какво ще облечете за фирмените банкети?

  • 18 850
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 487
Момичета решихте ли какво ще облечете за новогодишните фирмени банкети.Аз тази година съм решила да не чакам последния момент и да се чудя какво да облека и за това питам по- отрано. Дайте идейки  Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 2 181
дънки и пуловер Laughing

# 2
  • Мнения: 6 243
По цяла година ходя на работа с костюми, токове и пр. На служебните банкети ми е кеф да си сложа дънки и трикотажна блуза. Като цяло доста се забавлявам на онези наши служителки, които на банкетите се докарват с тоалети тип "Звездите на Пайнер". Ама мода, кво да правиш  Grinning

# 3
  • Мнения: 3 641
Аз предлагам, който иска да сложи и снимчици Simple Smile Ако нямате нещо против де..
Иначе аз съм канена на няколко.  На първият ще бъда със сатенена рокля, без ръкав и едва забележима дантелка на деколтето. На банкета на половинката. с черна рокля с доста голямо деколте, широк ластичен колан. Комбинация с лак и големи копчета и черни сатенени ботуши с висок ток. Peace

# 4
  • Мнения: 3 622
Банкета ни няма да е официален и сигурно ще облека дънки по тялото, черни ботуши с висок ток и черно поло без ръкави. Гледам да ми е удобно

# 5
  • Мнения: 2 487
Това имах и аз напредвид да слагаме и снимчици.Аз съм на 2 банкета и на сватба в началото на годината Cry и затова мисля, от пораничко.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами в чуденка съм Rolling Eyes По принцип всяка година си купувам нещо красиво за тези тържества, харесва ми да се кипря Flutter Но сега не знам има ли смисъл да си купувам нещо, което няма да мога да облека в следващите поне две години и съответно като си върна формата, ще е безнадеждно демоде Confused  Може би е добре да заложа на нещо класическо newsm78

# 7
  • Мнения: 6 243
Сори за оффа, но не мога да не го кажа: Белинде, честито, душо! Сег авиждам, че има ново бебе!!! Лека бременност. Пък ти всякак си хубавица, не се втелясвай - купи една трикотажна рокля, дето да ти става още някой и друг месец, хем и след раждането ще можеш да я търкаляш.

# 8
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз съм на сватба три дни преди това. И на партито, ще съм с него: черен панталон, блуза с бродерия и инкрустации.
Може да пусна снимка, че описанието много не дава представа.  Grinning

# 9
  • Мнения: 1 897
На нашето фирмено парти бях със стилна черна рокля с горна талия, малка панделка отдолу и дължина до коляното.
На този на съпруга ми ще бъда с дънков сукман и с плетена жилетка(от ония късичките,които стигат до под бюста) отгоре.

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 16:28 от Ulia

# 10
  • Мнения: 593
Оле, незнам и аз... Давайте идейки и снимки, мамчета!  Grinning Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 1 885
Нашето ще бъде в лъскаво заведение и ще съм с рокля.
Канена съм и на един коктейл в Резиденция Бояна. За там смятам да съм с костюм - пола + сако + високи обувки.
Евентуално ще ходя и на едно не толкова официално коледно парти... за там ще реша.

# 12
  • Мнения: 67
И ние имаме лъскава обстановка и трябва да сме официално облечени защото коледното парти съвпада с 10 годишният рожден ден на компанията,взех си черна сатенена рокля с детайли по нея, дано да има хубави снимки да сложа тук  Simple Smile

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 277
И ние ще сме лъскави, ама в по клубна атмосфера-партито ще е в Sin City и съм си купила за целта една черна рокля-къса и много, много sexy  Laughing Hug

# 14
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Черен панталон 7/8 и блуза тип "прилеп"ръкав с едно паднало рамо+черни високи ботуши.

# 15
  • Мнения: 3 459
С дънки и няква блузка  Laughing

# 16
  • Мнения: 790
Много зависи от типа заведение и начин на празнуване.  Ако е в изискан ресторант и мъжете са с костюми - черна рокля и високи обувки. Но ако по непретенциозен ресторант и после танци - дънки или панталон, блуза с паднали рамене и потник, по който може да се остане към края, защото винаги става зверска жега.

