отзиви за пвц дограмата на фирма РОЛПЛАСТ

  • 42 651
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 114
чудя се каква пвц дограма да сложим .Имаме оферта от Ролпласт но  нещо по форумите отзивите за тях не са добри newsm78

# 1
  • Мнения: 192
Познати слагаха от тях, въпреки приятелството им с шефовете на фирмата браха доста ядове с монтажниците.

# 2
  • Мнения: 114
а да знаеш нещо за профила дали е trokal ili e менте

# 3
  • Мнения: 192
На лепенките пишеше точно това Mr. Green
Обаче Господ знае ...

# 4
  • София
  • Мнения: 8 280
На лепенките пишеше точно това Mr. Green
Обаче Господ знае ...
Няма ме оплаквания. 5-камерна Трокал сложихме едната лятото другата скоро. 

# 5
  • Мнения: 2 013
При нашите сложихме Ролпласт, но е само на 3 месеца, още не мога да дам отзиви. Иначе изглежда добре и определено е по-топло, отколкото със старата.

# 6
  • Мнения: 5
Ролпласт ни слагаха дограма в една от стаите и аз просто съм очарована. вече три години я имаме и никога не е имало конденз. В другите три стаи дограма ни сложиха приятели тя е на Века и мога да ви кажа че съжаляваме много!!!!

# 7
  • Мнения: 13
Нашата дограма също е Трокал от Роллпласт. Това което знам е, че е от най-старите немски фирми за дограма от 1942г май. Нашата е от две години и нямам оплаквания. Познати сложиха Саламандър и не са доволни. Аз мисля, че каквото и да си купуваш,колкото и старателно да избираш, всичко е и до късмет. Така че късмет.

# 8
  • Мнения: 299
Има доста писано в този форум за Ролпласт. Пусни една търсачка. Виж и тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=122608.0

# 9
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Много сме доволни Peace

# 10
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Сложихме преди няколко години трикамерна Рехау със стъклопакети триплекс. Никога не е имало конденз, а шумоизолацията е перфектна. Много съм доволна и от качеството, и от обслужването. Препоръчаха ми ги приятели и аз също съм ги препоръчвала на приятели.

# 11
  • Мнения: 1 492
И аз съм доволна от Ролпласт. И дограмата и щорите са ми от тях. Нямам забележки.

# 12
  • Мнения: 858
Хиляди пъти съжалих че ползвах техните услуги fightмонтажниците им са много зле-пък ако ви се случи да има фабричен дефект ще чакате 10 дена да ви го оправят #CrazyМен ме държаха посред зима на отворена врата и то при положение че им обясних че вратата е външна ooooh!
След което не смениха дефектната брава а я поправиха и тя естествено след известно време пак се развали-пак я поправиха след няколко дена #2gunfireВ момента бравата е отново пред разпадане и ми иде да ги убия-ако бяхме в нормална държава щях да ги съдя защото заради тях дни наред не мога да работя smile3511Не може да им дава дефект външна врата и да дойдат да я оправят след 10 дена-не е истина просто Banghead

# 13
  • Мнения: 2 013
Хиляди пъти съжалих че ползвах техните услуги fightмонтажниците им са много зле-пък ако ви се случи да има фабричен дефект ще чакате 10 дена да ви го оправят #CrazyМен ме държаха посред зима на отворена врата и то при положение че им обясних че вратата е външна ooooh!
След което не смениха дефектната брава а я поправиха и тя естествено след известно време пак се развали-пак я поправиха след няколко дена #2gunfireВ момента бравата е отново пред разпадане и ми иде да ги убия-ако бяхме в нормална държава щях да ги съдя защото заради тях дни наред не мога да работя smile3511Не може да им дава дефект външна врата и да дойдат да я оправят след 10 дена-не е истина просто Banghead

Във всяко стадо има мърша. В блока на майка ми много хора са ползвали Ролпласт. Общо взето, от самите прозорци няма оплаквания. Но при нашите бяха направили кочина - оставяли разни мръсни инструменти по леглата, мацали и прочие, майка беше възмутена от тях. Монтажниците в други апартаменти пък бяха изчистили всичко след себе си, любезни и внимателни. Това, което мен най-много ме възмути при монтажа беше, че платиме специално за услугата извозване на дограмата някъде, което си беше около 80 лв, а те просто я свалиха и натрупаха зад блока, където и други техни колеги са трупали...

# 14
  • Мнения: 8
Ако някой е решил да си слага PVC дограма в никакъв случай не избирайте Роллпласт/Rollplast.
Поръчах си дограма,дойде  измерителя взе мерки.След 20-на дни дойдоха да ми я монтират.
Свалиха старата дограма и почнаха да ми я монтират-казах им да ми я монтират по вътрешната стена - отговориха ,че не може.
Монтираха я.
След монтажа се оказа ,че между дограмата и стената на апартамента остава 6,5-7см разстояние,което запълниха със фибрант и пяна.Нормалното разстояние е 1,5-2 см по другите фирми.От централния офис на роллпласт както и други монтажници от същата фирма казаха също че е максимум 2см !!!Като дограмата се монтира по желание на клиента.

Пуснах рекламация.
Дойде един леко пълен младеж.
Каза,че дограмата е монтирана правилно,защото отвън се застъпва със стената 2см,въпреки че тя е наравно.
Казах му да излезе на терасата през вратата - не можа,защото са направили вратите на терасите 36см !!!!!.Старите врати бяха 52см.
И си замина.

Вие си преценете дали да си поръчвате дограма на тази фирма.

Не правете моята грешка да плащате цялята дограма предварително!!!

Ето още отзиви за Роллпласт/Rollplast:

РОЛПЛАСТ-ИДИОТИ, НЕ Е ЗА ВЯРВАНЕ

Не избирайте Роллпласт/Rollplast за PVC дограма


Внимание - РОЛПАЛСТ


Ако се оплача в Комисията за защита на потребителите дали ще има полза?

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 17:28 от mm_ivanova

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
И аз съм от доволните от Ролпласт - тази година смених всички прозорци , е вярно правят мръсотия но то кой майстор не прави в смисъл не са помитали но пък и аз не съм плащала и искала да метат и извозват старата дограма

# 16
  • Мнения: 8 999
Преди година и половина си сменихме дограмата - купихме точно от Ролпласт петкамерна Трокал. Към самата дограма нямам забележки - изглежда си чудесно и си върши работата, всичко беше готово в срок /при това много кратък/, монтираха я за един ден /прозорци на 5 помещения/, а и дадоха много добри цени с големи отстъпки.
Само мъъъъничко бяха пообъркали размерите на прозорците, но се компенсираха като ми монтираха безплатно външни первази. Добре, че правехме основен ремонт и вкъщи се мотаха по това време разни други майстори, които успяха да замажат дефектите.
Ако ми се наложи, бих ползвала отново услугите им, но този път ще следя отблизо какво прави оня специалист с ролетката.

# 17
  • Мнения: 183
Майка ми си сложи преди 3 години такава дограма. Справиха се чудесно, и нямаше нещо за което да се хване човек, че не е изпълнено, като хората. Преди 2,3 седмици и ние си поръчахме и сложихме от същата дограма. Махането на старата и монтажа на новата, мина перфектно. Бяха коректни и във всички срокове, така както за взимането на размерите, така и в срока за монтажа.
Явно съм един от малкото им останали доволни клиенти, като чета до тук публикуваните отговори.
Много е важен и екипа, който монтира дограмата. При нас бяха три момчета, едното от които беше новак и се учеше, но той практически не участваше пряко в самия монтаж /подаваше инструменти, запълваше с пяна след монтажа и т.н/.Самото монтиране се извърши от останалите две момчета, които определено бяха в час и знаеха какво правят.
Явно всичко си е до късмет, защото няма фирма от която някой да няма някакви оплаквания.
Пожелавам късмет на всички, на които им предстои подобно начинание.

# 18
  • Мнения: 129
В никакъв случай не ползвайте РОЛПЛАСТ, особено от Варна, аз си патя от офиса на бул. Сливница. Изобщо отказват да приемат рекламация за качеството, а дограмата която сложиха направо вее, изобщо не е нивилирана ... Сега незнам какво да правя, добре , че не е зима.  Ужасни са, натова отгоре много агресивни.

Общи условия

Активация на акаунт