Ура за хомеопатията!!!

  • 2 394
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 438
... за няколко месеца хемоглобина се е покачил от 100 на 128 ...

Останах с впечатлението, че последните изследвания са пускани преди почти година, явно грешката е моя.

105 е ниско за 6 годишно примерно, за 1 г. не е ненормално.

... Мога само да пожелая здраве!

 Peace

# 16
  • Мнения: 2 655
Не съм влизала с дни, но да уточня.
И двете бяха с анемия, съмняния че е наследствена и т.н., консултации със специалист, изследвания всеки месец и лечение, постоянни болести и т.н. каката на 3 години и 4 месеца, до започване на х. лечение пак с нисък и все болна, малката не излиза от болниците, а сега ... имам две хопдещи редовно на д. ясла и градина деца с отлични изследвания.
Ето това ме радва!
А и че намерих правилния път без АБ и сиропи (от тях малката направи проблем с бъбреците).
Сега дори не се впечатлявам, когато ги сабирам с болни деца ...
Дори и да се разболеят няма проблем...
Препоръчах лекарката на мой приятели, те също си водят детето там и са доволни от нея и от топлото и майчино чувство и отношение към децата.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 478
И при нас Д-р Хаджиева ни помогна да излезем от ''калта'' ако мога така да се изразя.За десет месеца  дъщеря ми беше изпила 15 антибиотика.Казах край и започнахме хомеоп. лечение.Не мога да кажа че не боледуваме-но вече по рядко  и за по бързо/а преди  винаги с по 40 градуса темп./Да е жива и здрава Д-р Хаджиева!!!

# 18
  • Мнения: 27
 i az bezrezervno se prisyedinqvam kato privarjenik na homeopatiqta.blagodarna sam na d-r Filka Stoqnova,koqto ve4e 2 god lekuva da6teri4kata mi s homeopatiq.uvladqvali sme mnogo razli4ni na vid i stepen na slojnost zabolqvaniq.detenceto mi e spokoino,opravq se barzo,bez strani4ni posledici ot le4enieto,v pove4eto slu4ai dori ne use6ta 4e se razbolqva.pokrai d-r Stoqnova dori az samata dosta se ogramotih za homeopatiqta i vse pak se konsultiram vinagi s neq,predi da podloja deteto si na nqkakvo le4enie ,s kakvoto i da e lekarstvo.izli6no e da izbroqvam vsi4ki lekarstva,koito sme pili i sme dovolni-kato chamomila vulgaris,dentokind,tonsilotren,homeovoks,klasi4eskite protivogripni,imunnostimulira6ti i redica drugi."zad garba"ni ve4e sa hranitelni alergii i geneti4na anemiq.

# 19
  • Мнения: 45
Присъединявам се към овациите за хомеопатията! Hug
Ние от септември се доверихме на този вид лечение и сме ОК!
Преди това всеки месец бяхме с кашлища и на АБ.
Сега минаваме с някоя хремичка и това е!Вече четвърти месец пием хомеопатични за укрепване на организма и да чукна на дърво ,нямаме проблеми засега. Praynig
Поздрави за нашата лекарка-д-р Стоянова!Страхотен професионалист!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт