Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

някъде там

мами вещи в сферата на законодателството имам нужда от ориентация след като имам бебе какво следва и мога да направя, за да мога ползвам облекчение и за да си получавам полагащото се от държавата, бебето ми се роди на 15.11.2007 ако това има значние ?
Цитирай

Sofia

Ако си на трудов договор, да говориш с работодателя май е най-лесно. Иначе - с годишната данъчна декларация се попълват и тези.
Цитирай

някъде там

на трудов договор съм, а кога се подава данъчната декларация, не съм подавала до сега
Цитирай

Велико Търново

Облекчение ползва единия от родителите.При семейство  си избират сами,при липса на граждански брак,този ,който упражнява род.права.Ако,ползващият облекчението родител работи по трудово или служебно правоотношение се подава декларация по образец през работодателя до 31.12.2007.,ако за доходите си ползващия облекчението родител следва да подадае год.данъчна декларация облекчението се ползва с подаването на тази декларация като се попълва приложение към нея.Попълва се
и декларация от др.родител,че той няма да ползва облекчение -за по-вече инфо сайта на НАП.
Цитирай

влез в сайта на НАП-там мн добре и подробно е обяснено
Цитирай

София

чети ето тук
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.