За шопинГ точката...

  • 3 670
  • 89
  •   1
Отговори
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Как си я дразните? С мъж или с приятелка? Или може би сами?
За или против да се впуснете в дебрите на МОЛ-а със собствения си мъж? Готов ли е да понесе избора на подходящ цвят чорапогащник за "...ей онази поличка, която си купих преди двайсетина дни..."  или ви предоставя кредитната си карта и колата, за да си докарате покупките?

# 1
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Най-обичам сама.
Всички и всякакви придружители в един момент започват да ме дразнят и накрая нищо не купувам Crazy

# 2
  • Мнения: 1 432
Предпо4итам сама или с приятелка.Мъж на пазар трудно се изтрайва с постоянното мрънкане ''хайде избирай ,не решили ве4е ''.....''взимай ги и двете '' е най-добрия вариянт,ама не се 4ува 4есто  :mrgreen

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Обичам да пазарувам сама.С друг ли съм, ставаме като народна песен.Аз искам да видя нещо, но за да не обидя придружителя си отивам да видя и нещото което той си е харесал и в крайна сметка не съм си купила нещата които аз искам.Винаги имам пари в кеш, но си нося и дебитната карта.

# 4
  • София
  • Мнения: 62 595
Нямам такава точка. Пазаруването, особено покрай празнични истерии ме изнервя. Не мога да разбера тълпите, напиращи към магазините.

# 5
  • Мнения: 212
Как си я дразните? С мъж или с приятелка? Или може би сами?
За или против да се впуснете в дебрите на МОЛ-а със собствения си мъж? Готов ли е да понесе избора на подходящ цвят чорапогащник за "...ей онази поличка, която си купих преди двайсетина дни..."  или ви предоставя кредитната си карта и колата, за да си докарате покупките?
Аз си давам кредитната карта да прави каквото си иска... Слабо ме интересуват женските покупки ..

# 6
  • Мнения: 25 441
Как с мъжа си, бе???  Crazy Онова чудо пазарува точно за пет минути и на шестата почва да мрънка. Crossing Arms
Сама, най-много с приятелка.
Лошото е, че синът попива поведението на баща си и аз само го плаша, че ако продължава така, ще се озове при муньовците. Засега действа.  Wink Mr. Green

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Леле, Борисе, навит ли си да се ожениш за мен? Flutter

# 8
  • Мнения: 212
Леле, Борисе, навит ли си да се ожениш за мен? Flutter
Не си заслужава. Нямам друго какво да ти предложа освен кредитната си карта...

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Че аз друго си имам Laughing

# 10
  • Мнения: 212
Добре, няма проблем. Ако можеш да я измъкнеш от ръцете на жена ми - твоя е Simple Smile

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Шегувам се, Борисе.

Аз мразя да пазарувам с мъжа си. Абсолютно безропотно си подава портфейла, без дори да погледне какво съм избрала. Аз искам съпричастност, не пари! Кредитна карта и аз имам Crossing Arms

# 12
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
сама, с някоя като мене или с мъжа в крайна сметка, има добър вкус и добре   преценява, та с него съм даже по-дръзка в покупките!но той мрази да избирам, много съм трудна и обстоятелствена за ка4ество и цвят!

# 13
  • Мнения: X
Обичам да пазарувам сама.

# 14
  • Мнения: 750
Мразя да си дразня шопинг-Г точката сама! Crossing Arms
Най ми е добре с моята приятелка и с мъжлето ми!Двамката са ми супер за шопинг! Даже,често мъж ми забелязва ценни неща които аз пропускам в тълпата! Crazy
Последният път ме догони с едни дънки които бяха точно за мен! Flutter
Много ми е хувабо с двамката да си шопингуваме! Mr. Green
Никой никога не се оплаква,че му е писнало или е уморен вече..... Naughty
Само на всеки 3 часа,посядваме за кафенце или хапка! Sunglasses
Най си ни е добре тримката..... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт