чаи за кърмачки на hipp

  • 1 435
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 197
здравеите момичета искам да попитам дали сте използвали този чаи и дали е имало ефект от него

# 1
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Здравей.
Лично на мен българският чай по-добре ми действа.Освен това струва лев-лев и нещо.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 529
Здравей.
Лично на мен българският чай по-добре ми действа.Освен това струва лев-лев и нещо.
Peace

# 3
  • Мнения: 1 197
мерси ще го пробвам

# 4
  • Мнения: 3 157
Аз пих чайчето на хип,но не мога да преценя дали кърмата ми е била повече или не,отколкото ако не бях го пила.За всеки случай не вреди,а и е приятно на вкус

# 5
гадно е на вкус и полза не видях,сега пия бг лактогоннен чай същия вкус ,но с пъти по евтин 1,10,а хип е 6 и нещо Naughty Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 1 504
При мен имаше ефект и от двата /и Хип и българският/..редувах ги при лактационата криза...

# 7
  • Мнения: 317
Aз съм пила и от двата. На вкус по-хубав е на Хип, но българския е наистина доста по-евтин. Иначе ефекта мисля че беше добър и от двата чая.

# 8
  • Мнения: 5 401
Пила съм и от двата - ужасни на вкус и никакъв ефект. Калоян винаги най-добре ми е стимулирал лактацията!  Peace

# 9
  • под дъгата
  • Мнения: 630
При мен нямаше ефект. Но виж от български лактогонен чай останах много доволна.

# 10
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
При мен нямаше ефект. Но виж от български лактогонен чай останах много доволна.
Peace

# 11
  • Мнения: 320
При мен имаше ефект именно от този чай, българския не ми помагаше. А това много ме удряше по джоба! Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 10 982
Пила съм и Хип, и български. Ефектът е еднакъв, разликата е в цената.

# 13
  • Мнения: 65
 И двата имаха еднакъв ефект. Нipp ти пести време и не е толкова гаден на вкус.

# 14
  • Мнения: 911
И двата чая имат еднакъв състав, но много различна цена. Въпрос на предпочитания.
Не виждам как, в такъв случай, Хип ще помогне, а българския не - това е самовнушение, нали като е по-скъп и вносен, значи ще е "по-добър".

Общи условия

Активация на акаунт