-щом ти ми изми пишката дай сега аз да ти измия чочката(тая дума я знае от детската) #Crazy #Crazy #Crazyот тогава никво къпане заедно вече само баща му ,но и те имаха смешка ,питал го
-тате кога и моята пишка ше стане голяма като твоята Sick

като го карам да си събира играчките и нали се сещате че повтарям по-10 пъти и накрая като кажа ЩЕ ГИ ИЗХВЪРЛЯ АКО НЕ ГИ СЪБЕРЕШ и тои най нахално ми отвръща
-АБЕ ЧУХ НЕ МИ ПОВТАРЯЙ ПО 7 ПЪТИ

овен какво да ви кажа Joy
очаквам да ме подкрепите , и да се включите с още по-интересни случки  bouquet

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 16:00 от cenitelkata

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Запис, ще пиша по-късно  Hug

# 2
  • Мнения: 636
Браво за чудесната темичка newsm10
Моята разбойничка е още на 6 месеца и не може да говори, но с голяяяяяяяям интерес ще ви чета  typeuu  201uu

# 3
  • Мнения: 1 155
Страхотна темичка, Браво!!! Peace

# 4
  • Мнения: 290
Хайде и аз да се запиша-Моят син е на почти 2 години и от няколко дни си повтаря БЕ ДЕНА и БА ТЕНА Joy  hahahaедва вчера разбрах,че ми обяснява за спайдърмен и батман.В детската стая пердетата са им такива и той ми обяснява ама аз докато схвана. newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 1 078
Аз ще се включа първо с най-любимия ми бисер на дъщеря ми. Тогава тя беше някъде 5 годишна и от време на време искаше след като загасим лампитеда полегне някой при нея за малко. Лежим си ние значи и аз й викам - "Айде, Саши, заспивай, че ще изпуснеш съня." А тя - "Няма, нали в началото винаги дават реклами!"  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 134
Аз ще се включа първо с най-любимия ми бисер на дъщеря ми. Тогава тя беше някъде 5 годишна и от време на време искаше след като загасим лампитеда полегне някой при нея за малко. Лежим си ние значи и аз й викам - "Айде, Саши, заспивай, че ще изпуснеш съня." А тя - "Няма, нали в началото винаги дават реклами!"  Mr. Green

rotfImbo rotfImbo rotfImbo
ох тея реклами.... hahahaпромиха мозъците на децата

# 7
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
И аз да се включа с малко бисери. Моят син на колата на Батман казва "батовна кола" - доста време ми трябваше да разгадая каква е тая кола  Grinning.
Една вечер сменявам чаршафите и малкия ми носи чистата калъфка и ме пита - мамо, кой е спукал възглавницата  Joy
А най пресния му лаф е като се ядоса - ох ма начи,един вид ех бе значи еди кво си.
Сега в момента други не се сещам, ама като се сетя по-късно ще пиша.

# 8
  • Мнения: 134
сетих се
не бяхме на градина през цялата стачка , след това имаше шарка и пак не го пуснах ,после пък някакъв вирус с някакви пъпки и така му се събраха 2 месеца в нас,доиде момента обаче да ходи и му говорим подготвям го , но тои нещо не му се ходеше ,същия ден(петък)понеже съм бременна ,звънях да си запазя час за консултация и тои ме е чул по-тела ,че съм казала нещо за понеделник ,че ще ходя на лекар ,ама чул не дочул.............и му казвам
-в понеделник на градина мило мое ......
а тои;
-каква градина бе мамо ?нали ще ходим да раждаме с тебе? Laughing
докато му обясня ,че има време ..... Party,че ще ходя само да ме види лекарката............



по-повод "УМНАТА"реклама с камелия по ТВ-то
една вечер мисля че беше преди няколко дни , тъкмо ще си лягаме и се събличаме и тои ни пита:
-вие ЧУКАТЕ ли се? #Crazy #Crazy #Crazyразнищихме разговора след 5 мин.щото онемяхме с мъжа ми и се стигна до извода ,че съвсем успешно е наместил думата в изречение(тва по-повод рекламите дето промиват мозъци)



много обича също така да ме издебне като ми звани телефона и да го вдигне тои ,не на всеки обаче вдига разпознава мелодийте и ги е научил най често вдига на мъжа ми и му вика:
-КВО ПАК ИСКАШ ТА ЗВАНИШ ?

# 9
  • Мнения: 129
Живеем срещу магазина и от малък го пращам да пазарува , като винаги му казвам да чака ресто. Един ден /бил е 2-3годишен/ му давам 0,15ст. да си купи близалка. След 10 минути излиза заедно с побеснялата продавачка и тя ми обяснява : взел си Деян близалката, обаче продължава да си стои до касата
- Деяне, тръгвай майка ти те чака
- Чакам ресто!
- Няма ресто, даде ми точно пари
- Мама ми е казала да чакам ресто!
Междувременно става опашка и продавачката за да се отърве му дава 0,02ст
- Ето ти рестото, излизай!
- Аааа, за тия пари искам един сок!

# 10
  • София
  • Мнения: 1 078
 Joy Joy Joy
Браво на детето, няма да остане капо.

# 11
  • България
  • Мнения: 106
Скоро след поредната тревога на 6годишната ми дъщеря дали я обичам колкото бебка ,и обяснявам надълго и нашироко колко са ми мили и двете и завършвам с репликата"9 месеца съм те носила под сърцето ,как мама няма да си я обича."тя ми казва умно "Да ,също и под белия дроб"(бяха учили за анатомията на човека в дет.градина)

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Преди няколко дни гледаме по телевизията Азис, който нещо реве за Китаеца. Не беше гримиран или пък в женски дрехи.

Дъщеря ми:                                          Мамо, ТУЙ защо плаче?
Аз/възпитателно/:                                Не туй, а този чичо. Плаче защото му е мъчно.
Тя/след размисъл/:                               Мамо, туй не чичо, туй смесено.

# 13
  • Мнения: 1 761
Аз като малка-дават ми 1 лев и ме пращат да си купя нещо( вече не помня какво е било), което струва 50 стотинки.Казват ми,че имам 1 лев и това са много пари (преди 25 години бяха).
Отивам при лелката на павилиончето и казвам какво искам.Тя ми го дава и ми казва-50 стотинки.Аз я питам колко е 50 стотинки от 1 лев.Лелката ми каза,че 50 стотинки е половин левче.Аз късам левчето,давам половинката,взимам си покупката и беж да ме няма.Да,ама баба и дядо бяха учители в града и бяха учили половината град,включително и лелката.Видяла дядо ми и му се оплакала.Та дядо ми донесе скъсаното левче да го залепим с тиксо,а дал на лелката 50 стотинки.После ме научи да смятам парите на левчета и стотинки.

# 14
По повод на рекламите и тяхното отражение върху децата. Миналата година, синът ми /тогава на 2 г./ беше счупил нещо. Започвам да обяснявам, че трябва да внимава, че не може така да се чупи всичко, защото трябва пак да се купува и няма да останат пари за играчки и книжки. Завършвам лекцията с въпроса: "От къде ще вземем после парички?", а той ме поглежда и най-искрено ми отговаря: "От банка ДСК".

Общи условия

Активация на акаунт