подарък за много скъп мъж...

  • 19 913
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 878
за сведение малко в цифри
1.стихотворение - без пари почти
2.писалка (ролер) - от 500 до 5000 лв( има и по-скъпи ама няма да пиша ,че току виж някой се гътнал  Mr. Green )
3.въпросният телефон - от 2000 до 30 000 ;40000 евро  Sick
4.екзотично пътуване - от 500 до 10 000 евро на човек
5.уикенд в европейски град - пак същата работа
6.СПА уикенд в БГ - по-малко,но трябва да се провери точно
7.Хумидора с пури - 200 до 2000 лв,в зависимост от хумидора и най-вече от пурите вътре
8.Романтична вечеря + стриптийз - 120 за два омара+30 за хайвер,3 лв кило лимони , 400 лв Дом Периньон (има и други марки по-евтини) + стриптийз без пари,освен ако не ти даде бакшиш  Mr. Green

ей това е ...

часовника не го писах защото там почват от 5-6 000 евро нагоре

# 46
  • Мнения: 3 459
Една от тях например е Авеста. http://avesta-bg.hit.bg/
В тоя сайт има невероятни неща, а чашите с картинките на мозъка на мъжа и жената са суперски  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 878
абе оставете тез глупости...

Миличка,ако искаш да се усмихва и да си мисли за теб,подари му сърцето си и любовта си.Никой щастлив момент в една връзка не може да бъде заместен с нищо материално.
Жалко ,че е зимата,иначе можеше да бъде нещо наистина романтично на брега на морето или на поляна в гората някъде из планините.
Използвай въображението си и му подари онзи миг,който не би забравил никога  Hug

# 48
  • София, България
  • Мнения: 5 575
За девойките, които питаха за магическа чаша:
аз бях поръчвала от чужбина и не бях сигурна, че я има в БГ, но при нас всичко си има. Grinning Потърсих просто в интернет за "магическа чаша" и ми излезнаха доста фирми, които ги правят. Една от тях например е Авеста. http://avesta-bg.hit.bg/
Аз тогава я бях поръчала през интернет и нямаше проблем. Изненадата е голяма, защото човек си мисли че е обикновена черна чаша, докато не налее нещо в нея. Но при мене беше подарък за сватба, защото тогава нямах големи възможности. Simple Smile

А към щастливката с влюбения богат мъж:  Wink
Според мен все пак идеята с уикенд в някой друг град (Париж, Лондон, ...) е доста по-добра. Аз все още чакам мъжа, който да ми направи такъв подарък, а около мене двойките масово пътуват. Simple Smile  А и вече има евтини полети до чужбина. Най-малкото Wizzair пътуват за 40? до Германия.
Другото приятно е масаж или спа процедура. Аз поради липса на мъж ще подаря такова на мама и сам сигурна, че ще и хареса. Имаше май на гифт.бг идеи за масажи за двама.

Но най-важното е подаръкът да има някаква закачка, която си е между вас двамата.

Извинявай че питам... Embarassed
ама кои чаши от сайта са от тези черните?
Там видях само с надпис.

# 49
  • Мнения: 2 673
Аз пък мисля, че идеята с каквото и да е било с твоя лик не е добра. Мъжете приемат това като натрапване. Каза ми го една приятелка психоложка, защото преди точно такъв подарък бях направила на любим мъж.
Подари му екзотична нощ някъде ...Купи самолетни билети и заминете за уикенда ..Направи нещо щуро

# 50
  • София
  • Мнения: 43 904
jujolinka - много хубави подаръци си описала, но според мен съвсем не са като за случая. Защото - подходящи са за съпуг, но не и за гадже, да не говорим, че най-вероятно не са отдавна заедно щом за първи път ще му избира подарък, другото е че не съм на мнение, че жената има такива възможности, иначе ако си беше от тезии "среди" нямаше да е никаква чуденка и затруднение за нея, това да извадиш толкова пари и просто да купиш вещ е най-лесното решение. А и това наистина са неща, които ай-вероятно сам ще си е купил....

Иначе - наистина - нещо мило, с хумор и любов е по-подходящо...някаква лична закачка или нещо такова лично между тях си. И това за масажа и спа-процедурите е готино, освен ако не му е ежедневие Wink
А това с лика върху нещо и на мен ми е досадно, на гадже не бих подарила  никога, че дори и на Мъжо не бих....много ми е лигаво, сладникаво и не ми харесва, а и мисля, че на 90% от мъжете не би им харесало....поне на тези, които познавам Wink

# 51
  • Мнения: 878
мда бубу то права си ,че са за по-сериозни отношения.
...Ама след като може да си ги позволи,може и жена да ги направи.Правени са вече от доста жени.
Невинаги мъжа с пари си е купил всичките тези неща,но винаги ако имаш усешане и вкус можеш да го изненадаш с нещо само твое!!!
проблема е ,че момичето не казва нищо повече от влюбени сме???е то хубаво ама има и много други предпоставки...

# 52
  • Мнения: 1 193
Извинявай че питам... Embarassed
ама кои чаши от сайта са от тези черните?
Там видях само с надпис.

Аз доколкото разбрах от сайта, трябва да се натисне отдолу за персонална чаша и тогава излиза цената на черна или синя магическа чаша със собствена снимка. Т.е. чашите са черни в нормално състояние, само като се сипе нещо в тях, се показва снимката.

А иначе намерих и още една фирма:
http://www.artstylebg.com/
Намират се в  Sky City Center или Централни хали. Но сигурно трябва да се пита дали правят и със собствена снимка. Предполагам, че почти всички фирми, които предлагат печат върху текстил, правят и такива магически чаши.

# 53
  • Мнения: 342
Аз предлагам да му подариш сатенена пижама.Аз на времето подарих такава на един бивш любим мъж и страхотно му седеше.А и всеки път като си ляга ще си я облича и ще си мисли за теб.

# 54
  • София
  • Мнения: 43 904
А то няма лошо по принцип жена да ги прави....просто ми се струва, че в тази ситуация, въпросната жена не може да си позволи нещо толкова скъпарско....

# 55
  • Мнения: 242
мисля,че хубав парфюм или белъо за него е хубав подарък и ненатрапчив.пак ще се сеща за теб без да си мисли 4е навлизаш в териториятя му.има страхотно мъжко белъо...

# 56
  • Мнения: 181
Ми ако не е женен въпросният мъж, вземи му направи едно море от любов.Пък те там като Ви видят колко сте влюбени ще ви подарят един уикенд. Laughing
Подари му емоционално преживяване а, не материално. Емоцията не се забравя толкова лесно колкото някаккъв подарък който, ще затрие някъде след време може би/не то го пожелавам/
Ама да речем ако му подариш скок с бънджи или  с парашут, е това вече едва ли ще забрави Simple SmileУспех мила!

# 57
  • София
  • Мнения: 4 966
мисля,че хубав парфюм или белъо за него е хубав подарък и ненатрапчив.пак ще се сеща за теб без да си мисли 4е навлизаш в териториятя му.има страхотно мъжко белъо...
И аз бих заложила на същото.
Рамки,чаши,снимки,чудесии-много ми сладнят.
Нито един мъж не се радва на такива джунджории,ние го правим за себе си в случая. Laughing

Един хубав стилен парфюм и някое готино бельо е добър подарък.Може да е банално,но поне няма да има разочарования,като скок с бъджи или нещо от сорта,което не е задължително да се направи на самия рожден ден.

Може и да поръчаш някоя готина торта.
На Лъки са много хубави и на 100гр.сладки...Има и други разбира се...

Обстановката вече си зависи от теб:)

# 58
  • Мнения: 3 743
Аз също не харесвам особено идеята със снимката, независимо под каква форма - чаша, ключодържател или др... Според мен трябва да е нещо малко, което да му напомня за теб. Аз много харесвам и фигурките на Сваровски, не е задължително да са супер скъпи Peace Може да е нещо свързано с любим спорт http://www.swarovski.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/SCO-Web_A … egoryName=0327168

# 59
  • Мнения: X
нещо авторско или по-скоро със сантиментална стойност,символизиращо нещо,носещо някакво послание,
интересно обаче има ли такава птица като много евтин мъж и какво се избира за подарък на последния? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт