Миете ли дупето преди сменяне на памперса?

  • 12 167
  • 129
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 881
Мия само когато е наакана,а през останалото време с мокри кърпички.А когато е при баба си все се мият,независимо какво е свършила в памперса Peace

# 16
  • Мнения: 2 100
Ами той винаги е наакан  Laughing (сладкото ми дрисленце то Mr. Green) Пък като се случи някой път само да е пишал и го избърша с кърпи, при следващата смяна е със зачервено дупе  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 2 960
ЗАДЪЛЖИТЕЛНО сутрин , после при ходене по голяма нужда също,през другото време с кърпички....всяка вечер къпане Peace

# 18
  • Мнения: 590
Миех го при всяко сменяне на памперс-а .Сега през деня е на гърне, а през нощта с памперс, пак така -миене .Мокри кърпички само, ако сме навън .На 2 години е .Никога не се е подсичал .

# 19
  • София
  • Мнения: 44 088
не ползвам кърпички освен ако не сме в къщи, все още смеси всеки път на чешмата...дори и да не е акал, така сме свикнали....на 2 години е....

# 20
  • Мнения: 4 398
в легена Peace ....с повод и без повод хем се мием ...хем е кеф и игра пада.
понякога после се налага и преобличане и мама да забърсва водата отстрани но това е друга тема.
за протокола никога не сме били подсечени нито дупето нито отпред Grinning

# 21
  • Мнения: 476
И наакана, и напишкана я действам с мокрите кърпи.

Аз също. Вечерта естествено минаваме през банята.

# 22
  • Мнения: 911
Това ми е въпроса. Аз мия малкия на чешмата всеки път като ще сменям памперса. Но започва да ме притеснява факта, че става тежичък и незнам докога ще мога да го подмивам така. Вие как се справяте при миене? Скептична съм към мокрите кърпички...абе направо ги недолюбвам.

Сега тежи осем и пак го мия на мивката - свиква се... значи аз сутрин и вечер (къпането) го мия, ако през деня се е наакал - пак, но за напиканите памперси - само мокри кърпички.
Не харесвам варианта миене на наакано дупе в леген, защото след първото плискане, когато и водата вече е наакана, хигиената някак ми куца. Само на течаша вода.
Като беше по-малък и акаше по няколко пъти на ден - само миене, с кърпички не става - акото му боядисва дупето и т.н. След миенето винаги слагам крем.

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 20:20 от korinka

# 23
  • Мнения: 1 008
Като сменям памперса и само е пишкала-с мокри кърпи. Като има "ако" я мия на чучура. Къпане-всяка вечер.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
През деня винаги съм ползвала мокри кърпи,освен ако не е много омазано.

# 25
  • Мнения: 620
Мия го само, ако е акал. Ако е само пишкал - нищо не правя.
Ако сме навън или някъде си - действаме с мокри кърпички.
Ако не ти харесват мокрите кърпички  (разбирам те) - варианта с легена е подходящ или текстилна кърпа, напоена с вода...обаче ще трябва да се пере Simple Smile

# 26
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
дупето го мием винаги когато е наакано и ако е много пишкано също но не винаги, задължително си ползваме мокрите кърпички Simple Smile и после си слагаме лсед баня зехтин, а иначе пенатен крем Simple Smile и за сега имаме едно хубаво и чисто дупе

# 27
  • София
  • Мнения: 3 249
Мия дупето при всяка смяна, когато сме си у дома. Тежка е вече - почти 10 килограма, но не смятам да спирам с миенето  Naughty  Просто обмислям варианта да не я вдигам на мивката, а да го правя в легенче примерно или с подвижния душ

# 28
  • Мнения: 487
Винаги, когато е акал, му мия дупето на мивката.

# 29
  • Мнения: 27 524
Не мия. Намирам мокрите кърпички за страхотни.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт