Правилно ли постъпих?

  • 3 677
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 278
..

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 21:21 от zeebee

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
не успявам да гледам Комиците
не знам за кой образ говориш, но предполагам че си имаш своите причини
никой не може да те съди за постъпката ти - важното е ти да вярваиш че е правилна, а не какво мислят другите!
правилността я определями ние ...свише не ни е дадена и щом ти се чувстваш зле от скеца - значи е правилно да го кажеш на всеослушание! не виждам нищо лошо, пък дано ти обърнат внимание.....
и не се обвинявай за чувствата си - всеки е с различна чувствителност и възприемчивост и затова сме уникални! това ние хубавото и ценното и всеки трябва да бъде уаважаван за чувствата му

# 2
  • Мнения: 278
Пуснах тази тема за да изясня на себе си какво е отношението на другите по този въпрос. Явно че "повредата" е в моя телевизор, щом това не ме разсмива, а обратно. Явно трябва да променя ъгъла от който гледам. Но като се подиграват с тези неща, и ние съответно гледайки ги безмълвно, не се ли съгласяваме негласно, че сме хора 2-ра ръка. Т.е. ДА това наистина е смешно.   Peace

# 3
  • Мнения: 2 242
Сигурно ми се събират общо 3 минути гледане на Комиците, от както са на екран.
Не го гледам това предаване, макар актьорите да са добри според мен. Уви не мога да кажа същото за сценариите. А това, което пишеш явно потвърждава думите ми. Никога не съм попадал на този образ, но ако е това, което си мисля... подкрепям те с 2 ръце

# 4
  • Мнения: 4 585

Знам за какво говориш.
Последното, което гледах от тях, бе четиричленно семейство с неправилна захапка.
"Хумор" беше, че не можаха да изгасят свещ на масата. Споделям негодуванието ти.

# 5
  • Мнения: 588
     Аз също подкрепям мнението ти. Друг скеч, който не ме разсмива е образа на Станислав Христов Христосков от "Шоуто на Слави". Cry

# 6
  • София
  • Мнения: 9 857
Зори,не гледам Комиците.Би ли споделила за този образ,какъв е..защоо аз нещо не разбрах.Ако става въпрос за поредната подигравка с "малоумни","олигофрени"...споделям напълно мнението ти!

# 7
  • Мнения: 774
Пуснах тази тема за да изясня на себе си какво е отношението на другите по този въпрос. Явно че "повредата" е в моя телевизор, щом това не ме разсмива, а обратно. Явно трябва да променя ъгъла от който гледам. Но като се подиграват с тези неща, и ние съответно гледайки ги безмълвно, не се ли съгласяваме негласно, че сме хора 2-ра ръка. Т.е. ДА това наистина е смешно.   Peace

Не,повредата не е при теб,а при тях!
Според мен си постъпила съвсем правилно.
Лошото,обаче е,че за повечето хора това смешка!

# 8
  • Мнения: 278
..

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 21:21 от zeebee

# 9
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мили майчета разбирам ви
но все пак често по света хората се смеят на такива неща
не само у нас
нека не съдим само нашите си хора
уви менталните проблеми винаги са били обект на присмех...казват че по това се съди за обществото до къде се е изидгнало или спуснало....

# 10
  • Мнения: 966
Здравей,адашке
Правилно си постъпила и е похвално,че си им го казала  Peace

# 11
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Харесвам актьора Христо Гърбов,но ТОЗИ ОБРАЗ и мен ме притеснява.
Смехът е хубаво нещо,но не и когато е за сметка на здравословното състояние на хората,независимо физическо или душевно такова.Никой не прави съзнателен избор да е болен,никой не иска да го сочат с пръст и да е обект на подигравки.Борим се за интеграция на на нашите деца,но "художествени образи",като този продължават да насаждат в съзнанието на хората дълбоко вкоренените възгледи,че душевно-болните са втора ръка хора и тяхното място не е сред "здравите и нормалните".
Ако смятате идеята за добра,можем да се подпишем на  писмо от името на форума и да го изпратим до предаването.

# 12
  • София
  • Мнения: 9 857

Ако смятате идеята за добра,можем да се подпишем на  писмо от името на форума и да го изпратим до предаването.
Аз съм ЗА.Да го направим Peace

# 13
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Ако смятате идеята за добра,можем да се подпишем на  писмо от името на форума и да го изпратим до предаването.

това трябвма да се съгласува с Мамма и Татти ако ще е от името на форума
иначе и аз съм за, но може да е от НАШЕ име - не е нужно да ангажираме форума с това

# 14
  • София
  • Мнения: 5 074
Да го направим, подкрепям Peace

# 15
  • Мнения: 278
Тъй като може би аз съм била единствената осмелила се да им пише, а може и да не съм, наистина ще  е добре повече хора да заявят позицията си и да им пратим общо писмо. Понеже сега те могат да сметнат, че писмото ми е само "хленчене" на един объркан човек.  Hug Ако искате по-късно ще пусна писмото си до тях, въпреки че е малко дълго.  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 981
Zorysv, абсолютно съм съгласна с теб  Hug.Не съм го гледала този образ,а и нямам никакво желание Stop.Също така скоро не съм и гледала Слави,но по едно време вицовете му бяха за "олигофрени","малоумни"....Не знам,за някой може би са смешни,но мен винаги ме разплакваха.

# 17
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Ако смятате идеята за добра,можем да се подпишем на  писмо от името на форума и да го изпратим до предаването.

това трябвма да се съгласува с Мамма и Татти ако ще е от името на форума
иначе и аз съм за, но може да е от НАШЕ име - не е нужно да ангажираме форума с това

Наде,аз под форум имах предвид само нашия си "Деца с увреждания".Общия форум няма нищо общо с нашето мнение.А и дори може да не е нужно да се споменава форума,достатъчно е да е се подпишем,споменавайки,че сме родители на деца с проблеми. Hug

# 18
  • Мнения: 278
Друго което ми хрумва е да пратя писмото лично по пощата. Но ще помоля някои от Вас софиянци да ми намери техен актуален адрес, на който със сигурност биха го получили. Явно че тия адреси и имейли от сайта им са проформа . Ще го адресирам лично до всеки един от тях, ако трябва. Не искам гласа ми да остане глас в пустиня. Някой от Вас познава ли някого който е ходил на снимки на предаването поне. Искам да съм сигурна, че  ще прочетат посланието ми.  Tired 

# 19
  • София
  • Мнения: 1 333
Зори, подкрепям те напълно  Hug
Съгласна съм с  написаното от теб и бих се подписала с две ръце ако направим подписка и им я изпратим...
Ще поразпитам тук там и ще с еопитам да им намеря адресите ...
Дори се сещам че съпругът ми е включвал кабелан тв в дома на Кръстьо лафазанов ... ако го знае наизуст още довечера ще ти го изпратя, ако ли не ще проучим и пак ще го имаш

Прегръдки за теб и Марти  Hug Heart Eyes!!! и поздрави на капитана

# 20
  • Варна
  • Мнения: 82
Зори , напълно те подкрепям и се подписвам на бъдещетата подписка .

Винаги когато гледам скечове , в които осмиват  нечии недъг или дефект , аз се натъжавам . Не усештам смешното , а болката . /Същото се отнася и за "Шоуто на Слави " - скеча  на К.Радков /.

# 21
  • Мнения: 263
Рядко гледам комиците. И честно казано не се бях замисляла над този проблем, но съм съгласна, че е грозно да се присмиваш на проблемите на хората. И няма значение дали това е само при нас или го има навсякъде! Пак е грозно и безотговорно!

# 22
  • Мнения: 919
Бройте и мен като решите нещо. Peace
Аз също рядко гледам Комиците,но се сещам за какво става въпрос. Confused

# 23
  • Мнения: 3 743
Ако смятате идеята за добра,можем да се подпишем на  писмо от името на форума и да го изпратим до предаването.

това трябвма да се съгласува с Мамма и Татти ако ще е от името на форума
иначе и аз съм за, но може да е от НАШЕ име - не е нужно да ангажираме форума с това

Наде,аз под форум имах предвид само нашия си "Деца с увреждания".Общия форум няма нищо общо с нашето мнение.А и дори може да не е нужно да се споменава форума,достатъчно е да е се подпишем,споменавайки,че сме родители на деца с проблеми. Hug

И аз съм за Peace

# 24
  • Мнения: 278
Обадих се и по телефона в офиса на Комиците  Confused нещо не останах много очарована, позамотаха ме че уж всички получени писма се предавали, пък като го питах сеща ли се за

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 21:18 от zeebee

# 25
  • Мнения: 588
       Ако ще изпращаме писмо с нашите подписи до "Комиците" предлагам да изпратим копие от него и до "Шоуто на Слави". Peace

# 26
  • Мнения: 2 242
Едното предаване е на Евтим Милошев, другото на Слави. Някои актьори от Слави са отишли при Евтим. Евтим прави и Сървайвър 2, "вместо" Слави. Едва ли има топла връзка между двете предавания... Но може и да бъркам. Не съм много в час с телевизионните клюки.

