Работещи майки 2006 г. - тема 11

  • 21 606
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 240
Велмар, честит имен ден! (малко на патерици)   bouquet Много здраве, щастие и късмет!!!

Миньон, Калина и на Гергана това са част от любимите играчки. Аз също не съм купувала кой знае какви, само това, което сме получили като подаръци (вниманието към тях е от 2 до 10 мин.). Татито купи една работилница с чук, отвертка, трион, болтчета, пирони разни (от нея остана само плота и няколко болтчета  Mr. Green), а аз една кукленска количка и това е.

За подаръци още не съм мислила  Embarassed Освен за Гергана трябва да купувам за две племенички на 2 и 7 години!

Да ви се оплача как Гергана от 10 дни заспива към 23.30-24.00  ooooh! Вече не знам какво да направя!!! Не знам на кой свят се намирам!!! Успокоява се само с мен и иска да заспива на ръце!!! Дано е само период, че не знам до кога ще мога да издържа така. Хубавото е, че за Коледа и Нова година излизаме 2 седмици в отпуска и ще въздъхна малко!

Равия, успех на базара.  Hug

# 31
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Д ас еразпиша и аз. Велмар,   bigdance2 Tada Много здраве и любов ти желая! Да си заобиколена с  любимите си хора!
Миньонче,  HugГадно е, обаче ако в къщи се държи човешки,това е за предпочитане. Ще избягвате компаниите, щом това отключва някакви негативизми.
За играчките - май сме традиционни.Харесваме си бебетата,животните- да се похваля,беба познава всички животни,но без озвучаването. За празниците сме й харесали Телетабисчетата и една майка ще ми ги праща от Сф по пощата, че тук у наше село, не са чували за тях.Иначе другите играчки трябва да са задължително музикални. за да ни задържи вниманието,трябва да издава звуци,иначе - поглежда го,налапва го, придобива вкусови впечатления за него и го захвърля.
 Майра, пробвай с лимонче.Аз до 4 месец ометох всичката ни трушия. Резултатате ,че беба сега обича предимно кисело и солено, а сладко не понася. Laughing
 Аз се заривам все повече в ангажименти,все по-рано ми се приспива, а като си помисля само какво ме чака  Shocked

# 32
  • Мнения: 1 584
Добро утро,

Мерси за съветите - пробвала съм всичко - кисели краставички, лимони, хляб, кисело мляко ..Помага за известно време, после се започва пак. Надявам се още 1-2 седмици като минат уж тия заветни 12 седмици да съм по-добре, че коледа идва...

Ще пиша следобед по-подробно, че след 2мин съм на среща Crazy

# 33
  • Мнения: 1 336
Добро утро  Hug
Страхотно заглавие  Joy , мацки Джъмбо е до нас - до Билла на бул. България свят ми се зави, вчера утрепахме 2 часа с мъжа ми  Joy
Отчетния гост ако излезе от анонимност ще му пиша на лични за да не оспамиме темата!!!

# 34
  • Мнения: 1 336
Да се сещате за подходящ подарък за невръстен инженер? Топ 3 на любимите играчки:
- пералня
- телефон
- печка

Детски лаптоп Peace Михаил бие като луд по клавиатурата Joy,

# 35
  • Мнения: 1 240
Детски лаптоп Peace Михаил бие като луд по клавиатурата Joy,

Кате, мислихме и ние за детски лаптоп, но не съм сигурна, че ще го ползва по предназначение. Пак ще налита на истинския  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 336
Детски лаптоп Peace Михаил бие като луд по клавиатурата Joy,

Кате, мислихме и ние за детски лаптоп, но не съм сигурна, че ще го ползва по предназначение. Пак ще налита на истинския  Mr. Green
Със сигурност налита ако го вижда истинския, но понякога си го взема и сяда при вас Simple Smile барабар петко с мъжете  Joy

# 37
  • Мнения: 1 263
При нас със Здравко е лесно, човека не го интересува нищо друго освен коли и камиони, ама толкова си играе с тях че понякога цял час не се сеща за нищо друго.Имахме около 30 бар. различни размери и видове от Пети, който пък въобще не ги поглежда, но с тях вече почти се е справил и са поне на две места счупени, та за него ще търся здрава кола.
За Петър е големия проблем в момента търся телескоп но не детски а да може да се гледа през него, мисля си и за една слънчева система от Хиполенд, ще видя. За догодина сме обещали да му сменим неговия компютър с преносим, макар че той се натискаше още тази година ама няма да стане.

А на мен дядо коледа какво ще ми донесе не знам, може пък и да не съм слушала достатъчно. Joy Joy

Снощи направих страхотен  на вид що лен, на вкус ще разберем по коледа. Бавачката като знае каква пишман домакиня съм днес се втрещи  като го видя. Да ви кажа готвенето много ме разтоварва, но мога да се вихря основно събота и неделя.  

# 38
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Яяяяяяяяя, щолен си направила  smile3501 На мен това ми звучи като космически технологии. За мен кухнята е натоварваща, не разтоварваща.Но съм готова да се втурна в необятните води на кулинарията,стига да е нещо,което после няма да съм принудена да ям Mr. Green
 Влизам да ви осветля за поредната глупост на кметя - Кали,Фнимателно да четеш,за друг път да не ми го фаляш.
Значи:раздаваме кутий с индивидуални подаръци вече четвърта година.Кутийте са дарение от една международна организация - Кесията на самарянина.Стойността на всяка една кутия е между 30-50 евро.Но ние в договорите за дарение не пишем стойност на дарението,защото самия дарител не упоменава такава. Заедно с кутийте раздавахме и книжки,в които се разказва за Исус Христос - все пак празнуваме Неговия Рожден ден. В тази връзка се наложи да искаме разрешение от Отдела по просвета и вероизповедание в общината. Нямаше проблем. Тази година отиваме пак да говорим с господина и той ми заявява: "Сега трябва да пуснете молба до кмета,той да ви разреши".  #CrazyЗначи искам да даря на общината подаръци на стойност между 15000 и 25000 евро и трябва да искам разрешение  #Crazy Е,обяснете ми, щото аз с моя "капацитет" не мога да го проумея. #Cussing out

# 39
  • Мнения: 1 336
Рави, борбата с държавните институции е обречена и жестока, аз лично, когато опирам до там вече си казвам да живее корупцията и търся други пътища... рабрах че няма да науча всички кухи лейки да работят и кое как се прави, само нервите си късам...

# 40
  • Мнения: 1 668
рави, няма да се плашиш. Ще става все по-трудно и по-тежко  Joy. борбата с държавната администрация е тежка, трудна, но затова пък почти винаги обречена на провал  Joy Joy Joy.
Ква е тая кесия на самарянина. да не е някоя весела секта.

# 41
  • Мнения: 1 263
Ще кача  снимки а който идва до Пловдив може и да го почерпя.

Рави по време на радиацията този кмет къде е бил май е бил в най-засегнатите зони.

# 42
  • Мнения: 1 584
О Ваня, Щолен, а? Да няма нещо немско в теб Wink

Аз приключих със срещата - ако видите какъв постер измислихме - ще паднете. Колегата документатор се радва като малко дете  Crazy как сме щели да бием всички по идеи и изпълнение Laughing

# 43
  • Мнения: 1 263
Нищо немско от Кулинарния форум взех рецептата.

# 44
  • Мнения: 127
Извинявам се че се намесвам в темата Ви , но искам да попитам имали някоя мама която да работи в  застрахователно дружество или да е запозната с застрахователно счетоводство ? Имам въпрос на който бих се радвала ако ми отговори някой . Та въпроса е следния : Какво става с непотърсените над 1 година застрахователни обезщетения ? Благодаря Ви предварително  Hug

Общи условия

Активация на акаунт