Търся някакво хитро предложение за бебефон

  • 1 854
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Идеята ми заега е wifi webcam за да може от телефна си (той има wifi) или от лаптопа да наблюдавам. Въпроса е къде да хоствам образа за да мога по всяко време през нета да наблюдавам и как да предавам и звук? и колко ли ще струва нещо такова барабар със инструкция и софтуеър ?

Благодаря предварително за всички идеи!

# 1
  • Мнения: 1 426
през Скайп не става ли?

# 2
  • Мнения: 27
Едва ли ще стане със Скайп, все пак някой трябва да вдигне от страната на бебето, а той е още малък калпазанина (на една седмица е) по скоро някъде в някое месно ФТП ама как ще стане точно в реално време....Някой кото се занимава с охрана и видеонаблюдение ако може да помогне ще съм благодарен !

# 3
  • Мнения: 1 426
е той сам ли ще се гледа, майка му къде ще е?

# 4
  • Мнения: 2
 Thinking интересно ще следя с интерес темата -да мисля че сотаджийте знаят как става   Peace

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
можеш ли да оставиш включен компютър в стаята?
То си има wifi камери, но не съм виждал с микрофон ....

# 6
  • Мнения: 78
Хммм, според мен изобщо не става дума за бебефон ...

Кажи какво е сбъркала жената, та чак с камери да я следиш денонощно ...

# 7
WRT54GL - Това е решението. Simple Smile Рутер с wifi. Закачаш камерата към рутера (wifi), едно пренасочване на порт и си готов с образа. Рутера си е постоянно включен. Така че от всеки компютър (ако няма забрани) си ОК. За звука е малко по-сложно, ако web камерата няма такива опции.

# 8
  • Мнения: 116
Има троянски кон, който върши тази работа - управляване от разтояние. Просто отдалечения комп трябва да е включен и откъм тебе си го управляваш. А на антивирусната и обясняваш да не се занимава с него.
Да му мисли детето  Laughing

# 9
  • Мнения: 27
WRT54GL - Това е решението. Simple Smile Рутер с wifi. Закачаш камерата към рутера (wifi), едно пренасочване на порт и си готов с образа. Рутера си е постоянно включен. Така че от всеки компютър (ако няма забрани) си ОК. За звука е малко по-сложно, ако web камерата няма такива опции.

кой порт и как да пренасоча?
трябва ли ми реално ИП?
никога не съм ползувал безжична камера....тя как се намира с рутера?

# 10
  • Мнения: 314
Има бебефони на ТСМ с камери.Ние сме с такъв.Доволна съм. Peace

# 11
най евтин и лесен начин е да си купиш един безжичен микрофон май до 10-15 метра имат обхват

# 12
Webcam Monitor е едното решение. Работи с USB камера. Може да ти хоства видео образа или да записва снимки и да праща на е-майл или на сайт. Въобще много възможности. Става за охрана, цащото следи дали има движение в образа и ако засече, ти праща е-майл. При подходящи настроъки, може да те ивзести на GSM със снимка ако засече движение.

# 13
  • София
  • Мнения: 430
Има бебефони на ТСМ с камери.Ние сме с такъв.Доволна съм. Peace

И ние, супер работа върши  Peace

Общи условия

Активация на акаунт