# 27
  • Мнения: 252
Мила zorysv, и на  мен  никак не са  ми смешни майтапи от тоя род , моля те  не  им се  връзвай токова  много , не си струва. Според  мен такива  смешки е  имало и ще си  има  винаги. Те  се  подиграват  не само на болните , но и на блондинките  , политиците , различни известни личности , всеки майтап е за сметка  на  някой.
Според  мен  по правилно е да се  опитаме да  вдъхнем  самочуствие  на децата си , за да устоят с  вдиганата  глава  пред  присмеха на  хората! А не да  си насадят  комплекс и да  очакват винаги  съжаление и милостиня, разбиране, защото видиш ли не са  , като нормалните  Whistling

Не  им обръщай внимание , подминавай и на присмеха  отговаряй с  присмех Peace

# 28
  • Мнения: 588
Едното предаване е на Евтим Милошев, другото на Слави. Някои актьори от Слави са отишли при Евтим. Евтим прави и Сървайвър 2, "вместо" Слави. Едва ли има топла връзка между двете предавания... Но може и да бъркам. Не съм много в час с телевизионните клюки.
     Предложих да изпратим копие от писмото и на "Шоуто на Слави" заради скеча, който прави Краси Радков с образа на Станислав Христосков.

# 29
  • Мнения: 278
Мили мои. Дали е съвпадение или не не зная, но тази вечер за първи път не даваха това което вгорчаваше петъците ми. Не смея още да се радвам, ще видим. Ако и другия петък не го дават тогава ще съм по-сигурна, все пак ще бъде малка победа.

# 30
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Някой от Вас познава ли някого който е ходил на снимки на предаването поне. Искам да съм сигурна, че  ще прочетат посланието ми.  Tired 

Снимки правеха на Самуил 32 - но сега мяркам от предаванията, че са май от лятото от обиколките им из страната. Може да са сменили и друг салон, защото на обява на входа на Самуил седи само за снимки на Горчиво. Може да имат по-голям запас от предавания и в момента да не правят снимки.

Мен също ме дразнят някои неща при тях.

# 31
  • Мнения: 142
Само аз ли се чувствам зле, когато гледам Комиците и по-специално така наречения "Пегъзи Музовски". Честно казано поради тази причина спрях да гледам шоуто въобще, всеки път след тоя светъл образ плача, по обясними причини. Написах писмо до офиса на комиците имейла  взех от сайта им, пуснах го и до техен модератор от форума им. Отговор за сега нямам. Sad С две думи им обясних, че някои хора не по своя воля са в подобно състояние, и че с тия скечове нараняват много от нас. Така насаждат у всички, че няма нищо лошо в това да се "позабавляват" с тая тема, която за някои е реалност. Тъжен смях е това  Tired Иначе съм възхитена от Димитър Рачков, за мъжката му постъпка, когато се извини на момичето от Пълна промяна Деси. Чест му прави.  Hug Все още не всички правят всичко за пари без да се оглеждат какво причиняват.

Извинявам се, че подхващам толкова стара тема, но не се сдържах. Тези от Комиците са ми комшии. Не очаквай отговор.

По-голяма простотия под слънцето не съществува. Точно днес имахме скандал с тях, защото тези мили хорица смятат, че е ОК да правят кастинг за Сървайвър на стълбищната площадка. Не се шегувам.

Не се трогнаха, че репетират скечове на главата ни след като приятеля ми се беше прибрал от погребението на дядо си и искаше да поспи... Искрено се надявам скоро да закрият и двете им треторазрядни предавания!

# 32
  • Мнения: 4 451
Момичета, и аз съм с вас! Peace

# 33
  • Мнения: 142
Момичета, и аз съм с вас! Peace

Темата е доста стара, отворих я само, за да изразя възмущението си от тези хора. Ако изобщо могат да се нарекат такива. Няма ни най-малък смисъл да си губите времето с тях. Живея врата до врата с офиса им, как живея е друг въпрос... Просто не го гледайте смотаното им предаване щом ви разстройва! Мен ме вбесява. Като знам кой им "мисли" скечовете, не мислете, че някой ще се впечатли.

Сървайвър го правят пак те... Жалко за хубавия формат.

# 34
  • Мнения: 918
Напълно те подкрепям!!! newsm10

# 35
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Мила zorysv, и на  мен  никак не са  ми смешни майтапи от тоя род , моля те  не  им се  връзвай токова  много , не си струва. Според  мен такива  смешки е  имало и ще си  има  винаги. Те  се  подиграват  не само на болните , но и на блондинките  , политиците , различни известни личности , всеки майтап е за сметка  на  някой.
Според  мен  по правилно е да се  опитаме да  вдъхнем  самочуствие  на децата си , за да устоят с  вдиганата  глава  пред  присмеха на  хората! А не да  си насадят  комплекс и да  очакват винаги  съжаление и милостиня, разбиране, защото видиш ли не са  , като нормалните  Whistling

Напърлно подкрепям Peace
Аз не ги и гледам, защото в къщи на никого не са комични Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт