Споделете 35

  • 20 534
  • 1 025
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Нова тема. След малко слагам линк към старата.


Споделете 34

# 1
  • Мнения: 27 524
Пу първа  Grinning

# 2
  • Мнения: 6 992
Их, току-що се изсподелих в старата. Нищо, и тук.
Здрасти Mr. Green

# 3
  • Мнения: 7 109
Кейси е права. През декември всички полудяват. В магазините е лудница и хаос.
Бумеранг, много лошо е да се чувстваш безпомощен, когато дете страда. Но и ти се пази.  Hug

# 4
# 5
  • Мнения: 17 407
Хаха, Ео, ама твоята ли си е още, в смисъл- запази ли я?

# 6
  • на село
  • Мнения: 3 890
Запис.

Честито на всички настоящи и бивши студенти!
Спомням си с носталгия за този празник, хубаво беше.

И да споделя - почти приключих с подаръците за Коледа, вчера купихме на малката
и на племенницата ми, остана да намеря мотор за племенника ми, че вуйна е обещала - от нейния дядо Коледа  Grinning.
За голямата ми дъщеря - тя вече сама си купува подаръците, мама и тати спонсорират  Grinning.

# 7
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
7-ма подред, ама с кофти включване Confused.

Споделям, крадците стават все по-нагли и безскрупулни и в момента ми се иска да имам една значка като на Уайът Ърп и да мога да раздам правосъдие на място Twisted Evil
Не знам какъв гьонсуратлък се иска, за да отидеш в склад на доставчик с все камион, да се представиш за клиент, да натовариш 10 палета!!! с материал и да си заминеш #Crazy Sick. Всичко това вчера, посред бял работен ден.
Изобщо не мога и да мисля какво щеше да се случи на въпросните, ако случайно се беше наложило точно в този момент любимият или техническият му да отидат там и да ги заварят, и двамата са кибритлии от типа, дето липсата на значка едва ли ще ги спре.
Бясна съм, материалът е за голям обект, специфичен е, съответно произведен по поръчка, не знам на каква магия ще си спазим сроковете там, това, че сме назад с 5-цифрена сума май е излишно да го казвам.
Навежда ме и на други мисли това, че са взели точно този материал, точно в този момент... нейсе, и да не знаем от кой точно конкурент идва, ще разберем, не са взели игла, че да я скрият. Чумата да ги тръшне Twisted Evil.
Никой да не ми разправя, че е лесно да се прави бизнес в България. Лесно е, ако някой те подпира.

А днес имаме годишнина, 19 зими и лета заедно.
Хубаво ще я запомним.

Споделям също, че току-що си погледнах и личните Shocked.
Имам амнайсет съобщения, които така и не съм видяла кога са дошли, сядам подред на номерата и спешността да отговарям.

# 8
  • Мнения: X
Записвам се в новата тема с питанката ми от старата. А  именно:

 
Споделям, че синът ми спечели щастливата карта от кроасан Чипикао.Дали ще получи Плейстейшъна както обещават?Много се надявам да не е поредната лъжа. Някой да има инфо по въпроса?

Струва ли си да изпращаме каквото и да било или не? newsm78
Хайде, де, никой ли не знае нещо по въпроса? Rolling Eyes


# 9
  • Мнения: 595
Споделям,че днес ме удари ток-220 волта-не е кой знае какво Laughing Mr. Green

# 10
  • Мнения: 27 524
Катрин, те и тук стават тези неща - преди няколко дни отишли хора с един камион в склада, представили се за фирма някаква, влезли с пушки, завързали хората по столовете и задигнали 37 палета я плейстейшъни (една бройка струва към 500 евро, те са взели към 3000  Crazy). Така че стават и по т.нар. бели държави същите неща.
Съжалявам,ч е ви се е случило  Sad
Опитай се да се зарадвате на годишнината, честито, да се обичате още десет по 19   bouquet

# 11
  • Мнения: 2 212
Ео, аз ти отговорих в старата тема  Laughing
Това вместо 'запис'.

# 12
  • Мнения: 7 109
CTramell, в склада не са ли си оставили някаква товарителница с номера на камиона, изнесъл стоката?  newsm78

amrianka, светлините на коледната украса поне работят ли вече?  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 27 524
Струва ли си да изпращаме каквото и да било или не? newsm78
Хайде, де, никой ли не знае нещо по въпроса? Rolling Eyes

Аз не знам, но защо да не опитате? Не боли, не пречи, пък кой знае...

# 14
  • Мнения: 17 407
CTramell, честита годишниа!
Саня, май трябва линк и в старата тема

Общи условия

Активация на акаунт