Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
здравейте, ще бъда кратка, но проблема който имам вече почва много да влияе на начина ми на живот. Всичко започна преди няколко месеца и в началото не обръщах внимание но сега става сероизно. Проблема е следния когато съм навън сред хора или в магазин или дори на улицата почва да ми се вие свият. То все едно нещо ме натиска отгоре на главата и почвам да губя равновесие. Ходих при доктори, един, друг и не може да се разбере от какво е. Правиха ми изследвания на баланса, вестибуларния апарат,очите, ущите и нищо. Хапчетата който пия не помагат, абе объркана работа. Споделете ако някой е имал такъв проблем как е бил решен той. Благодаря.
Цитирай

home!sweet home!

Мнения: 505
Обърни се кам психиатър, ако вярваш в този тип медицина, а ако си готова на най-добрата стъпка - към психотерапевт! Успех!!!
Цитирай

Горно нанадолнище

Мнения: 2 005
Аз имам същия проблем и се обърнах към психиатър Rolling Eyes Изписа ми Антелепсин и сега съм добре , но постоянно го пия , вече 4г.за съжаление  ThinkingНо докато разбират , че е на нервна основа и от там получавам вестибуларни кризи , усещането е същото - сякаш нещо ме притиска отгоре над главата , нарушава ми се равновесието , но и започвам да повръщам адски  newsm78 Направо е голям кошмар #Cussing out #Cussing out #Cussing out Сега се поддържам с малка доза Антелепсин, спра ли го - започва пак същият ужас Mr. Green
Цитирай

София

Мнения: 129
И на мен ми се вие свят от нервите, пия бетасерк /или вестибо/ но след известно време пак почва. Сега ми изтръпнаха пръстите на ръката, изписаха ми съдоразширяващи, ръката не ми се оправя много, обаче поне не ме боли глава и почти не ми се вие свят. Изобщо само чудеса ми се случват!
Цитирай


Мнения: 491
А с кръвното как си? На мен понякога ми става така като ми падне рязко кръвното.
Цитирай


Мнения: 1 996
От ниско кръвно се получава световъртеж!
Цитирай
някои твърдят че са се оправили с хомеопатия.
Аз имах подобен проблем, но...просто си мина. сега се появява преди цикъл.
Цитирай

Пловдив

Мнения: 131
И аз получавам напоследък световъртене, но при мене поне така ми казаха е от Шипове във врата.
Пия Вестибо.
Цитирай

Стара Загора

Мнения: 353
Това е депресия. Аз се чувствах по същият начин, и двата пъти след като родих. Ходих при Психиатър и се почувствах перфектно веднага, много е хубаво да се консултираш с такъв специалист. С двумесечен курс на лечение с Ксанакс вече съм ОК.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.