През ЮЛИ няма да сме на море, но пък ще гушкаме бебета в ръце :)

  • 11 220
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Дуци, данибон, понеже ме заинтригувахте с този спор за но-шпа-то, реших да прочета какво пише в упътването на моята опаковка Wink А то е точно същото:

За Но Шпа пише ,, Въз основа на проучвания върху животни и хора , при употребата му по време на бременност не се доказва вредно въздействие върху майката или плода .Все пак приложението му по време на бременност налага консултация с лекар ,,

За протокола и моята опаковка е със срок на годност 2010 Laughing
Производител: sanofi aventis Peace

# 61
  • Мнения: 4 371
Моето е до април 2008, кой знае колко е старо newsm78

# 62
  • Мнения: 30
alisa13  за каква несъвместимост в кръвните групи говориш ? Да нямаш предвид резус фактора ?

Значи,доста четох по въпроса,та конкретно :аз съм 0 с рн -,съпругът ми е АВ + и първото ми дете е АВ+.След раждането ми поставиха инжекция анти Д,за да нямам проблеми при втора бременност.През лятото т.г. забременях,но направих спонтанен аборт Sad,бах на месец и половина.
Сега,като забременях отново се поразчетох тук-там и видях,че дори и след аборт се поставя такава инжекция.Но на мен не ми сложиха.От там ми идват притесненията ми.Казаха да не се притеснявам,постоянно ще ме изследват за анти тела,трябва да не се увеличават.Такава бременност се води рискова!

# 63
  • непостоянно
  • Мнения: 981
.............
Значи,доста четох по въпроса,та конкретно :аз съм 0 с рн -,съпругът ми е АВ + и първото ми дете е АВ+.След раждането ми поставиха инжекция анти Д,за да нямам проблеми при втора бременност.През лятото т.г. забременях,но направих спонтанен аборт Sad,бах на месец и половина.
Сега,като забременях отново се поразчетох тук-там и видях,че дори и след аборт се поставя такава инжекция.Но на мен не ми сложиха.От там ми идват притесненията ми.Казаха да не се притеснявам,постоянно ще ме изследват за анти тела,трябва да не се увеличават.Такава бременност се води рискова!

Ама как може да не ти сложат инжекция #Cussing out Това е просто безобразие Crossing Arms Ега ти и лекарите #2gunfire да не се поинтересуват от резус фактора ти и от този на мъжа ти ooooh! Ми те са длъжни да те питат #Cussing out

Лелее, много се ядосах ooooh! Направо откачих Crazy Ама има такива идиоти #Cussing out

# 64
  • София
  • Мнения: 3 524
момичета за повдигането освен дегана който наистина е в краен случай, има натриев цитрат- сиропче добавка към храненето, което позволява възстановяване на електролитния баланс и намалява тези пристъпи. просто съвет Peace

# 65
  • Мнения: 13
alisa13   , значи все пак става въпрос за RH- при теб , това какви кръвни групи сте няма значение , само резус фактора ( RH ) е важен и то има опасност единствено ако майката е RH - , а бащата RH + , както е вашият случай . А това че не са ти били глобулини си е направо престъпление от тяхна страна , още веднъж се убеждавам в мърлявостта на някой лекари . #2gunfire

# 66
  • Мнения: 13
А с Дуци не сме спорели , поне аз го приемам като обмен на информация  Grinning

# 67
  • Мнения: 13
момичета за повдигането освен дегана който наистина е в краен случай, има натриев цитрат- сиропче добавка към храненето, което позволява възстановяване на електролитния баланс и намалява тези пристъпи. просто съвет Peace

мерси за съвета ! А  безвредно ли е за плода да се приема този медикамент ? Ти пила ли си го или просто си чувала за него ?

# 68
  • Мнения: 30
Незнам,то вече е късно да се ядосвам!Отначало дори обвинявах себе си,че не се сетих за това!Но в онзи момент незнаех на кой свят се намирах-докато се зарадвахме и  ....край!
Решила съм да ида и в частна клиника-Света Марина-Плевен-има мн. добри отзиви за нея!Да видим там какво ще ми кажат.Вече имам записан час.Ако искате ще ви кажа какво е станало.

# 69
  • непостоянно
  • Мнения: 981
А с Дуци не сме спорели , поне аз го приемам като обмен на информация  Grinning


И аз не съм имала предвид истински спор Peace

# 70
  • Мнения: 6 390
лелеле новата тема ще свърши, а аз не съм я регистрирала  Blush

# 71
  • непостоянно
  • Мнения: 981
..................
Решила съм да ида и в частна клиника-Света Марина-Плевен-има мн. добри отзиви за нея!Да видим там какво ще ми кажат.Вече имам записан час.Ако искате ще ви кажа какво е станало.

Да, мила, непременно пиши какво е станало Hug

# 72
  • Мнения: 2 171
Момичета, дано не ставам досадна с напомнянето за софийската среща Embarassed, но хайде да се преброим, за да може Дуци да резервира места Peace. И последно 11.30 ли остава часа? Саксофончето също ще дойде, няма нет в момента и не може да пише, но ще е на линия за срещата

# 73
  • София
  • Мнения: 137
Момичета, нещо съм се притеснила днес. Вчера ми беше цял ден много зле, яко гадене, а днес нищо Rolling Eyes Дали бебчо е добре? Нали някой беше писал, че като ти е лошо значи бебчо се развива дабре. Все пак съм 7-ма седмица, пък не ми е ставало особено лошо досега...Тамън вчера си викам, ето започва се, ама днес пак нищо.

# 74
  • Мнения: 9 903
Пумичка, това, дето ако ти е лошо, бебето се развива добре, е пълна измислица. няма връзка просто. С първата си бременност не съм изпитала нито едно неразположение, нито веднъж. Сега също не изпитвам абсолютно нищо/и чукам на дърво, де Simple Smile/. Всеки организъм реагира различно. Надявам се притеснението ти да е абсолютно неоснователно.

Общи условия

Активация на акаунт