Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Бургас

Прегледах целият им сайт и не открих как да взема час на синът ми за детски уролог. Ако някой може да ми каже някакъв телефон че съм от Бургас и не ми се тръгва за София без уговорен час за преглед
Цитирай
Всеки делничен ден преди обяд са почти всички лекари. Ако отидете винаги има дежурен, така че няма да ви върнат. Само че трябва да влезете през двора в урологията. На първия етаж има детски кабинет.
Цитирай

София

До колкото знам няма как да си запишеш час. Опитай се да се свържеш по телефона и да се уговориш с някой уролог. Аз знам, че д-р Момчилов е там всеки ден към 12ч., ние при него ходихме.
Цитирай

Бургас

Маги ще съм ти благодарна ако ми пуснеш координатите на д-р Момчилов. Ти доволна ли си от него?
Цитирай
Аз препоръчвам д-рТакова-не взима пари защото д-р Момчилов взима
Цитирай

София

Reni, за съжаление не мога да ти дам координати на д-р Момчилов, просто нямам такива, намерих го на работното му място, т.е. в детската урология на ет.1 в 12 ч., по това време е там. Нашият проблем беше свързан с пишето, той го оправи и повече не съм го търсила. Иначе и от други места съм чувала , че е добър и като хирург. Незнам, ако звъннеш в Пирогов и им кажеш да те свържат с кабинета му и вече с него се уговориш, като му обясниш, че все пак ще пътуваш от провинцията(доколкото съм разбрала), за да е там наистина. Желая ти успех!
Цитирай
Давам ти тел. на д-р Момчилов - 0888770310
Цитирай

Sofia

Мога да ти препоръчам д-р Стоян Пеев от детската урология в Пирогов. Много е добър и със сигурност няма да ти вземе пари. Тел. му е 0889608322
Цитирай

кабинетите на детските уролози са на 6 ет. в сградата на Секцията по Урология.
профилирани детски уролози са: доц. Кюркчиева(шеф на отделението, детска урология, травми, малформативни уропатии),  д-р Чаначев - детска урология, реконструктивни операции д-р Пандаров-детска урология, трансплантация на бъбреци (последните двама завеждащи отделението по детска урология) - , д-р Константинов-детска урология, нефролитиаза, д-р Панчев-обща и детска урология, андрология , д-р Такова-детска урология, трансплантация на бъбреци, д-р Момчилов-детска урология, неговия кабинет е 1 ет.
Ако ще ходите на преглед най-добре е сутрин в 8-8.15ч преди да влязат в операционната или около 12ч. след като излязат.
За всеки случай насете направление за преглед от специалист (ако не сте спешни). д-р Панчев има и частен кабинет, но в момента нямам негови координати.
Цитирай
Цитат на: Joana
Мога да ти препоръчам д-р Стоян Пеев от детската урология в Пирогов. Много е добър и със сигурност няма да ти вземе пари. Тел. му е 0889608322

Какво значи, че няма да ти вземе пари? Ако отиваш с направление или по спешност, естествено че е безплатно, но ако отиваш по собствена инициатива си плащаш.
Цитирай

София

госта бях аз
Цитирай

Цитат на: Anonymous

Какво значи, че няма да ти вземе пари? Ако отиваш с направление или по спешност, естествено че е безплатно, но ако отиваш по собствена инициатива си плащаш.

прегледите за деца до 18г. са безплатни
Цитирай

София

Цитат на: mania4ka
Цитат на: Anonymous

прегледите за деца до 18г. са безплатни

Официално е така! Но като не дадеш 10 лв. /това беше тарифата на нашия/ след това или няма време или няма свободен час и т.н. Да не говорим колко беди ни доведе предписаното лечение. Не споменавам име, защото няма да е честно - може пък да сме били частен (единичен) случай, но определено ефек от лечението нямаше. Имаше само кофти странични явления. И действието им продължава и до сега.

Flutter Колкото до пишлетата - всички са много добри. Преди ходихме без час, без предварително записване. Оправиха ни бързо, бързо и след това вече нямаше проблеми. Преди това два пъти на голямия му зарастваше кожичката. (т.е. три пъти го забелваха)
Цитирай

Бургас

Мамчета,  благодаря ви невероятни сте! Very Happy
Цитирай
Цитат на: mania4ka
в момента нямам негови координати.

Не ти препоръчвам Панчев. Нямам добро мнение за него.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора