отказва да се храни!?!

  • 394
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 541
здравейте мами!
бебето ми на месец и половина отказва да се храни - изяжда едва по 60 - 70 грама през 2 часа и половина
плаче и аз мисля че е гладна,а тя ... иска да я държим и то с претенции... да е изправена
слага си непрекъснато ръката в устата и има доста лиги,а когато и дам АМ бута биберона с език.
какво да правя?
възможно ли е да я боли нещо ?
прави ми и впечатление ,че често ака - 3 - 4 пъти на ден - нормално ли е ?
благодаря на всички ,които ми пишат !!!

# 1
  • Мнения: 7 723
Вероятно има колики, което е есъвсем естествено, де Wink
Вземи й СААБ СИМПЛЕКС, или някакви други капки за колики....
....чайчета с копър и анасон, затопляй й коремчето, и....
не се притеснявай! Wink
 Повече гушкане! От това най- много има нужда Grinning

# 2
  • Мнения: 1 264
Нормално е, не се притеснявай. Явно храната й стига. Синът ми също ядеше малко. Нормално е да ака 3-4  пъти на ден. Сигурно я мъчат колики и затова има претенции как да я държите. Може да пробваш да я държиш с коремчето, подпряно на крака ти. Всички бебчета си пъхат ръчичките в устата и се лигавят.  Laughing

# 3
  • Мнения: 2 131
Е, изяжда по-малко мляко, но пък по-често, така че, според мен, няма повод за тревога.  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 1 541
благодаря ви момичета дано да сте прави и да няма повод за тревога

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 817
И моето момиченце е така. Най-редовно изхвърлям АМ по 20-30мл. ,а огладнява бързо. Понякога си изяжда всичко, но е рядко. Това за изправеното положение и при нас е същото. Ами явно им писва на бебоците все да лежат. Искат да опознават света и в изправено положение виждат по-добре  Laughing . Картината която описваш е 1:1 с нашата. Ако наддава добре, мисля че няма за какво да се притесняваш   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт