Обичате ли да ходите на СПА процедури??

  • 2 246
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Аз лично обожавам да ходя на сауна, басейн и парна баня та искам да разбера има ли и други фенки на СПА-глезотийките??

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Нищо не посещавам редовно, защото нямам време, но наистина много обичам!!! Най-много ми харесват парната баня/хамам или ароматизирана, няма значение/ и топлите керамични кресла, от които ми минават всички болежки в гърба. Джакузи също ми се отразява добре на гърбето.
В този дух на мисли, имате ли идея как се отразяват спа-процедурите на бременни? За Нова година се каним да ходим на почивка в такъв хотел и не знам кое мога и кое не мога да си позволя Rolling Eyes В сауна няма да вляза, разбира се, но на парата...или басейна...Ммм?

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Я включи и масаж.
Къде се е чуло и видяло спа без масаж ...

# 3
  • Мнения: 332
Че кой не обича?

# 4
  • Мнения: 3 641
Много обичам всички процедури свързани с вода. Плувам. Ходя на сауна и джакузи, не много често за огромно съжаление Sad
В сряда заминанавам на Велинград, сам оза 3 дена , но все е нещо newsm44

# 5
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
А не бе  Mr. Green хич-хич hahaha
Обичам спа-то много да, опитвам се да ходя най-вече на масаж и почистване на лице редовно. За другите спа глезотии или нямам време, или пари или и двете  ooooh!
Иначе имаме традиция с милото поне 1 годишно да ходим на спа хотел за 1 седмица и там се опитваме да наваксваме  Flutter

# 6
  • Мнения: 812
хода,хода на спа масажчета,най-обичам Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 274
Обожаваммммммммм!

# 8
# 9
  • Мнения: 433
Belinda,
недей да ходиш и на басейн,защото е опасно от гъбчки,на които си много податлива по време на бременността Naughty
А,ние като имаме сауна в къщи,я я пуснем два-три пъти на годината,я не newsm78 Май наистина я вярна максимата,че всеки иска каквото няма NaughtyЕдно време ходих всяка седмица,а сега като е до д-то ми,не се и сещам Sick
На Двореца във Велинград процедурите са разкош,но хотелската част не става,поне не за тия пари Naughty

# 10
  • Мнения: 7 263
Обожавам - масаж, джакузи, парна баня. Сауната и басейна ги избягвам по една или друга причина.

Tizija - другия път иди в хотел Рич. Спа центъра им е много добър и стаите са много яки. Лошото е че те пък нямат ресторант. Абе въобще няма един хотел във Велинград, на който всичко да му е на 6 за жалост.

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и аз любител на масажи, джакузита и пилинг-маски, че и боди-пилинг.
Ама и само топло мин. басейнче да има, друго не ми трябва.

# 12
  • Мнения: 6 618
Обичам е слаба дума за отношението ми към масажа . Laughing

# 13
  • Мнения: 6 167
Ако басейна е спа-процедура, значи аз обичам спа-процедури   Laughing
Иначе, не познавам благините на спа процедурите. Особено масажи разни и пр. Задръстена съм и не обичам да ме пипат чужди хора. Харесват ми обаче разни топли столове и тн, но като цяло нямам търпение да слушам лежерна музика и да вдишвам ароматни свещи.

ей тук е хубаво много: http://www.hotelkatarino.com/
хубаво е обяснена и разликата между спа-процедури и прост релакс  Wink

# 14
  • Мнения: 2 161
Много обичам и редовно посещавам всякакви процедури.Обичам да ме мачкат, пипат,разтриват,пощипват и всичко това професионално.

Общи условия

Активация на акаунт