"Окна"

  • 12 097
  • 168
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Гледате ли това предаване по новата ТВ2? Как ви се харесва водещия Дмитрий Нагиев?
На мен предаването ми е отчайващо тъпо, обаче водещия е невероятен!  Embarassed
Не е красавец, но излъчването му е неустоимо. Е, поне на мен ми действа така... Simple Smile А какво чувство за хумор има.... Laughing Истинска звезда!:) Ето малко инфо за него
 http://www.m-rnagiev.ru/

# 1
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не съм го гледала и нямам намерение, но някой може ли да ми каже как се казва музиката, която звучи в сайта му? Едно време много я обичах, беше точно в момента, в който Пепеляшка плаче че не може да отиде на бала на една касетка с приказки. Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 15 458
Когато бях по-млада и гледах "Окна", бях влюбена в него. Embarassed

С дълга коса повече ми харесва.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Тайна възможно ли е изобщо някой да го гледа и да не се влюби в него?!?!  Embarassed
И с къса коса не е никак зле.

# 4
  • София
  • Мнения: 15 458
Тайна възможно ли е изобщо някой да го гледа и да не се влюби в него?!?!  Embarassed
И с къса коса не е никак зле.
Не е възможно, има някакъв чар. Изглежда добре всякак. Щом и дъщерята го хареса, тя , която никога не харесва тези,които аз харесвам. Щях да ти отговоря веднага, но ми прекъсна нета.

# 5
  • Мнения: 532
ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ СЕ СЛУЧВА да го засека и го гледам! Няма такова забавление! Сега ще кажа нещо и сигурно много ще ме укорят ,но за мен тия руснаци не са нация ,а диагноза:)
за музиката в сайта на водещия  не е  ли лунната соната ..на бетовен.. newsm78 Тя е! Simple Smile

Последна редакция: вт, 11 дек 2007, 12:11 от Feit

# 6
  • UK
  • Мнения: 3 959
Знам, че е много известно произведение и тн, но аз не помня имената им никога а и си го свързвам с Пепеляшка.

# 7
  • Мнения: 4 435
Тайна възможно ли е изобщо някой да го гледа и да не се влюби в него?!?!  Embarassed
И с къса коса не е никак зле.


Ооооо възможно е повярвай ми.Точно миналата седмица като го гледах и обяснявах на майка ми,че това е един от най-противните водещи,които съм срещала.Предаването го гледам,когато го хвана случайно,нали съм сеирджийка,няма да го пропускам,я. Mr. Green Обаче тоя ми е гнусен.Сега не ми скачайте,това си е моето мнение. Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 15 458
Тайна възможно ли е изобщо някой да го гледа и да не се влюби в него?!?!  Embarassed
И с къса коса не е никак зле.


Ооооо възможно е повярвай ми.Точно миналата седмица като го гледах и обяснявах на майка ми,че това е един от най-противните водещи,които съм срещала.Предаването го гледам,когато го хвана случайно,нали съм сеирджийка,няма да го пропускам,я. Mr. Green Обаче тоя ми е гнусен.Сега не ми скачайте,това си е моето мнение. Peace
Малко си го гледала и не си успяла да усетиш чара му. Grinning

# 9
  • Мнения: 4 435
Тайна възможно ли е изобщо някой да го гледа и да не се влюби в него?!?!  Embarassed
И с къса коса не е никак зле.


Ооооо възможно е повярвай ми.Точно миналата седмица като го гледах и обяснявах на майка ми,че това е един от най-противните водещи,които съм срещала.Предаването го гледам,когато го хвана случайно,нали съм сеирджийка,няма да го пропускам,я. Mr. Green Обаче тоя ми е гнусен.Сега не ми скачайте,това си е моето мнение. Peace
Малко си го гледала и не си успяла да усетиш чара му. Grinning


Определено ми е достатъчно това ,което съм видяла.Коса на клечки,смешни дрехи и тъп поглед.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Тайна възможно ли е изобщо някой да го гледа и да не се влюби в него?!?!  Embarassed
И с къса коса не е никак зле.


Ооооо възможно е повярвай ми.Точно миналата седмица като го гледах и обяснявах на майка ми,че това е един от най-противните водещи,които съм срещала.Предаването го гледам,когато го хвана случайно,нали съм сеирджийка,няма да го пропускам,я. Mr. Green Обаче тоя ми е гнусен.Сега не ми скачайте,това си е моето мнение. Peace
Малко си го гледала и не си успяла да усетиш чара му. Grinning


Определено ми е достатъчно това ,което съм видяла.Коса на клечки,смешни дрехи и тъп поглед.

Виж сега, последното нещо, което можеш да кажеш за него е, че е тъп. Shocked Напротив! Невероятно бърз и находчив ум! Simple Smile За косата на клечки донякъде си права, но в общата омая не се усеща.
Не споря с теб, хора разни, вкусове тоже! Иначе щяхме да си избиваме за едни и същи мъже. Simple Smile
Аз съм пленена от него завинаги и исках да го споделя. Grinning

П.С. На сайта му има и негови стихове.... не са никак лоши....

# 11
  • Мнения: 4 435
Северина ,никъде ама никъде не съм казала,че е тъп.Казах,че има тъп поглед,което не значи ,че е тъп.Аз казвам какво чуствам аз като го гледам.Ето сега пак го гледам,и челото му е супер високо,и носът му голям.Но затова светът е интересен,защото всеки има различно мнение и вкус.Аз просто изказах моето,пък и така ще имаш по-малко конкуренция. Wink

# 12
  • Мнения: 1 163
Гледаме го и понякога се забавляваме много с тези руснаци.

# 13
  • софия
  • Мнения: 2 140
Зяпам го и аз,но започвам да се замислям дали не е режисирано newsm78.Според мен разиграват някакъв сценарий,а ако не е така значи руснаците не са в ред.

# 14
  • Мнения: 603
Гледам шоуто... Пък Нагиев е страшен..  Flutter

# 15
  • Мнения: 199
Зяпам го и аз,но започвам да се замислям дали не е режисирано newsm78.Според мен разиграват някакъв сценарий,а ако не е така значи руснаците не са в ред.
Да, режисирано е!Това ,което излъчват в България сега е много старо! Гледах това предаване още като живях в Русия.Нагиев отдавна с почти нула номер прическа!А там май е с дълга коса!
Той е много известен в Русия актиор и водещия! Определено в първия момент може да изглежда противен, но аз много го харесвам,онзи тип мъже ...грозни ,но чаровни!За чувството за хумор да не говорим...Забелязах ,че не всичко ,което звучи смешно на руски след превода ...пак е смешно....

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Зяпам го и аз,но започвам да се замислям дали не е режисирано newsm78.Според мен разиграват някакъв сценарий,а ако не е така значи руснаците не са в ред.
Забелязах ,че не всичко ,което звучи смешно на руски след превода ...пак е смешно....
Права си! Не, че знам чак толкова добре руския де.  Grinning Но оределено се радвам, че не е дублирано. Друго си е да му чуваш гласа в оригинал.  Embarassed
Според мен също е режисирано и то не винаги умело. Точно заради това ми е тъпо като формат. А и дори да не беше, "жълтото" и елементаризма са в повечко.
Изтрайвам всичките глупости само и единствено заради Нагиев.

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 15:43 от Северина

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
Едно време го даваха на руската. Някой знае ли дали изобщо се излъчва отново с нови серии или е свалено от ефир завинаги?
Наистина е много смешно на моменти със субтитрите, друго си е да се слуша без консерванти.
Понякога гледам руската телевизия и имат много добри попадения, особено с документалните филми.

# 18
  • София
  • Мнения: 15 458
Свалено е отдавна.Аз не чета, само ги слушам. Но дъщерята, нали не е учила руски казва, че за нея е абсолютно неразбираемо. Е това ми е много чудно, да не може да  разбере нищо на руски, а и винаги съм се чудила, че и руснаците не ни разбират. А двата езика са толкова близки.И на македонците и сърбите се чудя как така не ни разбират. Ако не всичко, поне смисъла може да се схване.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 268
И аз съм се чудила как така не разбират. Все си мисля, че не искат.  Mr. Green
Много ме кефи да слушам сръбски филми и изпадам в ярост ако са дублирани. Скоро гледах "Караул" и нищо, че всяка втора дума беше "е.ем ти...." ми дойде като мехлем за душата изтерзана от х'американски тъпотии. Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 62 595
И аз съм се чудила как така не разбират. Все си мисля, че не искат.  Mr. Green
Много ме кефи да слушам сръбски филми и изпадам в ярост ако са дублирани. Скоро гледах "Караул" и нищо, че всяка втора дума беше "е.ем ти...." ми дойде като мехлем за душата изтерзана от х'американски тъпотии. Simple Smile

Аха. И на мен ми е писнало от английския, независимо, че често го използвам. Умирам си да слушам някой друг славянски език, пък ако ще да е най-голямата тъпотия.

# 21
  • Мнения: 417
Гледам шоуто... Пък Нагиев е страшен..  Flutter
Peace

# 22
  • Мнения: 5 288
Предаването е ужасно, ужасно тъпо, водещият - не е Mr. Green. В събота или неделя вечер по ОРТ дават "Большие гонки" с негово участие.

# 23
  • София
  • Мнения: 203
 На мен пък ми харесват и водещия, и предаването  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 245
Не съм го гледала и нямам намерение, но някой може ли да ми каже как се казва музиката, която звучи в сайта му? Едно време много я обичах, беше точно в момента, в който Пепеляшка плаче че не може да отиде на бала на една касетка с приказки. Simple Smile

музиката в сайта е Лунна соната - Бетховен Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 614
МГМ, паяче ме е изпреварила с отговора! Не мога да повярвам, че се сети за тази приказка. И аз като чуя Лунната соната все за Пепеляшка се сещам

Сори за офф-а

А за предаването, още като го гледах в Руссия си мислех, че е режисирано, защото понякога стават скандали за ужасни тъпотии....
Водещия....ами не ми допада и той много, но въпреки всички негативи, които казах, се случва да го гледам отвреме-навреме  Peace

# 26
  • Мнения: 1 992
Ох, този Нагиев, определено не е красавец, ама е много секси. Има нещо в него. И има страхотно чувство за хумор. Аз предимно заради неговите изцепки гледам предаването, иначе ми се струва, че историите са измислени.

# 27
  • Мнения: 1
vode6tiq mi haresva, :love:mn e goten,intrigite sa6to sa na nivo,no imam 4uvstvoto,4e nqkoi ot u4astnicite reagirat sas predvaritelno zau4eni repliki i pozi  Thinking 

# 28
  • Мнения: 3 423
вчера случайно го гледах за първи път и зяпнах,как някаква пиела кръв Shocked,друга продала мъжа си Shocked

не просто  това:shock:не може да е вярно,не мога да си представя това да са истински случаи Shocked

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 268
вчера случайно го гледах за първи път и зяпнах,как някаква пиела кръв Shocked,друга продала мъжа си Shocked

не просто  това:shock:не може да е вярно,не мога да си представя това да са истински случаи Shocked
Тук май всички сме на мнение, че темите са пълна профанщина.  Mr. Green Но все пак следват модните сеирджийски тенденции. Ти за водещия кажи нещо?  Simple Smile Харесва ли ти?
Макар, че от едно предване е трудно да се добие представа.....

# 30
  • Мнения: 3 423
не се сърдете ама не ми хареса-мазен ми е а и с толкова гел в косите

# 31
  • София
  • Мнения: 62 595
Модата беше такава през далечната 2002 г. Идеята на неговата роля е да задава въпросите, които драгият зрител пред ТV-то би задал.

# 32
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Малко нагласено изглежда

# 33
Моля,кажете кога се излъчва това предаване!Веднъж го хванах случайно,но не си спомням деня и часа.Според мен  всичко е по сценарии в това шоу,но нищо чудно за основа да са ползвали по трохичка от истински неща от живота.От водещия не съм впечатлена,поне засега-изглежда ми грозен и мазен.А като имам предвид,че и неговите реплики са по сценарии,ако ви се струва остроумен-това пак е заслуга на сценаристите.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Моля,кажете кога се излъчва това предаване!Веднъж го хванах случайно,но не си спомням деня и часа.Според мен  всичко е по сценарии в това шоу,но нищо чудно за основа да са ползвали по трохичка от истински неща от живота.От водещия не съм впечатлена,поне засега-изглежда ми грозен и мазен.А като имам предвид,че и неговите реплики са по сценарии,ако ви се струва остроумен-това пак е заслуга на сценаристите.
Не си права за Нагиев, репликите му не са по сценарий. Но пък имаш пълното право да не го харесваш. Laughing Той е бивш радиоводещ, с което става известен и доста след това е "Окна", т.е.хумора и школовката си я има и не му е нужно някакви сценаристи да му помагат.
От понеделник до петък шоуто се излъчва в 22ч. (май така беше), а в другите дни от 17ч.

# 35
  • София
  • Мнения: 15 458
От понеделник до петък от 17 и от 22 часа.

# 36
  • Мнения: 230
Не може да има еднозначно мнение. (Колкото хора - толкова вкусове) Аз ще изкажа моето мнение: не ми допадат нито предаването, нито водещия.
Предаването- режисирано и без никаква стойност. Какво истински ценно може да научи човек -зрял или не, докато го гледа, освен да се нахранят най-долните му страсти?
Водещият - раздава го с някакво чувство за превъзходство, стои изкуствено и надуто на екрана. Чар.. ммм..не долавям. Прическата му е ужасна за мен - постига само това, че подчертава фактът, че му е много оредяла косата..а за усещането че е мазна, не ми се говори... Прилича ми на селски ерген. (Нека го сравним с Вл. Карамазов от Сървайвър и мисля, че ще приключим. )

# 37
  • София
  • Мнения: 15 458
Не може да има еднозначно мнение. (Колкото хора - толкова вкусове)
 (Нека го сравним с Вл. Карамазов от Сървайвър и мисля, че ще приключим. )
Ами така е, на мен пък Карамазов ми е блудкав и простее, не казвам,че не е хубав, хубав е ,но само това.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
На мен пък ми харесва предаването. Не смятам, че е режисирано, просто в България такова шоу не би могло да се получи, затова и повечето българи си мислят, че е режисирано. Руснаците са много по освободени  от нас и хич не им пука от общественото мнение и от това, че си вадят "кирливите ризи" на показ. Simple Smile
 а за водещия - определено ми допада, секси е и много добре си води шоуто! Интелигентен и духовит!  Peace

# 39
  • Виена
  • Мнения: 725
Съвсем случайно хванах една сутрин предаването.Беше ми интересно и започнах да го следя от време на време.Но май като се замисля и аз го следя най вече заради водещия.Наистина не е красив,но има страхотно излъчване  Heart Eyes.Колкото повече го гледам,толкова повече искам да го гледам.До сега не ми се е случвало така да ме омая някой от телевизионния екран.Реших да пусна на търсачката в google името му и попаднах на тази тема  Simple Smile.Изненадах се,че има и други които се чувстват като  мен  Flutter

