"пъпчици в дупето"

  • 916
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 657
Д-р Слънчева,преди около един месец на сина ми му излезна някакъв обрив вътре в дупенцето( т.е.около ануса),като му мия дупето го усещам колко е грапаво,но не го боли,пробвахме с разни кремчета за подсичане,от нивея един път беше минало и после пак се появиха,гледам че сега дори се увиличиха и по целия процип има пъпчици,а иначе никога не се е подсичал,нашия лекар ни изписа цинкова маз но отново нищо,вече няколко дена мажем никакъв ефект,посъветвайте какво да правим,моля ви

# 1
  • Мнения: 5 760
Най-вероятно ако няма зачервяване това не е обрив. Кожата около ануса и преходна към лигавица и има естествен релеф и грапавост.

# 2
  • Мнения: 657
Най-вероятно ако няма зачервяване това не е обрив. Кожата около ануса и преходна към лигавица и има естествен релеф и грапавост.
не,има зачервяване и преди това го нямаше,а от последна седмица забелязах че се увеличиха,аз мисля че е от акото,може би като е почнал да яде друга храна освен млякото и кожата там се е раздразнила,пробвала съм да го мажа с бочко,с нивея,сега и с цинкова маз,но не минава,мия си го веднага след като се е изакал,с какво да го мажа че да мине незнам

# 3
  • Мнения: 5 760
Мажете го 4-5 дни с дактакорт.

Общи условия

Активация на акаунт