# 17
  • Мнения: 1 318
Мдааа, зависи от заведението - ние сме първо в изискан ресторант, а после сме в клуб. Затова тази година си взех нещо хем шик, хем удобно за танци - зелена рокля, малко над коляното, горната част е бюстие и стои мнооооого елегантно Blush

# 18
  • Мнения: 794

Да не бачкаш в Глобул?  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 8 932
Засега съм се спряла на класическата "черна къса рокля" с тънки презрамки и къса жилетка отгоре. Жилетката е ето това.
http://images22.snimka.bg/004673092.jpg
Но при мен всяко нещо е предпоследно, тази седмица ще има обиколка на магазините, та може и да се промени.

# 20
  • София
  • Мнения: 38 415
Зависи къде ще е, защото още не знам.
Може би дънки и пуловер с малко лъскаво:
http://bgphoto.net/photos/447/o633326356017610000.JPG
http://bgphoto.net/photos/447/o633326347069953750.JPG

Или нова рокля?

# 21
  • Мнения: 2 487
Аз си харесах в нета ето тези моделчета

и
на Монро

# 22
  • Мнения: 1 318
Да, класическата черна рокля е перфектния вариант, но за съжаление миналата година бях в черно, по-миналата също... по-по-миналата пак... малко разнообразие няма да е излишно, а и колежките ми предпочитат да са в черно и тъкмо ще се откроявам:)
моето е нещо такова, само че зелено. В сайта на Викториа'с секрет има страхотни модели, могат да послужат за вдъхновение Flutter

# 23
  • София
  • Мнения: 650
Аз смятам да ходя с ето тази златна рокля от Зара :
Не е особено фотогенична, но стои много сладко

# 24
  • Мнения: 1 885
Имам една черна рокля, на която съм решила да сложа тънък черен лачен колан. Ще бъда с такива обувки и с шалче в синьо и синкаво.
Идеи от къде да се сдобия с коланче?

# 25
  • Мнения: 2 631
Всеки път съм с къси рокли или поли... Аман пък вече да им пълня очите на колегите  Crazy
Този път ще хакна едни червени ботуши, къси дънки и пуловер, почертаващ талията ми  Party
И без това ще сме в ресторант с битов стил...

# 26
  • Мнения: 2 152
Mи и аз ще съм с черна рокля, но якаа Grinning
По мен прилепнала, малко над коляното, а отгоре ръкавите са от тези широките, от прозрачна дантела, на рози. Стои много ефектно. Уфф ама как я обясних, ще я снимам и ще я кача Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 641
Имам една черна рокля, на която съм решила да сложа тънък черен лачен колан. Ще бъда с такива обувки и с шалче в синьо и синкаво.
Идеи от къде да се сдобия с коланче?
В Теранова има хуабви коланчета. Има и лилави и черни Hug

# 28
  • Мнения: 1 512
Ще ми се с рокля, но май няма да ми остане време да си намеря подходяща.
Имам вариант за черна пола и пуловерче с къси ръкави - черно, червено и бордо; отгоре плетена туника бордо. Високи ботуши.
Имам и още един вариант - високи ботуши, панталон до коляното, пуловер със златисто и широка яка.
Като се познавам, в последния момент ще реша нещо съвсем друго.

# 29
  • Мнения: 268
 Здравейте:)
Аз ще ходя тази година на две партита - моето и това на фирмата, в която работи мъжът ми.
купих си черна, стилна рокля, сравнително късичка, с ниска талия, плътно по тялото. ще бъда с черен чорапогащник и черни, високи ботушки. След купоните ще покажа и снимки. Първия е в петък. А моя е в понеделник.

# 30
  • София
  • Мнения: 38 415
Да ви се похваля- на нова работа съм!
Та по този случай се чудя на фирмения банкет дали да ходя с тази рокля:
http://bgphoto.net/photos/447/o633326357736360000.JPG

Или да си начеша шопинг точката с нова рокля?
Снощи видях една в подлеза на Плиска, ама имаше един много тъп колан, който трябваше да изрежа.

# 31
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Ей го и моето рокле  Grinning
http://images22.snimka.bg/004693535.jpg

# 32
  • София
  • Мнения: 9 456
Мда, и аз май ще съм с една лятна черна рокля и черни ботуши... Party
Понеже, всичко това ми се струва скучничко Thinking, ми се ще да разнообразя с един, малко по-така, чорапогащник. Mr. Green
На дупчици, фигурален или дюс.
Идеи някакви? Thinking

# 33
  • Мнения: 1 885
Фигурален  Peace прибави и хубаво малко шалче и черната рокля блясва Simple Smile

Нашто за съжаление е доста официално и няма да съм с ботуши, а много леко остри обувки на висок ток.

# 34
предполагам че ще съм с пола и ризка

# 35
  • София
  • Мнения: 175
Нашето ще е в "имението" на шефа и ще е доста неформално, така че ще заложа на дънки, черни ботуши и черно поло с къс ръкав с красиви декорации. Нищо ново, че ни вдига заплатите от Нова година, и може да реши, че увеличението ми е много високо  Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 9 456
Фигурален  Peace прибави и хубаво малко шалче и черната рокля блясва Simple Smile
Речено-сторено! Hug
Фигурален никакъв не открих подобаващ, но си взех ситна черна мрежа.  Sunglasses
Класика в жанра!!  Hug
Но, виж, с това шалче много ме затрудни, не бях се замисляла.  Thinking

# 37
  • София
  • Мнения: 38 415
За Копче - или лилав чорапогащник, сега това е хита.
Току-що се връщам от GM сити в Младост 3. Има страшни рокли! И са на добри цени!
Ама аз нещо не мога да се реша.

# 38
  • София
  • Мнения: 9 456
За Копче - или лилав чорапогащник, сега това е хита.
Е, лилав, лилав, ама и той ще иска лилава чанта, шалче и лилави работи нагоре. Crazy
Утре е партито, няма време. Ще се се вмъкна в наличностите си. Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 975
Страшно полезна тема   bouquet  bouquet  bouquet Ще си крадна и аз няколко идейки  Mr. Green Wink

# 40
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Понеже, от както родих доста ми пораснаха циците, на тазгодишния банкет ще си ги показвам.  bombs  Joy Пуловер с голямо триъгълно деколте, черен спортно елегантен панталон и ботуши с високи токчета тип игла  Peace

# 41
  • Мнения: 9 865
Цитат
Вчера разбрах, че и аз съм на фирмено парти. Изненада - нямам какво да облека! Tired
Абсурд е да си купя рокля за този повод, просто е изключено. Сега съм супер притеснена с какво да се облека, дори не съм наясно каква ще е обстановката. ...Помогнете, ще изтрещя! Cry
Не помагайте, реших да не ходя!

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 18:46 от Beth

# 42
  • Мнения: 275
Грозната бети ,   откъде е твоята рокличка кажи , кажи кажи....  bouquet

# 43
  • Мнения: 946
Мда много полезна тема като се има впредвид,че и аз нямам идея как да се облека.Щях да ходя и аз на два банкета,но мъжо каза че нямало да ме взема.Понеже и аз всяка година на банкетите се издокарвам с нещо дето после не го и поглеждам се чудя дали и аз да не метна едни дънки и някоя феерична блузка  Thinking

# 44
  • Мнения: 235
С черен панталон тип цигара и някакво поло с къс ръкав или без ръкав но кое точно не съм решила. Защото обикновено на банкетите доста се разгорещаваме...

# 45
По цяла година ходя на работа с костюми, токове и пр. На служебните банкети ми е кеф да си сложа дънки и трикотажна блуза. Като цяло доста се забавлявам на онези наши служителки, които на банкетите се докарват с тоалети тип "Звездите на Пайнер". Ама мода, кво да правиш  Grinning
защо пък не,ако искат и без дрехи могат да тръгнат Joy

# 46
  • София
  • Мнения: 3 390
Нашето парти е в едно хотелче-хижа край града, та ще съм със сив панталон, леко смъкнат и вързан долу, черни ботуши на ток и блуза черно и сиво/демек удобно за танци/

# 47
  • Мнения: 3 216
УФ,нашия банкет е утре. Успях да си купя нов панталон,ама за блуза не смогнах. И ще ходя с някоя от гардероба. Та панталона е цигара тьмно сиво каре,тьнки високи ботуши,сигурно една черна блуза и шал -пак каре.МИналата година бях с много яки дьнки-тьмно сини с бродерии,риза в бежово и фишу-тьмно син на беж цветя.
Нашите банкети винаги завьршват мазало на другата сутрин  Drunk Яденето си остава ей така.Шефа организира просто уникални купони 3 пьти в годината за 2 те си фирми,пьк аз работя и в 2 те-та намазвам с всички банкети Party Миналата година имаше някакьв черен певец. Ще се разровя за снимките

# 48
  • Мнения: 635
записвам се да следя темата че ми  еболна тема

# 49
  • Мнения: 186
Записвам се и аз да следя темата. За сега мисля да съм с лилав пуловер с голямо триъгълно деколте и дънки. Все още обмислям...

# 50
  • Мнения: 880
Утре ще търся пак рокля.Но имам и резервен вариант-черен сатенен панаталон с ръб,боти и блуза с гол гръб и рамене пак от подобна материя,тя си върви и с широк колан,който подчертава талията.А може да сложа и една къса кожена пола и фигурален чорапогащник,но ще стане много предизвикателно Sunglasses

# 51
  • Мнения: 7 947
Имах рожден ден миналата седмица и моя подари черен спортно-елегантен костюм на Етере и ще си го облека именно него за Коледното парти на фирмата. Панталона и прав с ръб,леко широк на долу, сакото е късо, вталено и само с едно копче отпред. За тези партита мисля че идеалния вариянт е нещо не чак строго елегантно, но не и ежедневно. И да е новичко... Laughing

# 52
  • Мнения: 3 641
Утре ще търся пак рокля.Но имам и резервен вариант-черен сатенен панаталон с ръб,боти и блуза с гол гръб и рамене пак от подобна материя,тя си върви и с широк колан,който подчертава талията.А може да сложа и една къса кожена пола и фигурален чорапогащник,но ще стане много предизвикателно Sunglasses
Във Виола има нови страхотни. Мож еи там да погледнеш, но на Графа, а не на Витошка Peace

# 53
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Здравейте! Вчера прегреших с едно черно рокле и си реших банкетските терзания. Сега подходящ сутиен пък нямам. Вообщееее...Пусто като не мога да устоявам на рокли...

# 54
  • София
  • Мнения: 6 547
току що се връщам от пазар. класически костюм от късо вталено сако и панталон. гъделът е цвета - тъмно бордо с дискретни ламени нишки райе. надявам се да е подходящо за мястото -
р-т Модерато. а май и сватба ни чака  Peace.

# 55
  • Мнения: 268
 И двата коледни банкета, на които бях, минаха. Първия (на мъжът ми) беше в петък, а моя - вчера. И на двата бях с черната рокля, която си купих, черна, късичка, по тялото..., с чорапогащник пак черен и високи ботушки.  Мога да кача снимки

# 56
  • Мнения: 1 975
 smile3509 снимки молим  Wink

# 57
# 58
  • Мнения: 880
Утре ще търся пак рокля.Но имам и резервен вариант-черен сатенен панаталон с ръб,боти и блуза с гол гръб и рамене пак от подобна материя,тя си върви и с широк колан,който подчертава талията.А може да сложа и една къса кожена пола и фигурален чорапогащник,но ще стане много предизвикателно Sunglasses
Във Виола има нови страхотни. Мож еи там да погледнеш, но на Графа, а не на Витошка Peace

Последния път като ходих имаше много готини,но не и моя номер.Иначе аз вече си купих-черна по тялото,изрязана острани.

# 59
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
хмм нашето фирмено парти мина.... аз бях с черна рокля без презрамки, стигаща до малко под коляното, много високи черни сандали... косата ми беше наполовина прибрана.

# 60
  • Мнения: 516
С плетена рокля бях.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 727
И аз съм в чуденка, а банкетът е в петък  newsm78 Вчера мерих 3 рокли, едната къса, другата тясна, третата с поло (мисля, че ще ми е топло с нея). Имам подходящ тоалет, но бях с него миналата година и не върви сега пак, може и никой да не помни, ама аз като си знам...
Ето тоалета от миналата година, не се вижда полата много, а точно в нея е ефекта, разкроена е асиметрично надолу, комбинирана с дълги ботушки на висок ток, обаче никой не ме е снимал в цял ръст.

