С четири месечно бебе на път?

  • 767
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 84
Как мислите, рано ли е на четири месеца бебе да пътува? newsm78 На някоя топла вила, хотел и т.н.т.? Естествено където има условия! Притеснява ме малко сезона, ама нали си ни е малък прилепалчо, няма на кой да го оставим. Crazy

# 1
  • София
  • Мнения: 1 833
Ще следя темата. Дали ще е проблем с 4 месечно бебе в планината? Може би пътя няма да е толкова проблем, ако се спира по- често за почивка.

# 2
  • Мнения: 1 494
Хубаво е да следите прогнозата за времето. Също да е сигурен транспорта- да няма аварии. И лично аз не бих рискувала с някое откъснато място. Пази Боже, но всичко се случва. Също бих си взела за всеки случай 'духалката'- особено ако е селски туризъм в непроучени условия- това от опит. Peace

# 3
  • Мнения: 1 593
Водих малкия в Истанбул на два месеца - беше около 10 градуса, разхождахме се около 10 часа единия ден, но беше слънчево.
Ходихме с него и на ски в Австрия (той не е карал  Laughing), на три месеца ненавършени, минусови температури, разхождахме се средно 2-3 часа на ден, най-студено беше около минус 10 градуса.

едната екскурзия - с кола 6 часа
другата - със самолет

сега ще го водя като стане на 4 месеца до Прага (реално ще водя себе си, а той ще ме придружава  Mr. Green), пак със самолет.

ааа, и сме летяли от САЩ - 13 часа с прекачване през Лондон, когато беше на 28 дни.

Та искам да кажа, с подходящите дрехи и подготовка от твоя страна, пречки няма.
Направи ми впечатление, че по летищата и самолетите, както и по границата бяха много любезни и отзивчиви с нас заради детето.
Авиолиниите не броят количката и стола за кола като багаж.

Със стола за кола спирахме на 3 часа за хранене и почивка на гръбчето (не си позволявам да го вадя от стола, ако колата е в движение   Naughty)

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 02:42 от Jenna

Общи условия

Активация на акаунт