# 40
# 41
  • Мнения: 1 294
Според мен предването със сигурност е по сценарии, едно че си личи, че е игра, второ историите са като от 2ро разреден холивудски екшън - щом си видял един все едно си видял всички. Всичките им така наречени обрати са предвидими. Но с тази мисъл се успокоявам само, защото ако вземе пък, че се окаже истина, излиза, че руснаците са просто болни мозъци.
Водещия ме кефи като мъж ( вермо, че е като селски гъзар, но пък как му отива  Wink ) и поведение на сцената, не ми харесва, че откровено демонстрира неуважение към публиката, но явно там си е в реда на нещата.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 078
Следях го още по руска ТВ. В началото не го харесвах Нагиев, като някои от вас, но постепенно и съвсем неусетно започна да ми допада. Не е лишен от внимание на известни руски девойки от там и малко високомерие, но чувството за хумор си има определено. Сега говоря малко наизуст, защото не съм го хващала това предаване по българска ТВ, но го помня много добре. За някои теми и на мен ми се струваше, че е режисирано, за други - не. Може би заради искрени физиономии на някои гости при някакви изненади от страната на предаването. Последно предаване, което си спомням, беше, че настана някаква суматоха и двама гости-съперници се сбиха жестоко, бутнаха декор в студиото и паднаха върху Нагиев, който пък си удари жестоко главата, падайки върху масичката и викнаха линейка, която го откара в болница. Това ми се струва, че е малко трудно да бъде режисирано Peace

# 43
  • Мнения: 10
http://www.m-rnagiev.ru/

Това е сайт на водещия, от където всеки може да научи всичко , което го интересува за  живота и кариерата му.
 На мен също ми допада като водещ (предаването изисква такъв маниер на водене) и  ми е лицеприятен. За другите му изяви от сайта му научих и в Русия май е доста известен.

# 44
  • София
  • Мнения: 15 458
Знаем го,Северина го е дала адреса на сайта още в първия постинг. Simple SmileМного се смях вчера когато жената на един, за рождения му ден му беше подготвила за подарък всичко  за погребението му.

# 45
  • Мнения: 14
Предаването ми харесва,а пък за водещия да не говорим... Heart EyesУвисва ми ченето докато го гледам,чак забравям да чета субтитрите,добре ,че поназнайвам руски Grinning Страхотно излъчване ,магнетизъм ,поглед ...абе всичко му е на 6!Нагиев за пръв път го гледах в сериала "Къртица" играеше ролята на мафиот.

# 46
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Тези истории, дето ги дават, дали са истински, според вас, или всичко е натъкмено, за да се продава списанието?

Има и вероятност, да са истниски, според мен, защото за 11 млн. Москва /и то само за Москва, говоря/ е нормално да се намират по трима-четирима луди за едно предаване...

Всъщност, може би те просто са надраснали хорското мнение, за да се появят в ефир

Какво мислите вие?

# 47
# 48
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Харесва ми предаването, забавлява ме  Embarassed
Водещия е наистина неустоим, мъжа ми и той каза, че е пич отвсякъде и всеки ден гледаме с какви дрехи ще се появи и как ще се държи - готин е квото и да си говорим.

За Лунната Соната на Бетовен.
Да ви разкажа ли как я е написал?
Историята я учихме в езиковата гимназия и е много трогателна...

# 49
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
разказвай, не питай ...

# 50
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
бе нали все съм многословна, та ...

Бетовен е поканен на богаташко парти по случай новогодишното навечерие, като гост. Цяла нощ той е свидетел на разточителство, показност, лицемерие, фалшиви усмивки и суета. Едвам изтърпява да присъства известно време на партито и всички разговори, които започва с хората там, са празни, безмислени и глупави. През цялото време той си задава въпроса как може такова разточителство и празноглавие? Става му тъжно за живота на цялото общество отвън, което е лишено от елементарни средства да живее и т.н.
По едно време леко се измъква и си тръгва...

Върви през тъмните улици, снега вали меко, навсякъде е натрупало, всички са по домовете си и празнуват - всички прозорци светят и отвсякъде се чува глъч.
На него не му се прибира, всичко ме у тъпо и гадно...
Лутайки се насам-натам, попада на едно момиченце на улицата - само, мъничко, бездомно и гладно. Той я заговаря, тя няма къде да отиде, гладна е, проси, но богаташите я гонят от домовете си и дори храна не й дават...

тук, точно, не помня какво става /в смисъл, момиченцето дали умира или просто се разделят двамата/, но натам - той се прибира веднага вкъщи. Дори не запалва лампата. Душата му е объркана, тежко му е много. Сяда пред пианото. Не свири. СТои и мълчи. И в този момент сълзите потичат от лицето му. Само лунната светлина струи през прозореца, там където пердето е свито и позволява. Нейната светлина пада върху клавишите.
Той стои така известно време и след това - плачейки - засвирва нежно и тихо в тъмнината.

По-късно нарича произведението си Лунната соната...

Историята е много хубава, нали?

# 51
  • София
  • Мнения: 1 078
Хубава е...да беше и нахранил детето Rolling Eyes

# 52
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
бе нали все съм многословна, та ...

Бетовен е поканен на богаташко парти по случай новогодишното навечерие, като гост. Цяла нощ той е свидетел на разточителство, показност, лицемерие, фалшиви усмивки и суета. Едвам изтърпява да присъства известно време на партито и всички разговори, които започва с хората там, са празни, безмислени и глупави. През цялото време той си задава въпроса как може такова разточителство и празноглавие? Става му тъжно за живота на цялото общество отвън, което е лишено от елементарни средства да живее и т.н.
По едно време леко се измъква и си тръгва...

Върви през тъмните улици, снега вали меко, навсякъде е натрупало, всички са по домовете си и празнуват - всички прозорци светят и отвсякъде се чува глъч.
На него не му се прибира, всичко ме у тъпо и гадно...
Лутайки се насам-натам, попада на едно момиченце на улицата - само, мъничко, бездомно и гладно. Той я заговаря, тя няма къде да отиде, гладна е, проси, но богаташите я гонят от домовете си и дори храна не й дават...

тук, точно, не помня какво става /в смисъл, момиченцето дали умира или просто се разделят двамата/, но натам - той се прибира веднага вкъщи. Дори не запалва лампата. Душата му е объркана, тежко му е много. Сяда пред пианото. Не свири. СТои и мълчи. И в този момент сълзите потичат от лицето му. Само лунната светлина струи през прозореца, там където пердето е свито и позволява. Нейната светлина пада върху клавишите.
Той стои така известно време и след това - плачейки - засвирва нежно и тихо в тъмнината.

По-късно нарича произведението си Лунната соната...

Историята е много хубава, нали?

красива е !
благодаря   bouquet

# 53
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Северина ,никъде ама никъде не съм казала,че е тъп.Казах,че има тъп поглед,което не значи ,че е тъп.Аз казвам какво чуствам аз като го гледам.Ето сега пак го гледам,и челото му е супер високо,и носът му голям.Но затова светът е интересен,защото всеки има различно мнение и вкус.Аз просто изказах моето,пък и така ще имаш по-малко конкуренция. Wink

 Peace и аз не виждам веждесъщия му чар

# 54
  • Мнения: 230
За мен предаването е режисирано. Не го следя, не ми е интересно, но наскоро като цъках с дистанционното попаднах на него и се загледах. Доста наблюдателен човек съм и веднага ми направи впечатление, че девойката която беше първа участничка излезе с чанта. Впоследствие се оказа някаква си там съшита с бели конци история, че в студиото е съпругата на нейния любовник, която искаше от нея да й заплати задето ползвала секс "услугите" на  мъжа й, тъй като това негово поведение всъщност било семейния им бизнес. (Разказвам ви го на 2 на 3, защото виждам, че тук има доста фенки и сигурно сте го гледали) Та, въпросната любовница веднага си бръкна в гореспоменатата чанта и извади парите, за които идеше реч. Те просто си бяха реквизит към сценката.
Да не говорим, как лошо играят ролите си повечето от участниците. Ако човек в реалния живот научи някои от драстичните истини, които излизат наяве в предаването, определено ще вложи малко повече емоция.

