Поръчвал ли си е някой падаща дъска

  • 1 325
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 251
...за гладене, вградена в страницата на гардероба?Удобна ли е за ползване? Видях тази идея в едно списание на колежката ми, и много ми допадна. Хем не заема място, хем и ми се струва лесна и  практична употребата й, но това само на снимка...
Питам, защото моята е свряна в неудобен ъгъл и всеки път е мъчение да я вадя и полвам една друга малка масичка за тази цел.

# 1
  • Мнения: 18
      Аз бях заинтригувана от такава дъска за гладене - вградена в шкаф в кухнята. Смятах, че ще е много удобна /пести място, не се вижда и праши/. Тази есен като започнахме ремонта на кухнята бях предвидила място за шкаф за гладачна маса, но се оказа, че не е много удачно/предвиденото от мен място, размера на масата - много са тясни и къси в сравнение с обикновените маси, цената - около 200,00 лв само механизма/. Отказах се. Този механизъм може да се сложи в която и да е избрана от теб стая. Приспособен е да се прибира в шкаф. Но трябва да обърнеш внимание за размерите, защото може да не те удовлетворяват. Лично на мен ми се сториха малки за цената която ми искаха. Отделно трябваше да платя за материалите и направата на шкафа.

Последна редакция: вт, 11 дек 2007, 10:47 от ADI-ALEKS

Общи условия

Активация на акаунт