Какъв е начина по който избирате фризьора си?

  • 2 276
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 902
МНОГО ИСКАМ ДА РАЗБЕРА КАКЪВ Е КРИТЕРИЯ  ПО КОЙТО РЕШАВАТЕ НА КОЙ ФРИЗЬОР ДА СЕ ДОВЕРИТЕ Grinning

Като се преместих тук свекърва ми препоръча нейната фризьорка  Mr. Green Като я видях и дадох пълен назад.
После направих малко проучване : избрах си хубав и лъскав  салон - дизайн, атмосфера, основен продукт. Огледах фризьорките.  И Я видях. Готина, татуирана с невероятна коса. Много раздвижена мадама. Казах си " е тва е!"
И не сбърках. Много съм доволна. Цената не е особено по-висока, отколкото плащах при Душкини в БГ, а качеството е по-добро.

а ти доволна ли си от душкини?

# 31
  • Мнения: 289
На този, на който като му кажа да одреже 2 мм от косата ми, реже точно толкова  Peace

# 32
  • Мнения: 2 100
Колкото и странно да звучи-нямам фризьор. Решавам и отивам до най-близкия салон и казвам какво искам. Досега само 1 път съм повтаряла фризьор  Crazy

# 33
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Разпитвам преди това за нея и ако са доволни приятелки / познати се доверявам и отивам, което не е гаранция, че аз ще остана също доволна.
Преди време ходех при един Марио, салона му беше срещу Френската гимназия, е този беше перфектния фризьор, но замина за Германия. Сега обикалям като цветарка, все не намирам подходящия фризьор. Sad

# 34
  • Мнения: 487
На мен Slav4e Av4e ми препоръча фризиор от Магама, (за което съм и страшно благодарна omm) отидах и останах супер доволна!Отсега нататък за всичко си ходя при него.

# 35
  • Мнения: 372
МНОГО ИСКАМ ДА РАЗБЕРА КАКЪВ Е КРИТЕРИЯ  ПО КОЙТО РЕШАВАТЕ НА КОЙ ФРИЗЬОР ДА СЕ ДОВЕРИТЕ Grinning

критерияТ, по който...

По темата - моят критерий е доброто постригване, разбира се Laughing  Което разбирам на принципа на пробата и грешката Wink

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 553
По критерия препоръка от приятел. Peace

# 37
  • Мнения: 164
какво има да се обеснявате отваряте каталога за прически и показвате желаната прическа.ако сте доволни може да се доверите и за промяна на цвета което също е важно .едно перфектно подстригване се подчертава с подходящ цвят.

# 38
  • Мнения: 4 496
Влизам в салона, сядам и казвам, че чакам приятелка. Шпионирам общо взето - маниер, сръчност и дали говори докато работи... Crazy

# 39
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Влизам в салона, сядам и казвам, че чакам приятелка. Шпионирам общо взето - маниер, сръчност и дали говори докато работи... Crazy
Joy Joy добър метод Краси Wink

Аз пък събирам мнения от приятелки и сядам..е първия път затварям очите..но ако ми хареса не го сменям ..

# 40
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Аз се опитвам да се доверявам на мнението на приятелки за даден фризьор, но нещо не се получава. Може би аз съм доста по-взискателна от тях и след пострижка се гледам пред огледалото дали два съседни кичура са еднакви. Защото историята помни случай, в които е имало лоши разминавания. Последния ми фризьор горе-долу става. Само последния път се изложи като ми направи корените по-светли все едно ми е израстнала естествената коса. Та май нямаше смисъл да се боядисвам

# 41
  • София
  • Мнения: 35 937
Ако ми хареса външно се доверявам  и никога не съм била разочарована.
Не съм на принципа че щом на някой фризьора е добър и той е доволен от него и при мен ще е така.
Ако не ми допадне особено работата му - повече не сядам при него

# 42
  • Мнения: 1 800
Гледам косата на самия фризьор - ако е хубава, престрашавам се, ако фризьора нещо е с кофти прическа не смея Simple Smile

И аз много гледам дали е с красива и поддържана коса, и с козметичките така правя за кожата  Laughing Може да няма голяма логика ама пак е някакво успокоение. Иначе си ходя все при една и съща ама се налага да я сменя, че се преместих  Cry

Има логика Peace Така правих и аз преди да стана една от тях Laughing. Повечето фризьори предпочитат даден стил и дължина на косата за себе си и това най- добре могат да правят. 
Тук има два вида салони- 1. постригват на норма, 30 минути по график. Тези ги избягвам, само докато се изясним и ми измие косата минават 10-15, поне 10 трябва за издухване, останаха 5-10 минути за постригване. За толкова кратко никой не може да направи добра прическа Naughty
2. По график за постригване да  имат един час. Това дава достатъчно време да се обсъди прическата и достатъчно време за качествено постригване. Това не е гаранция, че ще е добър фризьор, но е добро начало Peace

Някой беше дал идеята да се направи издухване, за да видите работата на въпросният фризьор- подкпрепям с две ръце Peace

# 43
  • Мнения: 7 186
2. По график за постригване да  имат един час. Това дава достатъчно време да се обсъди прическата и достатъчно време за качествено постригване.

Даже понякога и повече от час е необходим, ако е за промяна на прическа. Аз като ходих преди време за драстична промяна, фризьорката се занимава с косата ми около 2 часа. Като се има предвид, че не съм я скъсявала кой знае колко, а и самата тя работи много бързо. Но резултата накрая беше повече от страхотен.
Има един тип фризьори, дето се суетят сума време около теб и накрая нищо кой знае какво не са направили. Пък тия, дето го карат на конвейр, направо не ги понасям вече. А е типично за някои лъскави салони, където има голям наплив, понякога става така, че хем си плащаш солидно, хем те претупат.

# 44
  • Шумен
  • Мнения: 555
Аз  доверявам косата си само на фризьор, за който съм чувала добри отзиви и съм видяла как работи. Преди седмица се доверих на един, който бил работил за стилист Капанов.  Wink Много добре ме направи, само че много бавен.  Laughing Но съм имала и случаи, когато първият път съм доволна, но втория вече не ме подстригват както трябва. Тогава пак сменям.

Общи условия

Активация на акаунт