«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ѕроблемно забремен€ване
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-8 от 8 отговора

ћнени€: 4 240
Ќ€къде между 9 (според ‘‘) и 11 (според мен) ден съм след овулаци€, а днес забел€зах отново цервикална слуз подобна на белтък на €йце.

“ози месец пропуснах фоликуметри€та, но пък температурите се покачиха доста отчетливо, а това вече е доказано при мен че показва минала овулаци€.

ѕомагайте - каква пък може да е тази ÷— сега  #Shocked
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 317
б€ло течение.
при мен се по€в€ва такова точно веднага след цикъл, преди да е възможно изобщо даже да си мисл€ за ову.
/за точност-при цикъл 28 дни и лел€, гостуваща 6 дни-ей туй чудо ми се €в€ва на 7-ми€ ден. ову-то го засичам с тестове и температури между 12 и 18-ти ден/.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 7 718
–азтеглива ли е?
÷итирай

Ќа пода

ћнени€: 4 399
—поко, нормално е. ∆ълтото т€ло отдел€ и малки количества естроген, така че е възможно да се по€ви фертилен мукуз и във втората част на цикъла. ѕише го и н€къде във ‘‘ ако искаш повече информаци€.
÷итирай

—офи€

ѕон€кога се получава течение, симптом за ранна бременност.
 азвам го от личен опит. Ќе искам да се над€ваш обаче.
÷итирай

Lali - да разтегливо е точно като цервикалната слуз преди овулаци€та, абсолютно същото е. Ќе е н€какво странно и необикновено течение, за това и обещавам да не се самонавивам излишно  Wink

ћисл€ че об€снени€то на Vjara е праводподобно. я дай миличка стати€та да € прочета.  Love
÷итирай

—офи€

јко е разтеглива, по вс€ка веро€тност е така, както казва ¬€ра.
÷итирай

ћнени€: 3 098
http://ttc.fertilityfriend.com/HelpCenter/FFBook/ff_fertility_signs.html#29

“ова е, за което говори ¬€ра.
÷итирай

Ѕлагодар€ Sunshine.

ѕрочетох откъсчето от стати€та и наистина жълтото т€ло отдел€ и малки количества естроген, който пък е причина и за наличие на цервикалната слуз.

ћи аз на стати€та (пак от ‘‘) хубаво съм дала картинката, ама не съобразих  Embarassed

Ѕлагодар€ и на Vjara, че ме насочи в тази посока
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-8 от 8 отговора