Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

варна

Моя син се лигави от 3-4 месечна възраст, но както виждате е на 1,8 г , но проблема остава същия, лекарката досега казваше ,че е зъбите но всички зъби без последния кътник излязоха преди месец. В предаването "часът на мама" по бтв една приятелка гледала за това и казали , че било от някаква инфекция в устата и носа, аз пак ще го водя на лекар другата седмица, но тя като разбере че съм го чула по телевията или от интернет ми се  Very Happy. лигави се много обилно постоянно сме с лигавник пък вече е голям. Другото, което ме притеснява да няма гъбички в устата въпреки че нищо не се вижда с просто око, защото лятото имахме гъбички на пишката но те минаха лесно с едно кремче и капки не си спомням имената им.
Цитирай

Обилната секреция може да е лош навик да не си затваря устата и да не гълта слюнката. Ако е така му правете забележка.
Може да е проблем с дишането през носа и тогава е добре да се консултирате с УНГ специалист.
Да има гъбички е много малко възможно- те се виждат като бели налепчета по вътрешната страна на бузките. Освен това вече е голям за такъв тип инфекция.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.