Нагли и безочливи са .....

  • 5 961
  • 103
  •   1
Отговори
Поредното следобедно ходене до детската градина, предната наглост. Не се наядоха ейй!...Гадовете

Давахме колкотони искаха и дарение отделно направихме, а те искат ли искат, че и длъжна съм им била, не съм си изпълявала родителските задължения!

Всички такси и последна - платена!
Дарение - принтер при приемането!
Всяка година до сега 50лв. за учебни материали и играчки - дадени безропотно!

Играчки нямало - децата ги изяли, каде са отишли парите от миналата година - няма информация!

Съпруга ми платил за снимки преди извесно време - сега ги искат пак защото тази госпожа незнаела и нямало никъде отбелязано newsm78

Изкара ме лъжкиня пред сумати народ - охрана, майки,бащи и прочие!

Не иска да се обади на колежката си която ги е взела да я пита защото била болна!

Перед камерата на телефона ми ми каза, че не си изпалняваме родителските задължения защото не сме дали 50лв. тази година.

Госпожата е нова!

Говори ми със заповеден тон, явно не предполагаше, че имам пари в джоба и обеща разписка. Като и извадих парите се отметна, да съм ги дадяла на едикоя си майка, но тя намало да ми даде разписка защото не била книжарница!

Нямам думи  #2gunfire #2gunfire #2gunfire




# 1
  • София
  • Мнения: 1 890
  Нищо не разбрах.  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 7 723
А аз- още по- малко newsm78

# 3
  • Мнения: 227
Обикновено аз като съм ядосана -треперя цялата,за това и не пиша в това ми състояние Laughing

# 4
  • Мнения: 25 565
А аз разбрах.
На твое място бих си отписала детето веднага. Слава богу, частни градини и детегледачки - колкото щеш!  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 1 105


Давахме колкото ни искаха и дарение отделно направихме, а те искат ли искат, че и длъжна съм им била, не съм си изпълявала родителските задължения!

Всички такси и последна - платена!
Дарение - принтер при приемането!Всяка година до сега 50лв. за учебни материали и играчки - дадени безропотно!


Те за това ви искат, защото вие си давате. Няма какво да стреляш и да се дразниш. Отиваш, когато другата г-жа, на която си дала парите е там и готово. К'во толкова си се разбесняла?

# 6
  • София
  • Мнения: 2 623
При тези обстоятелства аз бих подала веднага
жалба където трябва, защото по закон те нямат
право да събират и по 1 лев за каквото и да било.
Тази заповед седи на видно място в нашата ясла,
в предната също !
Аз също давам пари, но това става не със заповеднически тон,
а само и изцяло на добра воля от родителите, защото
мен лично ме интересува с какво играе и се обучава
моето дете.
Аз съм невероятно доволна от нашата градина,
от учителките и лелите. Не мога дори да посоча
едно нещо, което да не ми харесва там, а детето
ми ходи с удоволствие и едвам изчаква да дойде
Понеделник за да го заведа.

# 7
# 8


Давахме колкото ни искаха и дарение отделно направихме, а те искат ли искат, че и длъжна съм им била, не съм си изпълявала родителските задължения!

Всички такси и последна - платена!
Дарение - принтер при приемането!Всяка година до сега 50лв. за учебни материали и играчки - дадени безропотно!


Те за това ви искат, защото вие си давате. Няма какво да стреляш и да се дразниш. Отиваш, когато другата г-жа, на която си дала парите е там и готово. К'во толкова си се разбесняла?

Била много болна и неможело да я притесняваме, та по-добре било ако си искаме снимките да си дадем парите,  т.е. да се съглася, че  не сме давали. Интересно защо не ги е искала сутрина на съпруга ми?

Темата ми е за простотията и наглоста на хора които имат големи претенции. Не ми пука за парите

Айде учителки да се вкючат, защо се дават всяка година дарения, не ни ли дължът поне малко уважение?!

# 9
  • София
  • Мнения: 2 623
Ние родителите сами решихме
какво да се купи и колко пари да
се съберат. Дава ни се отчет до стотинка  Hug

# 10
Щеговоря с директорката в понеделник, сигурна съм, че ще има ефект. Но това не ми решава проблема изцяло. Ще го отпиша, ще го пратя при баба му на първо време, и после? Пак се започва кошмара с търсенето. Детето ми да страда заради такива и...ди. Аман.
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire

За часна градина нямаме възможности, останалото е на късмет, дано да ни споходи вече ooooh!

Аз не съм съгласна да ми взимат данъци за заплати на такива особи. Кой ли ме пита Tired

# 11
Ние родителите сами решихме
какво да се купи и колко пари да
се съберат. Дава ни се отчет до стотинка  Hug

Има надежда значи!

# 12
  • София
  • Мнения: 2 623
Ние родителите сами решихме
какво да се купи и колко пари да
се съберат. Дава ни се отчет до стотинка  Hug

Има надежда значи!
Има разбира се и ако ти се занимава
можеш да й създадеш прекрасни проблеми
на тази нагла госпожа.
Такива хора не трябва да бъдат оставяни
да вършат своеволия.

# 13
  • софия
  • Мнения: 25 392
Защо не пуснеш писмена жалба в общината? Има начин и "начин" да кажеш/поискаш нещо. Дано само не се опита да си го изкара на детенце.

# 14
Няма да има възможност да си го изкара на детенце. Освен ако директорката не реши да прояви солидарност и да ми спънат документите. Незнам какво ще правя но на тази госпожа няма да и предостава достъп до детето ми, ако ще да остана без работа.

Страно ми е, че многохора четат темата (гледат сеира) и не взимат отношение.

Другия вариянт да си давам и да ме четкат го преживях вече, не искам да си затварям очите, все пак става дума детето ми. Каква ми е ползата да ми се мазнят в 17ч. 

Общи условия

Активация на акаунт