"Детско градче" Варна

  • 1 567
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте, мили майки от Варна! Моля, ако някоя от Вас има някакви впечатления /без значение добри или лоши/ от детската градина, която наричат "Детско градче" /не знам, дали това и е официалното име/ да ги сподели с нас! Градинката се намира до "Елитис" в "Младост". Благодаря Ви предварително! Трябва да преместя детенцето си и искам да избера най-добрите градини, в които да подам документи. За съжаление, живея от скоро тук и не ги познавам много. Моля, помогнете! Подходящата градинка с добри учителки и задоволителна МБ е важна за всяко дете

# 1
  • Мнения: 171
От познати съм 4увала 4е персонала е много добър, но като гледам какви бараки са нещо им нямам много вяра на условията. Ина4е се говори 4е ще по4ват ремонт но кога ли  newsm78

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И аз съм чувала само хубави работи за тази градина,дори се бях замислила дали да не подам документите на детето,но размислих защото ми е далеко.Имам две-три познати на които децата им посещават градината и са много доволни.Само момента със спонсорирането малко ме подразни,но навсякъде е така.

# 3
  • Мнения: 34
Глухарче, какво имаш пред вид с това "със спонсорирането". Има такива изисквания за спонсорство ли? Мисля да подам документите на детенцето си там и трябва да съм подготвена. Дали ще ни приемат, не знам. Ако трябва ще ги спонсорирам, какво да правя, все пак всичко е за децата, нали така?

# 4
  • Мнения: 13 512
За тази градина чух много лоши неща, ноне наддадох ухо...ще попитам пак и ще в информирам. Ставаше въпрос за едни фургони, настаненеи в близост до градината, където се правят някакв снимки на цистерни- за здравина и цяост на металите- самият процес бил много вреден. Преди  са се помещавали в Девня, а сега са до това Детско градче. Ще попитам тия дни и ще пиша, за да могат заинтересованите  да се разровят и вземат мерки.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Глухарче, какво имаш пред вид с това "със спонсорирането".
Да,вярно е че всичко е за децата,но през месец два все нещо им трябва и все се събират пари.Моя комшийка по време на един от редовните им ремонти бяха решили,че този път нямат възможност да платят и ги накараха да боядисват Shocked

# 6
  • Мнения: 34
Монда, това, което си чула наистина е много обезпокоително! Надявам се да не се подвърди. Ще чакам да споделиш, ако разбереш подробности. Аз също ще разпитам

# 7
  • Мнения: 769
Съвсем случайно попадам на темата и се включвам по повод 'съмнителните фургони' - в близост до детската градина има фирма за различни изпитвания и тествания - това е официална лаборатория, одобрена и работеща според всички европейски нормативи. Всички тестове, които се провеждат са контролирани процеси, както и тестването на съдове под налягане. По отношение на тази лабораторя няма нищо притеснително за намиращите се или живеещите наблизо, вече каква е самата детска градина аз нямам впечатления.

Общи условия

Активация на акаунт