«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ќа пазар
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора
ћамчета, препоръчайте вкусни, качествени бебешки пюрета на добра цена. 
¬ече опитахме Hipp, Bebevita, Gerber и Nestle («а √анчев и јћ-ам не говорим), но бебка хич не ги харесва. јко има нещо друго качествено на пазара, мол€ пишете производител и магазин. ¬ ѕловдив. ћоже и в —офи€, има кой да ни ги прати. 
÷итирай

√аброво

ћнени€: 6 562
Sunval и Semper са хубави Smile ѕървите са немски, вторите са шведски.
÷итирай

софи€

ћнени€: 1 716
Sunval и Semper са хубави Smile ѕървите са немски, вторите са шведски.
newsm10 Ќие други не употреб€вахме, като Semper повече ни харесваха.
÷итирай

ћнени€: 16
alvesta горещо ти препоръчвам ‘рутек.“е имат плодови пюрета и сокове.Ѕебчо много ги хареса и сега хапва само от т€х. ачеството е добро и цената е  приемлима.ѕюретатат-малките са около 1,30лв.,а соковете са 1 лв.ћожеш да ги намериш в магазина на ¬ис ¬италис и в ”ваков.¬ момента имат промоци€-на 6 капачки ти дават лигавник.ƒано ви харесат  Laughing
÷итирай

¬арна

ћнени€: 5 178
«а зеленчукови ли става въпрос? јко, да- не мисл€, че ще има кой знае каква разлика във вкуса. јз мо€та щерка € забел€звам, че предпочита по- течните, на другите се мръщи, ама ги €де, де.
÷итирай

sofia

ћнени€: 175
ќпитайте —емпер задължително,но те са с доста подправки(билкови),също така Ќестле јлете(не разбирай само "нестле")това Ќестле јлете е доста по-скъпо от "нашенското "нестле.Ќ€кои деца €дат много ќвко.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 132
ами то вие сте опитали най-качествените и най-вкусните.
за мо€ личен вкус, ’ип са най-вкусните пюрета. —ънвал са доста гаднички, нищо, че са био.
—емпер имат сравнително малък избор от менюта.
÷итирай

¬арна

ћои познати се оплакват, че децата им веднъж свикнали  с ’ип- ските, не щ€ли други. » за мен  са много вкусни.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 041
’ип,нестле алете Peace
÷итирай

ћнени€: 5 258
Semper - полезна информаци€  Peace
÷итирай

√аброво

ћнени€: 6 562
ћои познати се оплакват, че децата им веднъж свикнали  с ’ип- ските, не щ€ли други.

Ќ€ма такова нещо. ћоето капризно човече го захраних с пюрета на ’ип. —ега освен т€х й давам и Nestle, Semper, Sunval, Bebevita. Ќ€ма предпочитани€ към конкретна марка, а към вкусовете.
÷итирай

¬арна

≈, пропуснала съм да пиша, че не искат да €дат √анчев Mr. Green
÷итирай
абе хора аз пробвах FRUTEK по препоръка на Valkiriq24 да ви кажа честно детето много ги хареса. ќсобено соковете им са страхони. ƒозичката е перфектна 125 мл. и цената им е супер 1.10 лв.
јз съм от —офи€ и промоци€та с лигавниците и 6-те капачки € има и тук.
ј за Semper изобщо не ми говорете. Ќе само, че са толкова бедни на вкусове, ами и слагат цели кюфтета в пюрета за 8 месечни (а наши€ още н€ма зъби((( )
÷итирай
ѕодкреп€м, Marita! Ќаскоро ги пробвахме с малката Smile и много й харесаха пюренцата на FRUTEK. «а сокчета сме още малки, но след три-четири месеца ще пробваме задължително.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 171
ами опитай и √анчев и јм-јм има случай на деца дето само това €дат.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора