problem sas gardite

  • 816
  • 6
  •   1
Отговори
Zdraveite, az sam karma4ka i predi mesec me operiraha- mahnaha  mi top4e ot gardata.Sega prodaljavam da karmja, no tazi sa6tata garda obrazuva novo top4e,vapreki neprestannoto cedene ,a drugijat problem e 4e tam kadeto e operacijata mi se palni sas karma i imam edna dupka v gardata kadeto mi be6e drenaja i ot tam izcejdam .Ve4e se vidjah v 4udo.Hodih na mnogo lekari i vseki mi kazva razli4no .Mnogo molja ako ima njakoi s podoben problem da se obadi!

# 1
  • Мнения: 53
аз имах подобен проблем, при мен не само бучка но и много гной се събра,макар че постоянно изцеждах, адска болка имах, аз лично след операция отказахсе да кърмя,имах и висока температура, тая болка никога няма да я забравя, раждането беше нищо пред тази болка,та отговора мие-аз се отказах да кърмя,2 седмици се мъчехме и аз и бебето а като му дадох АМ всичко си дойде на място.Сега съм бременна, чакам 2-рото(дай боже всичко да е наред)и съм решела за себе си -няма да кърмя,тоя спомен не мога да изтрия от главата ми,успех ти пожелавам Peace

# 2
А как спря кърмата?  Един лекар ми каза в никакъв случай да не взимам медикаменти за спиране на кърмата, щели да усложнят положението.

# 3
  • Мнения: 53
оф, аз раждах преди 14 години и тогава и нямаше тия медикаменти коите има сега и затова ме омотаха с метрова марля,бях обвита силно по гърдите и така леко-леко ми изчезна, и то тая марля се обвива много стегнато, ами гадна работа но пак изчезва,друго не съм правила та и не знам дали помага нешто друго,то ако не марля мнодо дълаг бинт се слага все едно имаш раничка на гърдите и трябва да ги забинтуваш, не знам дали ти помагам но на мен така ми спря кърмата

# 4
  • Мнения: 31
имам подобен проблем и съм притеснена.Кърмя но ми се появи топ4е и доктора ме гледа на екограф,каза че е киста.Днес напипах топчето на друго място някой знаели дали може така да се движи или е нова бучка.Незнам какво да си мисля Cry Cry Cry

# 5
имам подобен проблем и съм притеснена.Кърмя но ми се появи топ4е и доктора ме гледа на екограф,каза че е киста.Днес напипах топчето на друго място някой знаели дали може така да се движи или е нова бучка.Незнам какво да си мисля Cry Cry :cry

не може да се движи , най вероятно е ново топче но не бързай да се притесняваш.Трябва да правиш много топли компреси и да се изцеждаш. Не бързай да спираш кърмата или да правиш операция да не стане като при мен. Консултирай се с хирург-онколог  ,но поне с двама не се доверявай на 1 лекар.

# 6
  • Мнения: 31
blagodarq za suweta     bouquet
6te se posuwetwam i s dryg lekar kakto kazwa6 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт