Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 89 отговора

София

Според вас това не запушва ли порите?аз вечер се мажа със синичкия бебшки крем на Нивея по лицето ,но дали не си запушвам порите  Thinking
Цитирай

addicted to phone

Задължително почиствам с тоалетно мляко и нанасям нощен крем и крем за околоочен контур. Бебешките кремове са разработени за бебешката кожа и не съм сигурна дали са удачен избор. Те са по-мазни защото омазняването на бебешката кожа все още не е напълно ...как да кажа Thinking изработено от организма и кремовете за бебета помагат именно за това.
Цитирай

София

aми този става ли за вечр---->http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml … =true&noMenu=
Цитирай

addicted to phone

Така, както чета, този крем защитава от студеното време през зимата, т.е. той е за през деня, когато кожата е подложена на влиянието на студа - съответно не става за вечер. Ако си се спряла на тази козметика има приятен дневен и нощен крем от същата серия с екстракт от грозде.
Цитирай

София

мда знам ги и се чудя дали да не си поръчам нощния защото е на половин цена но адски много кремове имам а мисля че за 17 годишна като мен е рано за нощен или...  Smile
Цитирай

мда знам ги и се чудя дали да не си поръчам нощния защото е на половин цена но адски много кремове имам а мисля че за 17 годишна като мен е рано за нощен или...  Smile

за младите кожи кремовете са 24-часови, т.е стават и за вечер и за сутрин. На 17 не ти трябва нощен......дегримирай се вечер, измивай се според типа на кожато си, ходи на почистване на козметичка и ползвай леко кремче и лосион, веднъж-два пъти седмично и почистваща маска.
Цитирай

Варна

Задължително всяка вечер си почиствам лицето и след това си слагам нощен крем за очи и лице.
Цитирай

София

Ами по принцип ползвам крем за лице преди да изляза според сезона ,дегримирам се с мляко и тоник и 2-3 пъти седмично си правя маски за лице ,както и се ползвам разни лосиони против черни точки въпреки че почти нямам  Hug
Цитирай

Вечер слагам масло със смес от билки и от същата серия за около очи.
Цитирай

по пътя на светлината

Вечер задължително се измивам с гел за лице(мляко използвам,когато съм употребила пудра и спирала за деня),след това с тоник тонизирам кожата и нощно кремче + крем за около очи. Smile
Цитирай

естествено, че се мажа, иначе не мога да заспя-ако не съм почистила лицето си /независимо дали съм била гримирана или не/ и не съм го намазала с нощната грижа...
Цитирай

Вечер винаги си почиствам кожата с измиващ гел и тоник, след което слагам крем за лице. Според мен не е задължително кремът да се води "нощен". При по-младите кожи преспокойно може да се ползва и дневния крем, ако е без SPF, най-добре! Аз обикновено слагам вечер от дневния си крем.
Хубаво е, че си започнала от рано да се грижиш за кожата си Hug, но според мен този на Нивеа не е подходящ. Дори кожата да ти е суха, той е прекалено мазен, поне по мое мнение. За малда кожа са подходящи леки 24 часови хидратанти  bouquet
Цитирай

София

Аз честно казано на твоята възраст не мажех. Обръщай внимание и, че ти отговарят жени на по над 35 години. Сега съм на 25 и още не съм се засилила толкова да мажа, но за околоочния контур си мисля, че е време вече. Най-често си оставям кожата след почистващия лосион за грим и тоник и лягам. Но мажа лек крем, когато си усещам кожата по-суха - имам такива периоди.
Цитирай

Да мажа се  .Вземи си някой лек хидратиращ крем ,който да ползваш и сутрин и вечер.
Цитирай

Варна

От едно известно време - да.

Като си измия лицето от грим с измиващ гел и усещам кожата си опъната и суха на места, това даже и ме дразни. Затова се мажа първо с крем около очи и след това с нощен крем.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 89 отговора