Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 82 отговора

под водата

Има тука една темичка...дали е грозно жена да пуши цигара вървейки по улицата!Та от там се сетих за нещо друго.... Thinking
  Какво ще кажете(или си помислите),ако видите някой да си седи на тротоара например?Или ако видите мацка седнала на стълбите на Съдебната палата?А?За тях какво?Грозно ли е мацка да си поседна на тротоара на Витошка например и да пуши?
Какво ще е първото нещо което ще ви мине през ума!?
Думайте сега....бихте ли седнали на стъпалата на Съдебната палата ако ви е излезнала пришка а приятелката ви се бави за среща?Ще положите ли дупе на родна земя...или стоически ще издържите умората и болката от нарастващата пришка на крачето ви и ще останете прави....защото хората да не си помислят нещо за вас!Какво ще направите?
Аз ще кажа,малко по-късно! Very Happy
Цитирай

под голямата лоза

Ооооо, за пришка съм способна на всичко! Blush
Цитирай

UK

Не виждам защо някой би седнал на тротоара на Витошка, предвид пейките на всеки два метра, но иначе по скоро не бих обърнала внимание. Нито на стълби, не бих забелязала изобщо. Ако имам пришка и чакам приятелка сигурно и аз ще седна. Wink Но вероятно първо ще си потърся по подходящо място. Smile
Цитирай

под водата

Не виждам защо някой би седнал на тротоара на Витошка, предвид пейките на всеки два метра, но иначе по скоро не бих обърнала внимание. Нито на стълби, не бих забелязала изобщо. Ако имам пришка и чакам приятелка сигурно и аз ще седна. Wink Но вероятно първо ще си потърся по подходящо място. Smile
Добре деее...приемаме,че няма пейки по Витошка.Тръгнала си на луд шопинг....кафета има,пейки нЕма! Mr. GreenА ти нямаш време за кафе!Пък и да имаш...пука ли ти?
Цитирай

под голямата лоза

На мен не ми пука Very Happy
Цитирай

Варна

Аз бих седнала, Джане, ама аз съм гръндж, на мадама като тебе няма да и отива.
Цитирай

UK

Пошегувах се с пейките де. Wink Не ми пука, не забелязвам ако някой е седнал на улицата, това е. Ако е сухо и долу горе чисто и евентуално не съм със светъл панталон, не че имам такъв, ще седна и още как. Wink
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Не знам грозно ли е, но аз посядвам навсякъде. Най-мразя да седя права като кон. То е и въпрос на физиология, де. Имам много клечави крачка (ходила  Laughing). Мъжът ми казва, че съм като мишка. Искате да знаете как изглеждам?
Моля.

Цитирай

София

Не мисля, че е грозно... Ако съм с дънки- що да не седна на стълбите при лъвовете? Ако съм с бял панталон, бих се замислила Wink
Цитирай

под голямата лоза

... Ако съм с бял панталон, бих се замислила Wink
Баааа ooooh!....ако имам пришка хич няма и да се замислям! Whistling
Цитирай

Сядам, сядам, че понякога и без пришка....
Цитирай

Bapнa

Много ясно, че ще седна и ще пуша, мога и права да пуша, мога и да пуша вървейки .... Важното е, че като ми се допуши и паля !
Цитирай

Там,където се събуждам щастлива.

За мен е грозно. Преди 7 години работих за едни американски деца и така бяха седнали пред една банка. изгониха ни, а аз умрях от срам.
Колко бързо възприема България грозните неща от Запада.  Confused
Цитирай

София

Грозно е Джейн... да се пуши. Smile Иначе и аз съм посядвала, и костюмирана, ама не на много ниско..мразя да ме гледат отвисоко.
Цитирай

Sofia

Ученици и студенти редовно виждам да седят по стълби и тротоари, не ми прави впечатление.
Хора в по-зряла възраст в такова положение иглеждат като че имат проблем ( и пришката е проблем  Very Happy).
Аз не бих седнала. Ако трябва ще взема такси, за да стигна до колата си.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 82 отговора