Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 88 отговора

Анкета

Какво ви е любимото нещо,което ви разтоварва вечер?

(Гласуването приключено: нд, 23 дек 2007, 18:31)
Може да изберете максимум 3 опции.
Въведи твоя глас

Какво ви е любимото нещо,което ви разтоварва вечер?
Аз обичам да си пусна някой хубав и неангажиращ филм и да помечтая... coolcool
Цитирай

София

Горещ душ. Smile А защо не добавим и правене на любов? Mr. Green
Цитирай

Да погледам за няколко минути спящото си като ангелче бебе.
Цитирай

по пътеката

гледам филм и държа ръката на  малката ми щерка, ако не ме е уговорила да разказвам приказки или да ги съ4инявам! обожавам тишината  и едно страхотно криминале(филм), умно и доста заплетено! може и романти4ен филм! за книги не смея да ме4тая, тука са дефицит!
Цитирай

Нямам любимо занимание за разтоварване. Обикновено щом легна веднага заспивам. Понякога успявам да гледам Шоуто на Слави.
Цитирай

София

Аз си лягам с Грисъм. Даже събота и неделя ми липсва, все едно ми се нарушава ритъма. Абе луда работа...
Цитирай

София

Горещ душ  Peace
Цитирай

софия

преди четях книга или гледах телевизия. Сега не гледаме телевизия, щото се занимаваме с бебо. Щеркататрудно заспива. После тичам към банята взимам горещ душ и си лягаме - няколко мига спокойствие и бебка се събужда в 24ч. и купона почва. До към 3 през нощта. Така че за любими неща преди лягане мога да говоря с носталгия. Сега просто съм благодарна ако мога да си легна и имам мъничко спокойствие. Само за мен и половинката.
Цитирай

Нищо не ми е нужно да правя, подуща ли възглавницата и вече сънувам. Rolling Eyes Преди четях много преди да заспя.
Цитирай

София

Преди лягане се гледа телевизия. Обикновено когато започне "От местопрестъплението" в 23.45 дъщеря ми вече е полузаспала и може да бъде пренесена в нейното легло. По някое време след 1.00 се гаси телевизора и си лягаме (е, не веднага де).
Цитирай
Да излгледам някой любим филм Hug
Цитирай

София

Секс Blush Но рядко ми се случва точно преди лягане, уви Sad
Цитирай

София

Сядаме си с тате на по малко с папкане, гледаме си телевизийка, малкия заспива рано към 19.30ч. Hug, после яде чак в 24.00ч. Tired /спейки/. И след това .... luvbed
Цитирай

край морето

Чета книга  Peace
Цитирай

Cофия

Вземам горещ душ и се мушкам в завивките да погледам малко телевизия Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 88 отговора