Добри педиатри , клиники в Плевен !

  • 11 720
  • 6
  •   1
Отговори
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Препоръчайте ми моля , добри педиатри , клиники в Плевен ! Благодаря Ви , много Ви благодаря !

# 1
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Момичета , става въпрос за бебенце на 2 месеца, моля Ви дайте координати...няма ли мами от Плевен  Praynig Praynig Praynig

# 2
ZA KLINIKA  AVIS MEDIKA  ZA PEDIATAR NA MOITE DECA E D-R MARINOVA V 3DKC!!!

# 3
  • Мнения: 38
Д-р Росманова тел.0888729632.Чак сега видях темата.Тя се занимава точно с такива малки бебенца.Изключителен специалист и човек.Тя е шефка на бебетата в родилното и преглежда  в частия си кабинет-20лв. е прегледа,ако има и видеозон на главата още 20.А само каква консултация прави,падна ми шапката.

# 4
  • София
  • Мнения: 406
Д-р Маринова е добър педиатър и точно затова я избрах за личен лекар.Много е внимателна.Радвам се,че я познавам за да не се притеснявам,когато имам дете Praynig

# 5
Dr.Bulgaranov-bez izsledvane kaza 4e deteto mi e s magare6ka ka6lica-posle napravihme izsledvane i se okaza ,4e naistina e koklu6.Pregleda e 15lv.Tel mu e0888691458.Namira se do u4ili6te-Ivan Vazov

# 6
  • Мнения: 1
Д-р Маринова е добър педиатър и точно затова я избрах за личен лекар.Много е внимателна.Радвам се,че я познавам за да не се притеснявам,когато имам дете Praynig
Бихте ли ми казали къде точно е кабинета и кога преглежда.

Общи условия

Активация на акаунт