Алое Вера

  • 905
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Искам да попитам някой пил ли е продукти от Алое Вера и поточно този гел http://www.aloe-bg.com/product_info.php?product_code=015

# 1
  • Мнения: 1 432
Сега тъкмо съм си поръ4ала.Аз ще го пия главно за отслабване.само хубави неща 4увам за него  Peace

# 2
  • DE
  • Мнения: 967
Аз съм го пила!
На вкус е отвратителен!
Но помага срещу много неща и най-вече туморни убразования!

# 3
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Аз от три дни се мия с пастата за зъби на същата фирма. Доволна съм...сега очаквам и да ми се избелят зъбите  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 1 914
Aз преди го пиех- 3 туби май. Ефект нямаше мисля.  Confused

# 5
  • Мнения: 167
Започнах да го пия през м. февруари, но изобщо не успях да приема вкуса му. Мъчих се около 2-3 седмици и се отказах. За такъв прием не може да се очаква някакъв резултат  Naughty.
Лично за мен, вкуса му е отвратителен и не успях да се преборя със себе си.  Crossing Arms


# 6
  • Мнения: 581
 Пием го и аз и детето. По принцип ползвам само тези продукти като хран. добавки и козметика и съм много доволна.

# 7
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Аз от три дни се мия с пастата за зъби на същата фирма. Доволна съм...сега очаквам и да ми се избелят зъбите  Laughing
Пастата е хубава.

Последна редакция: вт, 11 дек 2007, 06:31 от k.a.l.i.

# 8
I nasheto semejstvo gi polzva ve4e dosta godini. Moje da se kaje, 4e sme izhvarlili lekarstvata ot doma ni. A pastata ne sme smenyali ot togava i ne 4uvstvame nujda ot druga - 3 godini ne sa mi lekuvali karies. Dori li4nia lekar me pita zasto hodya pri nego, sled kata mama me lekuva s aloe.  Karmen, 16 godini

# 9
  • малкия град
  • Мнения: 127
Мъжът ми има белодробно заболяване и от една година е на много силни антибиотици. Препоръчаха ни го като антиоксидант и имуностимулант. Пие вече трета тубичка и се чувства много добре. Продават го и в аптеки Ремедиум /специално в тази на Тарас Шевченко го видях преди една седмица/. Струваше около 45 лв. 

# 10
  • Мнения: 3 410
По отношение на вкуса има и по приятни гелове от натуралния, например Гел от алое и боровинки А по отношение на ползата на алоето за регулиране на имунитета, тя е безспорна. Освен това гела от алое много добре чисти организма от токсини, регенерира лигавиците, храни клетката и унищожава гъбички, вируси и бактерии.

Общи условия

Активация на акаунт