Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 89 отговора

При хората, които обичам

Как си я дразните? С мъж или с приятелка? Или може би сами?
За или против да се впуснете в дебрите на МОЛ-а със собствения си мъж? Готов ли е да понесе избора на подходящ цвят чорапогащник за "...ей онази поличка, която си купих преди двайсетина дни..."  или ви предоставя кредитната си карта и колата, за да си докарате покупките?
Цитирай

някъде ... тук ...

Най-обичам сама.
Всички и всякакви придружители в един момент започват да ме дразнят и накрая нищо не купувам Crazy
Цитирай

Варна

Предпо4итам сама или с приятелка.Мъж на пазар трудно се изтрайва с постоянното мрънкане ''хайде избирай ,не решили ве4е ''.....''взимай ги и двете '' е най-добрия вариянт,ама не се 4ува 4есто  :mrgreen
Цитирай

UK, Harlow/София

Обичам да пазарувам сама.С друг ли съм, ставаме като народна песен.Аз искам да видя нещо, но за да не обидя придружителя си отивам да видя и нещото което той си е харесал и в крайна сметка не съм си купила нещата които аз искам.Винаги имам пари в кеш, но си нося и дебитната карта.
Цитирай

София

Нямам такава точка. Пазаруването, особено покрай празнични истерии ме изнервя. Не мога да разбера тълпите, напиращи към магазините.
Цитирай

Как си я дразните? С мъж или с приятелка? Или може би сами?
За или против да се впуснете в дебрите на МОЛ-а със собствения си мъж? Готов ли е да понесе избора на подходящ цвят чорапогащник за "...ей онази поличка, която си купих преди двайсетина дни..."  или ви предоставя кредитната си карта и колата, за да си докарате покупките?
Аз си давам кредитната карта да прави каквото си иска... Слабо ме интересуват женските покупки ..
Цитирай

През девет форума в десети

Как с мъжа си, бе???  Crazy Онова чудо пазарува точно за пет минути и на шестата почва да мрънка. Crossing Arms
Сама, най-много с приятелка.
Лошото е, че синът попива поведението на баща си и аз само го плаша, че ако продължава така, ще се озове при муньовците. Засега действа.  Wink Mr. Green
Цитирай

При хората, които обичам

Леле, Борисе, навит ли си да се ожениш за мен? Flutter
Цитирай

Леле, Борисе, навит ли си да се ожениш за мен? Flutter
Не си заслужава. Нямам друго какво да ти предложа освен кредитната си карта...
Цитирай

При хората, които обичам

Че аз друго си имам Laughing
Цитирай

Добре, няма проблем. Ако можеш да я измъкнеш от ръцете на жена ми - твоя е Smile
Цитирай

При хората, които обичам

Шегувам се, Борисе.

Аз мразя да пазарувам с мъжа си. Абсолютно безропотно си подава портфейла, без дори да погледне какво съм избрала. Аз искам съпричастност, не пари! Кредитна карта и аз имам Crossing Arms
Цитирай

по пътеката

сама, с някоя като мене или с мъжа в крайна сметка, има добър вкус и добре   преценява, та с него съм даже по-дръзка в покупките!но той мрази да избирам, много съм трудна и обстоятелствена за ка4ество и цвят!
Цитирай

София

Обичам да пазарувам сама.
Цитирай

под водата

Мразя да си дразня шопинг-Г точката сама! Crossing Arms
Най ми е добре с моята приятелка и с мъжлето ми!Двамката са ми супер за шопинг! Даже,често мъж ми забелязва ценни неща които аз пропускам в тълпата! Crazy
Последният път ме догони с едни дънки които бяха точно за мен! Flutter
Много ми е хувабо с двамката да си шопингуваме! Mr. Green
Никой никога не се оплаква,че му е писнало или е уморен вече..... Naughty
Само на всеки 3 часа,посядваме за кафенце или хапка! Cool
Най си ни е добре тримката..... Love
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 89 отговора