Ако последното ми разсъждение не е вярно, значи руснаците съвсем са превъртели...

# 55
  • Мнения: 622
Не ми се сърдете, но въобще не ми харесва предаванете, даже ми става гадно и превключвам като започне. Водещият ми е противен и въобще не ме омагьосва с чара си.Може би ролята,която играе го прави такъв,а може би не го гледам достатъчно. Peace

# 56
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Никой не се сърди! Grinning На мен предаването също ми е безумно тъпо, нагласено и просташко, обаче водещия е съвсем друг филм.  Blush Може би не можете да се абстрахирате от темите и типа на предването или пък просто не е ваш тип? А може би трябва повечко да погледате. Simple Smile Чара е в ума и хумора му на първо място, а чак след това във физиката му.
 Thinking Дали да не прекръстя темата на "Какво мислите за водещия Нагиев?"

# 57
  • Мнения: 93
Та, въпросната любовница веднага си бръкна в гореспоменатата чанта и извади парите, за които идеше реч. Те просто си бяха реквизит към сценката.
Абе напоследък всички излизат с чантите си, ама рядко вадят неща оттам. Може би просто е модерно да си мъкнеш чантата навсякъде, или са маркови някакви и демонстрират съвсем по руски някакъв лайфстайл, знам ли Thinking

# 58
  • Мнения: 109
Водещият ме привлича- страшно ми е сексуален. Тайна много точно е дала снимката с котката по-нагоре. Като хищник е. Първичен. Кефи ме.
galausa, евала момиче. Разказът ти ме натъжи и ми напомни  за малката кибритопродавачка. Бетовен е гениален.

За Малката госпожица Мърморана:
Разклати се дръвче, разклати
и за миг със сребро и със злато,
ме покрий от глава до пети,
та да ида и аз във палата

# 59
  • Мнения: 150
Гледах го някога, много отдавна преди години по руската а тук не съм го гледала по нашта. Предаването много го харесвах и ми беше интересно , но водещия блиаххх  newsm11

# 60
  • София
  • Мнения: 6 743
От време на време го гледам и то с кеф - няма такъв смях, няма такива истории  Joy  Joy  Joy
А водещият и мен много ме кефи.Не е красавец със сигурност, но има някакво странно обаяние и излъване  Hug

# 61
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
е няма такава забава

вижте и коментирайте , аз нямам думи...

http://www.vbox7.com/search/?offline=1&vbox_q=%D0%BE%D0%BA%D0%BD%D0%B0

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Тъкмо щях да питам, само аз ли го смятам за комично това шоу. Но Дамаянти и Другарче са казали същото. Честно казано не вярвам и на една дума от това което говорят. Но е толкова смешно.   Всъщност повече го слушам това предаване, но се улових, че винаги поглеждам към телевизора, щом чуя гласа на водещия. Що ли  newsm78

# 63
  • Мнения: 3 760
Любимо шоу ми е и много се забавлявам. Не мисля, че всичко е режисирано, обаче  Laughing

# 64
  • Мнения: 4 965
Тайна възможно ли е изобщо някой да го гледа и да не се влюби в него?!?!  Embarassed
И с къса коса не е никак зле.


Ооооо възможно е повярвай ми.Точно миналата седмица като го гледах и обяснявах на майка ми,че това е един от най-противните водещи,които съм срещала.Предаването го гледам,когато го хвана случайно,нали съм сеирджийка,няма да го пропускам,я. Mr. Green Обаче тоя ми е гнусен.Сега не ми скачайте,това си е моето мнение. Peace

Шоуто е невероятно забавно, но водещият на мен ми е "мазен" и по моите представи е "антимъж" /моля, не се обиждайте - всеки си има вкус/.
За шоуто /особено снощната серия  Mr. Green/ - мисля, че всичко е предварително режисирано и нагласено, но е 1000-ди пъти по-забавно от разните бг-подобни. Амиии, комично е, разбира се.

# 65
  • София
  • Мнения: 62 595
И аз в началото, че понякога и сега се чудя доколко е възможно това да са актьори, или някое менте. Но пък от друга страна ми изглежда като истинско.

# 66
  • Мнения: 4 916
... водещият ... е "антимъж" ...

Мисля, че самият той няма да се обиди, на няколко пъти обясняваше, че е от "другата приказка".
Иначе и на мен цялото предаване ми се струва като по предварителен сценарий.

# 67
  • Мнения: 2 237
И според мен предаването е по сценарий.Понякога просто си личи.Е,има сигурно тук-таме и истински истории.Но пък иначе и на мен ми е забавно,гледам го.

# 68
  • Мнения: 483
Не мога да повярвам , че има хора, които вярват на историите в предаването.  #Crazy Толкова неумело е режисирано, че си личи от километри как всичко е по сценарий. В Америка също има такива предавания и там също главната цел е героите да се сбият. Просто няма епизод, в който охраната да не разтървава някого.
За мен ОКНА е тъпо и посредствено предаване, кое му е интересното и комичното?  #Crazy .
Хора, я се стегнете!

# 69
  • София
  • Мнения: 62 595
Какво, сеир да става! Ако героите не са актьори, то никой не ги е водил насила там.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Не мога да повярвам , че има хора, които вярват на историите в предаването.  #Crazy Толкова неумело е режисирано, че си личи от километри как всичко е по сценарий. В Америка също има такива предавания и там също главната цел е героите да се сбият. Просто няма епизод, в който охраната да не разтървава някого.
За мен ОКНА е тъпо и посредствено предаване, кое му е интересното и комичното?  #Crazy .
Хора, я се стегнете!
Това е ясно! Laughing Ти за водещия кажи нещо? Wink

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 179
Вчера случайно попаднах на въпросното предаване... Е нямам думи просто... по-голяма тъпотия не бях виждала. А водещия ми е мега гнусен - мазен и напомпан, също и безмозъчен (защото няма как някой със среден IQ да се наеме на подобна глупост).
 #Crazy Sick

# 72
  • Мнения: 126
Гледах го преди малко,тия истории са режисирани,а актьорите-слаби.Водещия не е мой тип.

# 73
  • Мнения: 93
Наистина ли има значение дали са истински или режисирани? Просто са забавни, като скечовете на Аламинут са малко  Laughing , пък дали са истински - голяма е Русия, луди колко щеш, хубаво ще е някой предприемчив умник да ги е събрал в едно шоу  Simple Smile
А водещия няма как да е друг - има нещо много магнетично в него, макар че на външен вид хич не е приказка... А като заговорихме за приказки - верно ли е от "другата приказка"?  Shocked Според мен си е абсолютен женкар, ама то вече знае ли се кой какъв е...

# 74
  • Варна
  • Мнения: 2 268
А като заговорихме за приказки - верно ли е от "другата приказка"?  Shocked Според мен си е абсолютен женкар, ама то вече знае ли се кой какъв е...
Хахаха! Кой ли болен мозък е родил идеята, че Нагиев е обратен!?!? Laughing
Женкар от класа е, личи му от километри!
Д.И.Р. има как, има! Simple Smile За пари, всичко е възможно!

# 75
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Бе кви са тези изказвания - от другата приказка бил!
Чета вече как от няколко страници се намеква за това.

Гледам предаването редовно и ВСЕКИ! път, когато гостите са някакви с аморално сексуално поведение или изобщо - с ненормално за обществото поведение, водещия се бъзика с тях, че той не разбира тия работи, понеже имал по-други наклонности. Бъзика ги. Слави прави абсолютно същото в шоуто си - майтап и лигавене с цел бъзик до скъсване на седящия с/у него ...

# 76
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
снощи, за 5-10мин. се загледах в това шоу...
Но нямаме кабелна и еферно много лошо го хващам... Добре, че се не ми се налага да чета превода...
ТА, с 2-3 думи само, ако може... За какво точно иде реч?

# 77
  • Мнения: 4 916
снощи, за 5-10мин. се загледах в това шоу...
Но нямаме кабелна и еферно много лошо го хващам... Добре, че се не ми се налага да чета превода...
ТА, с 2-3 думи само, ако може... За какво точно иде реч?

Човешки драми от типа "Зет ми е простак", "Моят мъж си намери любовник", "Тя вече не ме обича" и пр. Обаче стои много фалшиво, дори когато се сбият на сцената, някак си личи, че не се бият и скубят с ентусиазъм  Crossing Arms

# 78
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аха, ясно.
Мерси argun   bouquet

Снощи жената признаваше на мъж си, че синчето им не е от него, а от брат му...  Rolling Eyes Ама понеже както казах, лошо се вижда в нас то канал, не издържах и го изключих. И какво стана? Сбиха ли се?

И още нещо... Кой идиот ще отиде да си вади кирливите ризи в ефир? Що за садо-мазо е това шоу?

# 79
  • Мнения: 4 916
аха, ясно.
Мерси argun   bouquet

Снощи жената признаваше на мъж си, че синчето им не е от него, а от брат му...  Rolling Eyes Ама понеже както казах, лошо се вижда в нас то канал, не издържах и го изключих. И какво стана? Сбиха ли се?

И още нещо... Кой идиот ще отиде да си вади кирливите ризи в ефир? Що за садо-мазо е това шоу?

Снощи не съм го гледала. Миналата седмица имаше някакъв бой, две жени се биха за нещо, но както казах без ентусиазъм.
Между другото, оказва се, че руския език е много по-цветен и изразителен от българския  Joy когато става въпрос за ругатни и обиди.

в редакция - в момента тече оплакване от свекърва "Моя невестка - твар", в превод "Снаха ми е нищожество". Гледам и се търкалям по земята от смях. Сега влезе и снахата да разказва.

# 80
  • Мнения: 126
Най-ми е интересно като почнат да се карат а едва се сдържат да не се засмеят.

# 81
  • София
  • Мнения: 15 458
Аз го гледам заради Дмитрий Нагиев и театъра,който правят.

# 82
  • Мнения: 8
Шоуто е пълна боза, но пък понякога успява да ме задави от смях.
Сещам се за една история за двоика която се притеснявала да имат деца заради несъвместимост на кръвните групи, и Той искал да направи бебе на приятелката И, което Те да гледат. Тя обаче имала по друга гледна точка и вече забременяла от приятеля Му.
 preggo

# 83
  • София
  • Мнения: 2 160
Много ме кефи шоуто . Даже и мъжа ми се запали и  когато можем го гледаме.

Наистина на моменти "гостите" в студиото играят доста зле , но като цяло бива.

# 84
  • Мнения: 3 034
хващам го понякога за опашката това шоу. приемам го като абсолютна тв-комедия. просто забавление.
и не мисля, че историите са истински. прекалено абсурдни, прекалено зле режисирани, прекалено неадекватни.

водещият? струва ми се умен мъж, с добро чувство за хумор и хубаво излъчване.
за косата му не ми се говори. може да се отвори нова тема за нея....но иначе е симпатичен.

# 85
  • Мнения: 245
Водещият ми напомня на нашата Миглена Ангелова заради начина по който закрива предаването . Всеки път казва едно и също, подобно на нейното " Пожелавам ви динамичен,стремителен и незнам си какъв ден ,днес ! "  Laughing

# 86
  • Мнения: 13 187
Много ме кефи шоуто . Даже и мъжа ми се запали и  когато можем го гледаме.

Наистина на моменти "гостите" в студиото играят доста зле , но като цяло бива.


Да и много се смеем, пък си и припомних руския.

# 87
  • Мнения: 814
Абе, това предаване не ви ли изглежда нагласено? Няколко пъти го хванах и ми се стори, че участниците на моменти се подсмихваха (или аз не разбирам добре руската душа  newsm78)

# 88
  • Мнения: 4 435
Кога ще дават предаването в което ще изпотрошат студиото?

# 89
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Аз дето толкова мъдрувах дали са истински историите или не са, вече съм категорична, че всичко е лъжа и измама. В момента дори го дават, но аз си гледам сайтове с рецепти и хич не ми се гледа. Поне да играеха като добри артисти, пък те  Sick

Ето ви три НЕОСПОРИМИ! доказателства:

1) Една мама го беше изкоментирала този случай по-напред по страниците.
Влизат две жени и се карат за един мъж. Но влизат с чантите си и двете. А друг път всички влизат без чанти. Едната иска от другата 2000 долара. Тази другата в този момент ги има - забележете! и ги вади от чантата си. Ега ти джобните! Първата си ги прибира в чантата и т.н.
Аре пък не било нагласено!  Naughty

2) Снощи - на един баща дъщеря му все му иска пари, живее с един художник, бащата пита художника - къде са ти парите, бе, къде са ти картините, нищо не виждам да си "произвел". И в този момент влизат три голи момичета, целите в бодипейнтинг. Бащата стана, съблече се и си остави сакото на дивана (според мен артиста обърка кога ще влезе дъщеря му). Говорят си бла-бла и след малко водещия обявява, че ще влезе и дъщерята и бащата веднага хваща сакото (преди да отворят вратата), а дъщерята влиза и тя така - по бодипейнтинг и той тича да я покрие !!!

3) НАЙ-НАЙ-НАЙ неоспоримото!
Две братовчедки се карат за едно момче. Едната е столичанка, шлифовала другата, идваща от провинцията, на градски живот. Другата - провинционалистката - с някаква невероятна плитка.
Първо, водещия спомена плитката й още като влезе (защо ли? за да не пропуснем?)
Второ, столичанката спомена разкошната коса на братовчедка си
Трето, в яда си й отряза плитката и онази само стоеше на колене и викаше без да се дърпа грам. Охранителите ИЗЧАКАХА братовчедката да отреже плитката и после я хванаха да не бие момичето, виждате ли ...
А момчето, уж обичаше това момиче, а стоеше и гледаше как й режат косите
На всичкото отгоре, ножицата беше неква тъпа и се наложи да се реже плитката към половин минута, та представете си през цялото това време как всички на сцената седят, гледат и чакат да се свърши  Joy


btw: докато пишех томва, предаването свърши и дадоха реклама, в която почупиха студиото - питат в предния пост кога е
явно е довечера....можге би

# 90
  • Мнения: 4 435
И трите неща ги забелязах.Но най-много се втрещих от това с парите дето ги извади с готовност и то 2 банкноти по 1000. Wink
А докато режеше плитката на братов4едка си аз се смях много,защото наистина охранителите нищо не правиха. ooooh!

# 91
  • София
  • Мнения: 2 160
Да бе , това с рязането  и аз го забелязах . Стояха си безучастни.
Това с якия бой , май ще е утре . Аз само рекламата докато гледах се смях , представям си утре  Mr. Green

# 92
  • Мнения: 3 034
е, тоя път яко преиграха.... Joy

# 93
  • Мнения: 4 435
Цял ден дебна за тоя бой. hahaha

# 94
  • Мнения: 660
АЗ пък умрех от смех ха ха ха
Тия са луди руснаците ...  Joy hahaha
Набиха и водещият  Grinning Laughing

# 95
  • Мнения: 5 462
Кога е снимано това предаване ????Тия руснаци (мъже и жени ) много зле се обличат ??? newsm78 Ква тая мода , кво е това чудо .. и доста грозички всичките , най вече мъжката част .Направо нямам думи . ooooh!

# 96
  • Мнения: 4 435
То е от години това предаване.

# 97
  • Мнения: 5 462
И това сбиване .. олеее думи нямам .Като в стар руски филм .. Party Laughing hahaha Joy Joy

# 98
  • Мнения: 5 462
То е от години това предаване.
Имах предвид предаванията които в момента ги дават по Тв 2 ???Много ретро го раздават .Страшна мода  Rolling Eyes Shocked

# 99
  • Мнения: 4 435
То е от години това предаване.
Имах предвид предаванията които в момента ги дават по Тв 2 ???Много ретро го раздават .Страшна мода  Rolling Eyes Shocked

И те са стари доколкото аз знам. Rolling Eyes

# 100
  • София
  • Мнения: 2 160
Май са от 2000 - а година предаванията . Нормално модата да е ретро.

Ама кога сте го гледали тоя бой , не е  ли утре . Аз само рекламата гледах .  newsm78

# 101
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Момичета, ама не разбрах какво мислите за боя
истински или не?

бързо споделете, че ме вълнува ВАШЕТО мнение  Thinking

# 102
  • София
  • Мнения: 15 458
Боя беше тази вечер от 22 часа, беше си истинско меле. Дмитрий Нагиев падна и си удари главата и си разби устата и носа, дойде линейка и го откара в болница, защото му се гадеше и го болеше  лявата китка. Когато го качиха в линейката, той каза: Надявам се утре в 19 ч. да го излъчат, за да го гледам.

# 103
  • Мнения: 3 453
Боя беше истинско меле! Rolling Eyes Дори съпругът ми, който все се чудеше как я гледам тая боза, заряза всичко и седна да зяпа мелето! Grinning

# 104
# 105
  • София
  • Мнения: 15 458
http://www.vbox7.com/play:94057dbf

Но не е целия и го няма зад кадър какво стана.

# 106
  • Мнения: X
Абе гледам го от време на време, ама това с боя определено предизвика вниманието.

Ей това вече е истинско, затова беше интересно. Дори и да е режисирано, едва ли е предвидено да пребият така водещия.

# 107
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Абе гледам го от време на време, ама това с боя определено предизвика вниманието.

Ей това вече е истинско, затова беше интересно. Дори и да е режисирано, едва ли е предвидено да пребият така водещия.

А какво точно му направиха, че не видях
спусна се с главата надолу по дивана и инсценираха бой
Не вярвам да е истинско ...

# 108
  • Мнения: 3 034
аз също не вярвам да е истински боят. явно е било по сценарии да се сбият и водещият да бъде най-пострадалия. може и да са се поувлекли малко, но си беше абсолютна поза това с отвеждането на Дмитрий Нагиев в болница. изигра си го човекът, нали е актьор все пак. Peace

# 109
  • Мнения: X
Ееее, много сте мнителни!   Wink
Нищо, дори и да е изиграно. Целият живот е една игра.   ppp

# 110
  • Мнения: 3 268
Абе гледам го от време на време, ама това с боя определено предизвика вниманието.

Ей това вече е истинско, затова беше интересно. Дори и да е режисирано, едва ли е предвидено да пребият така водещия.

А какво точно му направиха, че не видях
спусна се с главата надолу по дивана и инсценираха бой
Не вярвам да е истинско ...
Нищо не са му направили,голям театър беше.Нали трябва да поддържат интереса.И върха беше,когато в линейката погледна в камерата и каза"Каквото и да стане с мен,утре вечер в 19 часа пак ще се срещнем."А уж много му беше лошо и не знам какво си.Това предаване не е лошо,стига да не вярвате,че тези истории са истински.Просто си е един сериал с добри сценаристи.

# 111
  • Варна
  • Мнения: 2 268
От снощи съвсем ми опротивя това предаване.  Stop Голяма простотия, голямо нещо!
И ми става едно мъчно такова, за Нагиев... Какво ли му коства да прави подобен цирк?!
Ех, тези пари.....

# 112
  • Мнения: 93
Мислете за предаването като по-добър вариант на Аламинут тогава, или на Комиците, или на някакви други скечове.
Степента на забавност откога се определя от степента на истинност?  Wink

# 113
  • Мнения: 897
И аз си мисля,че е исценировка.Но пък много се биха .Голямо меле.
А за сватбата едно си мисля-все пак защо им развалиха деня и как бившата е разбрала и чак и артист е наела.И ако не са искали да им развалят деня,защо пуснаха в студиото този мъж-булка...
Затова си мисля че е сценарии.Но явно не очаквах такъв бой. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Иначе мъжът ми си го гледа.

А предния случай бешше мноого смешен. Joy Joy

# 114
  • Мнения: X
Степента на забавност откога се определя от степента на истинност?  Wink
Peace  smile3521

# 115
  • Мнения: 4 435
Пълна боза снощи,исценировка до няма и къде.СУПЕР ТЪПО.Да не говоря за мъжът булка,който изяде уникално силен удар с крак в корема,после юмруци и след 10секунди стана да удря и той. hahaha Ай стига бе,пък Найгиев така и не разбрах как точно се удари и колко бързо стана това с линейката и т.н. ooooh!

# 116
  • Мнения: 3 268
Да бе,другите се "изпотрепаха",на никой нищо му нямаше,само на водещия,дето никой не го е удрял,нещо му стана.Цирк!

# 117
  • София
  • Мнения: 15 458
Ако чак толкова е нагласено,защо тогава булката и бившата ревяха ?Има нагласени моменти, но има и истински.

# 118
  • Мнения: 3 268
Ако чак толкова е нагласено,защо тогава булката и бившата ревяха ?Има нагласени моменти, но има и истински.
Актрисите във филмите не реват ли,реват,та пушек се вдига.

# 119
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Що за въпрос? - Защо му е да инсценира бой !!!!!!!!!

АМИ ЗА ДА СИ ВДИГНЕ РЕЙТИНГА НА ПРЕДАВАНЕТО, РАЗБИРА СЕ! И ДА ВНУШИ МАЛКО ИСТИННОСТ, ЗАЩОТО ПЪРВО, ПРЕДАВАНЕТО ЗАТЪПЯ, ЗАПОЧНАХА ДА СЕ ПОВТАРЯТ НЕЩАТА И ВТОРО, МАСОВО ХОРАТА СА ПОЧНАЛИ ДА НЕ ГО ГЛЕДАТ, ЗАЩОТО ИМ Е ВЕЧЕ ТЪПО, ПОНЕЖЕ ВСИЧКО СЕ РАЗБРА, ЧЕ Е НАГЛАСЕНО.

Ами помислете малко, ако вас ви поканят за домакин на една сватба, вие ще се чувсвтвате поласкан, а няма да искате да я развалите, че да викате бившите съпрузи и съпруги на женещия се.

Евала за едно - доста артисти събрани на едно място за този случай точно. А и време са отделили хората, за да си разиграят предварително "боя"  Joy

И думите му - Утре пък ще бъда на екрана - са именно за да се проследи ефекта след "боя" - това, което те искат - да им се увеличи рейтинга. Нали се предполага, че цяла Русия на др.ден ще коментира боя и на следващата вечер всички телевизори ще са на Окна-канала ...

# 120
  • София
  • Мнения: 15 458
Да , той пак беше на екрана, водеше предаването от леглото в болницата.С мозъчно сътресение е.Не вярвам само заради рейтинг да дават как му взимат кръв, бият му инжекции и му слагат системи.Още повече,че предаването е било в самото си начало. Когато е станало това, е било излъчвано само от 6 месеца.Но пък всеки има право да си мисли каквото иска.

# 121
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Не вярвам само заради рейтинг да дават как му взимат кръв, бият му инжекции и му слагат системи.

Още повече,че предаването е било в самото си начало. Когато е станало това, е било излъчвано само от 6 месеца.Но пък всеки има право да си мисли каквото иска.

Добре де, той като не се чувства добре и е зле НАИСТИНА ??? защо тогава всичките тези манипулации се ги показват по ТВто? Именно, за да потвърдят!, че виждате ли, драги зрители, всичко е истина и т.н.
Това предаване здраво си е разклатило доверието от зрителите си ... Чак пък да показват и медицинските манипулации  Confused

И не се казва "само от 6 месеца", а "от цели 6 месеца", защото 6 месеца са страшно много.
Аз го гледах две седимици е вече имахдостатъчно доказателства за себе си, че всичко е един хубав театър.


Да погледнем от хубават страна на нещата, обаче.
Предаването наистина показва истински човешки истории, поврати на съдбата, обикновени човешки съдби, лутанията и дерзанията на обикновения човечец и т.н. С това вече става интересно. А още по-хубаво е, че веднага, на момента, имаме възможност да чуем и мнението на публиката, отчасти изразяваща най-широко разпространеното обществено мнение, т.е. имаме 3 в 1 - случка, анализ и сеир.

А на народа му дай хляб и едно такова предаване ... Simple Smile

# 122
  • Мнения: 3 034
Да , той пак беше на екрана, водеше предаването от леглото в болницата.С мозъчно сътресение е.Не вярвам само заради рейтинг да дават как му взимат кръв, бият му инжекции и му слагат системи.Още повече,че предаването е било в самото си начало. Когато е станало това, е било излъчвано само от 6 месеца.Но пък всеки има право да си мисли каквото иска.

извинявай, но ти нали не вярваш, че Брус Уилис наистина спасява света ?

# 123
  • Мнения: 414
Ей, аз го изпуснах този епизод с болници и там каквото е било. Гледах екшъна когато получи сътресение. Хич не изглеждаше добре човека. Като цяло големи простотии в това предаване. Не е лесно да излезеш и пред толкова народ да си покажеш простотията. Направо да блеснеш  Joy Но пък благодарение на него си припомням руския от време на време...  newsm44

# 124
  • София
  • Мнения: 15 458
Цитат
извинявай, но ти нали не вярваш, че Брус Уилис наистина спасява света ?
Между игрален филм и реалити предаване има разлика,но няма да споря.

Последна редакция: нд, 20 яну 2008, 13:32 от Тайна

# 125
  • Мнения: 3 034
Цитат
извинявай, но ти нали не вярваш, че Брус Уилис наистина спасява света ?
Между игрален филм и реалити предаване има разлика,но няма да спря.

по принцип - да. би трябвало да има. но в това точно предаване не виждам много такава. Peace

безумни са тези истории....

# 126
  • Мнения: 59
смятам че историите не са истински, просто наистина е малко вероятно да се случват такива неща...

# 127
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
смятам че историите не са истински, просто наистина е малко вероятно да се случват такива неща...

охоооо
случват се, мила, то точно заради това предаването ни е интересно

но няма как тези хора да са мълчали с години некви тайни и никога да не са избухвали да си кажат истината в очите, а виждаш ли - точно в студиото, пред цяла Русия, изведнъж ги обзема точно такова желание ...  Naughty

# 128
  • София
  • Мнения: 62 595
И да има част режисура, то голяма фантазия е нужна да се измислят. Нищо чудно и да са истински.
Независимо дали е едното или другото е доста забавно и смешно.

# 129
  • Мнения: 93
Предполагам , че в действителност взимат историите от разни списания или вестници тип Лична драма, които са си напълно реални всъщност, и актьорите ги изиграват, защото истинските герои едва ли имат желание да се излагат така масово в повечето случаи, макар не изключвам възможността някои от хората да са си истински, особено при по-скучничките историйки. Въпреки това са страшно забавни и ми убиват цял един час всеки ден през седмицата, в който клатя с глава и си викам " А аз си мислех, че имам проблеми"  Wink Нагиев предполагам по случайност да е пострадал, ама че са преекспонирали идеята и са се опитали да изсмучат всичко от нея - така си е, но пак казвам - нима това е по-малко забавно просто защото не е истинско? А американците какви шоута от този тип имат, леле... Окна ще ви се стори детски куклен театър пред тях, ако решат да ги показват у нас хихи Crazy

# 130
  • Мнения: 3 268
Да , той пак беше на екрана, водеше предаването от леглото в болницата.С мозъчно сътресение е.Не вярвам само заради рейтинг да дават как му взимат кръв, бият му инжекции и му слагат системи.Още повече,че предаването е било в самото си начало. Когато е станало това, е било излъчвано само от 6 месеца.Но пък всеки има право да си мисли каквото иска.
Тайна,ама ти много наивна си била!!!Това е само шоу!

# 131
  • София
  • Мнения: 15 458
Не казвам,че всичко е истина, то е ясно,че ще има и режисирано и игра, но се ядосвам,че някои хора вместо да кажат "да харесва ми" или "не, не ми харесва", започват да правят анализи и да се съмняват във всичко, само защото някои истории им се струват безумни. А всичко може да се случи на всеки на тази земя.Това,че на някой не му се е случило нещо,не значи ,че и на друг не се е случило.Аз имам поне три невероятни истории, за които други биха казали - не, това е невъзможно.Но на мен са ми се случили.Дори и да е шоу , историите идват от реалния живот.

# 132
  • Мнения: 3 268
Историите сигурно наистина са взети от живота,то сценариите за филми често се вземат от живота,какво да говорим за това шоу.Хората,които участват обаче са подставени лица,артисти или както искате там го назовете.И много много им личи.

# 133
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Историите сигурно наистина са взети от живота,то сценариите за филми често се вземат от живота,какво да говорим за това шоу.Хората,които участват обаче са подставени лица,артисти или както искате там го назовете.И много много им личи.

Абсолютно  Peace

# 134
  • Мнения: 1 844
последно,някой знае ли дали предаването показва истински истории или всичко е сценарии?
това предаване като цяло като реалити ли е обявено?

# 135
  • Мнения: 414
Най - вероятно режисирани и доукрасени истински истории. То някои ситуации са си напълно реални, но други са толкова абсурдни, че направо е смешно ( то това е и целта де). А пък участниците са по - скоро наемни лица някакви. То да се излагаш пред толкова хора нарочно не е работа Simple Smile А пък за предаването с боя -  може би не са го замислили толкова брутално, но действащите лица са се престарали  hahaha Макар, че горкият водещ си беше зле де, то му личеше.

# 136
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Извинявайте много ама като кажете личеше му че е зле. Той водещия не е ли артист newsm78 Е ако едно заболяване не може да изиграе....
Пък и какви бяха тия манипулации, какво беше това чудо! Да в болниците инжекциите и хапчетата са по час. Ама включването на система едва ли. Пък и храната.....Айде моля ви се. От цялото предаване15-20 минути гледахме как обгрижват. Ако им беше толкова важно самото предаване и не целяха да ни покажат колко истински е болен, щяха да накарат лелката с храната да изчака малко. Поне да не влизат в кадър. Яденето може да почака половин час, нали.
Но дори и наистина да е бил наранен по-сериозно (което лично аз не вярвам) са се постарали да се възползват максимално от ситуацията.
Но аз продължавам да си го гледам и да му се радвам. И на предаването и на водещия smile3521

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 00:05 от Pesheck

# 137
  • Мнения: 414
Не съм го гледала епизода с манипулациите Simple Smile Добре, ще кажа вместо 'личеше му, че е зле', ' изигра го така, че да му личи, че е зле'  Joy По - добре ли е ? Simple Smile

# 138
  • София
  • Мнения: 191
Аз сутринта го гледах за пръв път и ми се видя забавно :
http://www.vbox7.com/play:23cc98d8

# 139
  • Мнения: 274
Снощи гледах онова предаване за вманиачения по размера на члена си господин и жена му. Посмях се искрено... и след половин час попаднах на съвсем сериозно предаване по "Експлорър" точно за тази мода - упражнения, самовнушение, сайтове със съвети.....лудница. Вече не съм на мнение, че всичко е измислица и режисура.

# 140
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735

А кога го дават пак това предаване?
Преди беше от 5 и от 10
но сега  newsm78

# 141
  • Мнения: 274
Пак е от 10, по ТВ2. Wink

# 142
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735

е да де, ама нали бяха ранно и късно издание
не съм го гледала от сума време
но когато си го пусна в 5 часа, дават повторението на Азис
а пък от 10 вечер по-рядко го гледам, та напоследък - изобщо

# 143
  • Мнения: 1 321
Мисля че вечер започва в 19.00 часа. Peace

# 144
  • Мнения: 3 760
Мисля че вечер започва в 19.00 часа. Peace
Точно така - ранното е от 19, а късното си е от 22 часа.

# 145
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Тайна възможно ли е изобщо някой да го гледа и да не се влюби в него?!?!  Embarassed
И с къса коса не е никак зле.


Ооооо възможно е повярвай ми.Точно миналата седмица като го гледах и обяснявах на майка ми,че това е един от най-противните водещи,които съм срещала.Предаването го гледам,когато го хвана случайно,нали съм сеирджийка,няма да го пропускам,я. Mr. Green Обаче тоя ми е гнусен.Сега не ми скачайте,това си е моето мнение. Peace
И моето мнение е същотото. Embarassed Crazy

# 146
  • Мнения: 2 161


Нагиев със своят син Кирил в Кан.

# 147
Не съм чела назад,ама отскоро гледам това предаване и съм почти сигурна че всичко е инсценировка,театър.Просто си личи,не мога да се объркам в човешкото поведение,да не кажа никога,но поне много рядко.Е,може да има и истински случаипонякога.Иначе е пълен смях,и то все със сексуална тематика,за да е по-интересно.

# 148
  • Мнения: 3 376
Бреей,че той голям син имал,на колко е години  newsm78

Сега се сетих за един епизод в който участваше и българин,историята ми се видя малко нелепа,ама съм я запомнила защото ми направи впечатление нашенеца,който бил влюбен до безумие в някаква рускиня с която правили случаен секс на капака на колата и.

# 149
  • Мнения: 2 161
EASpirit ,снимките са папарашки.Пишеше,че Нагиев крие сина си,не разбрах коя е майката на момчето.Синът му не е толкова голям,на 16 е.

# 150
  • Мнения: 93
Всъщност е на 18, ако се вярва на нагиев.ру  Wink А майката е Алисой Шер , някаква радиоводеща според сайта.

# 151
  • Мнения: 1 289
И на мен Нагиев ми е симпатичен   bouquet  А за историите-поне ме разведряват след напрегнатия ден.Сега гледах пак снощното повторение за най-добрия"приятел" на един пич,дето се оказа момиче и само се бърка във връзката им...абе смех да има.

# 152
Не съм го гледала и нямам намерение, но някой може ли да ми каже как се казва музиката, която звучи в сайта му? Едно време много я обичах, беше точно в момента, в който Пепеляшка плаче че не може да отиде на бала на една касетка с приказки. Simple Smile

Лунната соната - Бетовен  Wink

# 153
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Всъщност е на 18, ако се вярва на нагиев.ру  Wink А майката е Алисой Шер , някаква радиоводеща според сайта.

АлисА Шер. Алисой е в падеж. Бившата му жена, радиоводещ и писателка.

# 154
  • Мнения: 233
Имам чувството, че всичко е или нагласено или руснаците са мнооооооооого откачени, не може да има мъж, който да иска жена му да си извади зъбите, защото така ставали по хубави свирки.  #Crazy

# 155
  • Мнения: 93
Това предаване е толкова нагласено, че ме дразни повече и от Хванати в изневяра. Поне да бяха наели по-добри герои. То всяка жена, която излезе на сцената е с перука. А пък за темите за разговор да не говорим. Най-смешно ми е, като симулират побой на сцената.  Joy

# 156
  • Мнения: 1 629
А последното предаване ей са тая вечер с 70 год. баба и 17год. младеж и как правят садо мазо Shocked аре бе нагласена работа Naughty

# 157
  • Мнения: 2 414
Нагласено или не е супер забавно.  Mr. Green

# 158
  • Мнения: 93
А последното предаване ей са тая вечер с 70 год. баба и 17год. младеж и как правят садо мазо Shocked аре бе нагласена работа Naughty

 Shocked Извращенията продължават. Какви ли болни мозъци им пишат сценариите.  Stop

# 159
  • Мнения: 579
И аз го гледам,въпреки,че най-малко в 90% от случаите е нагласено.Това не пречи да е интересно.А водещият е симпатяга,само дето понякога големи простотии ръси...

# 160
  • Мнения: 31
Интересно е!Аз не мисля ,че няма и грам истински истории,изглежда ми прекалено нагласено!Можеше да го направят по-истинско и мисля,че ще е по-хубаво!!!А някои може ли да ми каже дали изобщо от предаването казват,че всичко е истинско!!!

# 161
  • Мнения: 168
А някои може ли да ми каже дали изобщо от предаването казват,че всичко е истинско!!!

Нагиев често повтаря, че няма нещо нагласено и самия ой не знае какво ще се случи.
Мен лично ме озадачават участниците. От къде се взимат толкова хора, които играят по-добре от актьорите в който и да е съвременен български филм!?

# 162
  • София
  • Мнения: 62 595
може в началото да е било нагласено, но дори за мащабите на Русия сигурно е трудно да се намерят толкова много актьори, които да играят толкова добре.

# 163
  • Мнения: 168
Да и аз мисля, че не са актьори, а просто хора, които играят добре. Предаванията обикновено завършват с това, че се набират зрители и участници.
Въпреки всичко,като се абстрахирам от поредната невероятна простотия, руснаците са ми много симпатични. Може би заради начина им на изразяване - езикът ли им е по-богат, руснакът ли е с по-богат речник, но и най-пошлата история не звучи толкова зле, когато ги слушаш.

# 164
  • София
  • Мнения: 62 595
Успешен сценарий и добро изпълнение. И не на последно място е усещането за езика и културата.

# 165
  • Мнения: 579
То си личи кои са нагласени.Не са всичките-примерно тези с изневерите с комшии и приятели или родителите,които искат детето им да стане еди-какво-си,а то-друго може и да са истински.Обаче глупости от рода на:Мъж подарява на всичките си любовници еднакви пръстени и две от тях случайно се засичат във влака и едната вижда на другата пръстена и подобни...това вече е прекалено ooooh!

# 166
  • Мнения: 48
 А гледахте ли това: http://vbox7.com/play:99bf3237
Нагиев сам го каза в едно интервю, че първите предавания са били нагласени, т.е с актьори, но после са си истински истории.
Гледам го с интерес само дето малко не ми харесва новият час в който го излъчват. А водещият е готин и умен бих казала.

# 167
  • Мнения: 38
Предаването е ужасно, ужасно тъпо, водещият - не е Mr. Green. В събота или неделя вечер по ОРТ дават "Большие гонки" с негово участие.

"Большие гонки" е голямо шоу  Laughing
и Нагиев вкарва не'кви опасни коментари  Laughing

# 168
  • Мнения: 148
Гледаме го с мъжо и се забавляваме Grinning

Общи условия

Активация на акаунт