Грозната Бети - 2 тема

  • 35 851
  • 614
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 250
Благодаря, а сега чакаме субтитри. Много бързо започнаха да излизат епизодите. Стачката на сценаристите приключи ли?

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 891
ето и субтитрите за 13 серия

http://subs.unacs.bg/get.php?id=39777

# 78
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Сега отивам да си го гледам, ама дали ще има нова серия тази седмица  newsm78

# 79
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Тази седмица май няма нова серийка?!?!???? newsm78 newsm78 newsm78 Cry

# 80
  • София
  • Мнения: 2 840
Започнаха сериите да стават по-интригуващи от предишните, явно сценаристите са се взели в ръце.
Аз чакам 14 епизод.

# 81
  • Мнения: 10 758
Започнаха сериите да стават по-интригуващи от предишните, явно сценаристите са се взели в ръце.
Аз чакам 14 епизод.
На мен 13-та ми беше малко бозава Thinking

# 82
  • София
  • Мнения: 2 840
Как, бе?!
Заложиха няколко интриги, вкараха нови лица, заплетоха две-три сюжетни линии, дето ще ги кръстосват нататък.

Само да не стане някоя сантиментална мелодрама, че мен ме кефеше бруталният хумор в тоя сериал.Колкото по-абсурдно, толкова по-забавно.

# 83
  • Мнения: 1 640
Интересен е и още как  сериалът,но защо се бави 14 серия ,минаха  вече 8 дни??!!Искам нова серия вече!  Искам да разбера как ще протече бременността и какво ще правят с бъдещия наследник на  Брадфорд Мийд,ако се роди.

# 84
  • Мнения: 8 769
Ох, едва днес успях да изтегля 12 и 13. Влязох в темата да питам за още, ама нямало. Това е добре, все пак, трябва да наваксвам...
Аз, честно казано, забравих вече докъде стигнах...ще трябва да си припомням май  Crazy

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Аз, честно казано, забравих вече докъде стигнах...ще трябва да си припомням май  Crazy
Старост...старост...тя на никого не прощава Mr. Green

# 86
  • Мнения: 8 769
 Twisted Evil Изгледах снощи последните две. Чакам с нетърпеж следващите епизоди Flutter Много ме накефи Бетката като полудя CrazyСвежо Flutter

# 87
  • София
  • Мнения: 2 840
Да, забавно беше.
Свеж сериал, ама много се туткат, както казваше баба, с новите епизоди.
И аз ще почна да забравям за какво иде реч. Добре че припомнят Crazy

# 88
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Може ли въпрос момичета?! EmbarassedНезнам като изтегля субтитри за някоя серия например на Грозната Бети и после как да си ги "пльосна"във филма,или те по принцип си се прикачват към него?! Rolling Eyes newsm78

# 89
  • Мнения: 3 042
Сега прочетох, че няма да има повече епизоди от сезон 2. Сезон 3 се очаква да започне на 25.09.2008г. Confused

Общи условия

Активация на акаунт