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 12:32 от Катерина78

# 62
  • Мнения: 1 885
В последния момент се отказах от роклята и бях с костюм - пола малко под коляното с висока талия и сако в сиво. Високи леко заострени обувки.

# 63
  • София
  • Мнения: 650
Коя рокля според вас да си облека - златната или черната?


Не мога да реша newsm78

# 64
  • София
  • Мнения: 8 932
Зависи, колко е официално събитието. Иначе на мен златната по ми харесва, другата е по-ежедневна.

# 65
  • Мнения: 3 641
mira_lgl НА мен много ми харесваш с черната. Мисля, че това  е роклята за теб.   bouquet

# 66
  • Мнения: 5 647
Нашият купон мина. Добре, че си правим всеки месец такива, та не ми остава време да се чудя какво да облека.  Crazy

# 67
  • Мнения: 3 216
НА мен сьс златната ми харесваш повече.

# 68
  • Мнения: 2 487
Момичета,току що си  купих  ей такава рокля

Сега се чудя какъв цвят чорапи да си взема, и за бижутата,струва ми се,че златото е най-удачния вариант.Приемам предложения. Simple Smile

# 69
  • Мнения: 6 243
Чорапи с телесен цвят, без бижу на врата. На ръката може да сложиш тънка гривна или елегантен часовник с красива верижка - тип бижу, ако имаш такъв.  Обиците - според прическата.

# 70
  • Шумен
  • Мнения: 555
Коя рокля според вас да си облека - златната или черната?


Не мога да реша newsm78



Със златната повече ми харесваш.  bouquet

# 71
  • Мнения: 7 947
ЧЕРНАТА!!! Peace
Много по-стилна е, а ти седи по-добре според мен!

# 72
  • София
  • Мнения: 2 381
Довечера ни е купонът. Преди час питах колежка за къде се е накиприла в тоя студ и тя: "За купона довечера." Пък, аз ще си ходя със спортния панталон и пуловера и толкова. Дори не съм си помислила да се кипря. Нямам особено празнично настроение. 

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Момичета, избягах от работа за няколко часа и съм готова с тоалета за петъчния банкет - черен сатенен панталон, с лачен колан (токата с камъни) и черно бяла блуза (цвят ЗЕБРА) с дупки по ръкавите.

След дълго мерене на рокли и поли (къде по-официални, къде плетени и по-ежедневни) в крайна сметка си купих панталон Shocked и аз съм изненадана от себе си...бях си решила да съм с рокля или пола, ама...

Обещавам да кача снимки

П.П. Благодаря на всички, които споделиха, че с плетени неща, особено тип поло, било то и без ръкави е много топло и не са подходящи за подобен тип купон с танци! Помогнахте ми в избора!

# 74
  • Мнения: X
Нищо,тази година ще празнуваме в рамките на офиса ,ще има цър-пър,та ще се наложи после да мия мазни чинии #Cussing out,та не виждам смисъл да съм особено натоканав съответния ден, демек-утре

# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Нищо,тази година ще празнуваме в рамките на офиса ,ще има цър-пър,та ще се наложи после да мия мазни чинии #Cussing out,та не виждам смисъл да съм особено натоканав съответния ден, демек-утре
Използвайте пластмасови! Peace Така никой няма да си разваля кефа да мие чинии, пък и чаши! Като се пораспуснете може да решите да продължите в някое заведение и тогава вече ще има смисъл от тоалет Mr. Green

# 76
  • Мнения: 2 487
Мацки, ако сложа черно сако на червената рокля пак ли телесен цвят чорапи?

# 77
  • Мнения: X
Катерина78,мерси за съвета,ще го вкарам като предложение това. Ние най-вероятно за обяд ще го организираме това и после всеки откъдето е, 6 човека сме цялата фирма, и аз съм най-младата,едва ли ще се получи купона както други години,когато бяхме хем повече,хем по-млади Tired

# 78
  • Мнения: 7 947
Мацки, ако сложа черно сако на червената рокля пак ли телесен цвят чорапи?
черни Peace
Винаги черното стои по елегантно и издължава!

# 79
  • София
  • Мнения: 8 932
Мацки, ако сложа черно сако на червената рокля пак ли телесен цвят чорапи?
черни Peace
Винаги черното стои по елегантно и издължава!

