Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 11 дек. 2007, 16:28 ч.
  • Преглеждания  452  Мнения  1  Онлайн  1
Отговори
Синът ми е на 4 месеца .Давам му вигантол от два месеца с прекъсване от 7 дена ,поради това че се разболя от бронхопневмония.От извесно време забелязвам ,4е се поти често. Въпросът ми е:Възможно ли е да се разболее от рахит  при тези обстоятелства ,като се има на предвид това че е на кърма и плодово пюре?

Реклама
# 1
  • Мнения: 5 760
Не, не е възможно. Продължете да давате вигантол по 2 капки дневно и извеждайте бебето на разходка по 1 час на ден около обяд. Това потене е често срещана реакция на нервната система при бебетата.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт