През ЮЛИ няма да сме на море, но пък ще гушкаме бебета в ръце :)

  • 11 214
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 137
Бухтичке, ние с теб сме за края на юли, та може тепърва да ни ударят признаците като другите мамчета. Иначе за умората и аз си лягам всяка вечер в 22ч. По-късно не мога да издържам. А другата седмица имам и коледно парти, та не знам как ще изкарам.
А пък ако носим момчета (както аз за себе си имам такива предчувствия) нали се говори, че по-малко ти се гади  Grinning
Ивонче, премести ми моля термина на 27.07., така ми каза докторката първият път, а и тази дата много ми харесва. Хайде пък ми сложи и едни сини гащи да видим докъде ще го докараме с предчувствията Wink

# 286
  • Мнения: 13
Момичета , на вас излизат ли ви гадни , грозни , червени пъпки като рога на лицето , защото аз вече не мога да си позная физиономията , днес сутринта ми изби още едно такова нещо на лицето  Sad Приличам вече на годзила  #Cussing out

# 287
  • Мнения: 326
Привет момичета.  newsm03 Аз май изпуснах ден-два от темичката, но ето ме сега на линия.
Ние в къщи успяхме да се разболеем. Аз съм вече по-добре, но малката вече цяла седмица е със сополи и кашля. По цяла вечет не спим, като започне да се дави в собственните си секрети става страшно  #Crazy.
kami_ch евала на такива мъже като твоя  smile3501. Имоя да си го похваля и той доста помага, да не кажа че като се върне от рабора и поема всичките задължения по дъщеря ми и в домакинството. Лошото е че напоследък се прибира ве по-късно (след 10ч.) и аз направо изнемогвам. Ох с нетърпение очаквам да дойде момента, за който всички казват че около 4ти месец "идвал прилив на енергия"  newsm53 А дано по-скоро да стане.
Относно отесняването на дрехите, да си кажа аз по-принцип напоследък нося по-широки дрехи и те не са ми отеснели. Не забелязвам да ми расте коремчето. Признавам че вечер е едно такова по-очертано, но то е от хапване, защото вече си хапвам доста добре. Не че не ми се   Sick ама си хапвам.
Момичета вие купихте ли коледните подаръци??? На мен много ми се ходи по магазините. А за сметка на това вече 2ри ден си стоиме в къщи и не мърдаме никъде.  smile3506 Кога ли ще намерин време да излезем, че не може така без подаръци?!?!?!?

# 288
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Момичета , на вас излизат ли ви гадни , грозни , червени пъпки като рога на лицето , защото аз вече не мога да си позная физиономията , днес сутринта ми изби още едно такова нещо на лицето  Sad Приличам вече на годзила  #Cussing out
Същата съм и аз ooooh! УЖАС! Не ги понасям вече #2gunfire Как ще ме гледат другите мами утре на срещата просто незнам Whistling

.................
Ивонче, премести ми моля термина на 27.07., така ми каза докторката първият път, а и тази дата много ми харесва. Хайде пък ми сложи и едни сини гащи да видим докъде ще го докараме с предчувствията Wink

Веднага Hug Мисля да пусна и нова темичка ако нямате нищо против Blush

# 289
  • София
  • Мнения: 1 098
Ивонче, промени ми годините в списъка с една по-малко на 28 съм.  Mr. Green
И аз съм на работа днес, поне съм до 14:00 ако трябваше да стоя до 17:00 щях да съм още по-кисела.
И това гадно време много ме подтиска. А и нали си имаме страхотен кмет, та улиците са ни много почистени. В България сняг да не пада, можеш да се убиеш някъде.

# 290
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Новата ни темичка цък Mr. Green

# 291
  • Мнения: 13
Ивонче , браво за новата темичка   bouquet сега видях че на някой мами в началото освен термина е посочен и пола на бебенцето . Не е ли много рано още да се определи пола ? аз доколкото знам най - рано в четвъртия месец казват . Аз на 20-ти съм на преглед , но не съм се и надявала да ми кажат пола на бебо . Аз хем нянан предпочитания , искам еднакво и момченце и момиченце , хем нямам търпение да разбера  Laughing Само да са ни живи и здрави !

Общи условия

Активация на акаунт