Черен, много по- хубаво стои. Винаги за вечерни събития предпочитам черен чорапогащник.

# 80
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Грозната бети ,   откъде е твоята рокличка кажи , кажи кажи....  bouquet
Linna, съжалявам, че чак сега ти отговарям, но не бях сядала на компа.
Роклята е Rosso, италианска, от магазин на Монро, но не е в Сф. Продавачката ми каза, че и дистрибуторите в Сф са взели няколко бройки, така че може да провериш. Тук  струваше 69 лв.

# 81
  • Мнения: 275
       Аз по магазините ходя или с едното или с другото или с двамата заедно , така ,че за пробване на каквото и да било  нямам възможност smile3514

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Коя рокля според вас да си облека - златната или черната?


Не мога да реша newsm78


Честно ако питаш мен нито една от двете. С едната ( златната) все едно отиваш на бал, другата ти подчертава широката талия и прави тялото ти да изглежда като хммм колба.
Аз не съм с идеална фигура, но много умея да крия с дрехи и съм добър съветник, не се хваля, но е така.От това, което виждам на снимката имаш слаби крака за това те съветвам да наблегнеш на тях, а да скриеш корема, но  ако все пак това са ти  единствените две рокли отиди с черната.

# 83
  • Мнения: 1 128
Коя рокля според вас да си облека - златната или черната?


Не мога да реша newsm78


Според мен черната ти стой много хубаво.И двете са чудесни, но черната те прави по елегантна Peace.Която и да избереш ще си ок.

# 84
  • Мнения: 7 947
Олеее, ми то на тая снимка нито корем се вижда нито нищо! Черната рокля е страхотна според мен, стои много спокойно, не е опъната, за да подчертава това или онова несъвършенство!
Идеален избор е според мен Peace

# 85
  • София
  • Мнения: 9 944
Мацки, ако сложа черно сако на червената рокля пак ли телесен цвят чорапи?
черни Peace
Винаги черното стои по елегантно и издължава!

Черен, много по- хубаво стои. Винаги за вечерни събития предпочитам черен чорапогащник.

Но само, ако и обувките са черни, и най-добре много тънък чорапогащник, от най-ефирните - според мен.

# 86
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
нашия е тази вечер, но  аз ще го пропусна  -  мъжа ми е на работа и няма кой да гледа детето ...... Така, че по време на фирмения купон аз ще съм по анцунг и тениска  Crazy

# 87
  • Мнения: 3 216
Моето мнение е,че черен чорапогащник е добре,само ако рамената НЕ са голи. Ако рамента са голи,обезателно телесен чорапогащник.

# 88
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Моето мнение е,че черен чорапогащник е добре,само ако рамената НЕ са голи. Ако рамента са голи,обезателно телесен чорапогащник.
И аз мисля така.

# 89
  • Мнения: 2 487
И аз мисля така, но реших да сложа черно късо сатенено сако в ресторанта, който ще бъдем ще е много топло. Със сакото черен чорап, ами като го махна какво да правя?Може да тичам в тоалетната да сменя чорапа Laughing

# 90
  • Мнения: 3 216
Аз бих ви показала снимки от нашия банкет,ама като знам колко сме почерпени ще пропусна Embarassed Иначе имам колежки,дето направо избиха рибата, едната се появи сьс черна рокля-тип кьса поличка,червена наметка,врьтоврьзка и чорапи в сьщия цвят. Crazy

# 91
  • Мнения: 1 775
Нашият беше вчера. От работа направо потеглихме към банкета цялата дирекция така, че си бях по "работно облекло" - панталон, сако, риза.

# 92
  • Мнения: 186
и нашият банкет беше вчера.
А това беше блузата ми

Надолу бях с дънки и ботуши до коляното.
За снимките по-горе: черната рокля ми харесва повече.

# 93
  • Мнения: 3 356
АЗ имам двоен банкет на 26.Днес си взех панталон,сив,леко рае и черна риза-туника.Като се пременя,ще снимам.

# 94
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
О, нашия мина. Роклята-класика си е класика. Не съжалявам, че се изръсих за нея...

Общи условия

Активация на акаунт