контракции

  • 9 431
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
здравейте майчета ,интересуваме дали някой от вас  се е сблъсквал с това да има контракции в 6 м. и какво му е казал доктора ,за6тото аз чесно казано стра6но много се притесних  и си мисля какви ли не глупости .

# 1
  • Мнения: 2 960
здравейте майчета ,интересуваме дали някой от вас  се е сблъсквал с това да има контракции в 6 м. и какво му е казал доктора ,за6тото аз чесно казано стра6но много се притесних  и си мисля какви ли не глупости .
ако става въпрос за така наречените подготвителни контракции да!!! Стягане на корема доста силно,втвърдяване силно и придърпване ниско долу......през цялата бременост пиех но-шпа ,а от шестия месец по хапче магнерот...в деветия по две хапчета магнерот...........но консултирай се с лекаря си.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 343
принципно не трябва да се притесняваш,нормално е...и аз пиех но-шпа и магнерот по 3 пъти на ден

# 3
  • Мнения: 176
Аз бях с контракции (неболезнени) и разкритие от 2 см от 5 месец до края.
Износих си бебето и родих преди термина, но предизвикано разждане иначе както го бяхме подкарали може би щях да пренося бебето.
Случва се напоследък все по-често това, не се плаши.
Пиех магнерот и но шпа почти през цялото време.
Не се бой, само повече почивки и по-малко вълнения, особено негативни.
Аз на моя лекар му имах огромно доверие и послушах съвета му да си остана да лежа вкъщи, а не в болницата, понеже атмосферата там би ме довършила.
Е....всичко това вече е минало, родих много лесно и бързо и сега се радвам на едно прекрасно, здраво и щастливо бебе.
Успех, леко бременеене и едно хубаво и здраво бебече ти желая!

# 4
  • Мнения: 332
Пиех магнерот и но шпа почти през цялото време.
Не се бой, само повече почивки и по-малко вълнения, особено негативни.
И аз бях така, повече почивка и задължително магнезии.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 658
стига да не са болезнени контракциите, няма проблем. Имаш ли болки, заминавай на лекар.

# 6
  • Мнения: 728
Имах контракции още от 5мес.(подготвителни,според гинекологът ми).Пиех но-шпа+магнерич.
Лека бременност!

# 7
  • плевен
  • Мнения: 133
за твое успокоение отиди на доктор Успех Peace

# 8
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Консултацията с лекар разбира се е задължителна. Ако контракциите не са болензнени, нямат равен интервал, то най-верояно са подготвителни. Аз имах такива от 4-я месец, а накрая даже преносих и ми предизвикаха раждане, така че не се притеснявай  Simple Smile Леко бременеене Hug

# 9
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
И аз около 3седмици пиех Магнерот и Но-шпа, но моите контракции бяха болезнени...

# 10
  • Мнения: 1 586
принципно не трябва да се притесняваш,нормално е...и аз пиех но-шпа и магнерот по 3 пъти на ден
Peace и аз бях така е лежах 1 седмица за задържане през седмият месец и пиех магнерич до края на бремеността си!

# 11
  • Мнения: 164
несе притесняваи аз сам почти вав 8 месец и имам болки почти от началото на бременоста.пия магнерич и ме отпуска.това са подготвителни контракции иса нещо нормално.успех инесе притесняваи.

# 12
  • Мнения: 2 498
От 5-я мес. бах с контракции и нон стоп на Магнерот и Но-шпа, а от 7-я но по-силни лекарства....

# 13
  • Мнения: 15 443
от 4 месец ги имах. не бяха редовни, но се появяваха през цялата бременност. отиди да те прегледа лекаря ти. ще ти изпише нещо, ако не са сериозни и няма страшно. но задължително отиди да те прегледа - дали е сериозно или не може да ти каже само той  Peace

# 14
  • Мнения: 337
С контракции съм от 6-тия месец , къде болезнени къде без...Ей ме на вече на финала контракции си имам както тогава така и сега ,с тази разлика , че сега се моля да зачестят , а тогава се молех да се разредят Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт