Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Надявам се да не се приеме като реклама  Rolling Eyes

Попаднах случайно на сайта и си харесах няколко неща  Mr. Green
Нека някои вече пазарувал от там да сподели доволен ли е от продукта и от изпълнението на поръчката

bouquet
Цитирай

не,сега ще разгледам.
Цитирай

Аз опитах да си поръчам парфюм от там, но се оказа че го нямат и затова реших да сменя поръчката с тестер на същия. Оказа се, че могат да ми го доставят чак след 4-5 дни, което ме отказа напълно, защото ми трябваше за Никулден. После си го поръчах от друг магазин, който ми го достави на другия ден, така че имах време да подготвя подаръка.

Това е моят опит с МИТ. Изглежда ми в стил ГЕТ БГ. Не че е лошо Laughing  Имат хубави неща на добри цени.....е стига наистина да ги имат де.
Цитирай

веднага влизам да видя  Whistling
Цитирай

Парфюмерията разгледах, съмнителна ми изглежда.
Цитирай

А то Гет.бг има ли доволни? Confused
Цитирай

А то Гет.бг има ли доволни? Confused
Аз със сигурност съм имала главоболия с тях, няма да разказвам нашироко, но според мен не стават. Купувала съм стоки за бита, не козметика, бельо и подобни, но то персоналът е един и същ  ooooh!
Цитирай

А за парфюми кой български сайт ще ми препоръчате?
Извинявам се на авторката,че и използвам темата. Very Happy
Цитирай

Аз пък от Гет.бг съм поръчвала парфюми и съм доволна и като обслужване, и като качество на поръчаното.
Тези от Мит са ми неизвестни, но сега ще ги прегледам и тях...
Цитирай

София/Света на Диска

www.megashop.bg

www.parfumi.net

newsm10
Цитирай

Бургас

www.megashop.bg

www.parfumi.net

newsm10

От българските сайтове и аз бих препоръчала Мегашоп. А иначе - www.strawberrynet.comPeace
Цитирай
аз си бях поръчала от Мит един парфюм на бенетон и ми го доставиха и съм доволна. Cool
Цитирай

Kопенхаген

Един от многото такива сайтове, нищо особено, не бих купила скъп предмет от интернет магазин smile3528
Цитирай

Аз си купих от тях електронна кухненска везничка.Поръчах я сряда сутрин,в четвъртък на обяд ми го доставиха,а съм далече от София,всичко беше точно,нямам оплаквания никакви.
Цитирай

на село

Извинете че леко оспамвам темата, ама пазарувал ли е някой от Парфюми бг? Поръчах си от там днес парфюм и проведохме един доста дълъг и обстоен разговор с човек, който се представи за управител и ме убеждаваше че парфюмите им са оригинални. От друга страна, ако върна парфюм, който  е разпечатан, нямало да ми признаят рекламацията. Сами разбирате че парфюм докато не се пръсне, не може да се каже дали е менте или не.
Та така - в чуденка съм...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора