Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора
Мамчета, препоръчайте вкусни, качествени бебешки пюрета на добра цена. 
Вече опитахме Hipp, Bebevita, Gerber и Nestle (За Ганчев и АМ-ам не говорим), но бебка хич не ги харесва. Ако има нещо друго качествено на пазара, моля пишете производител и магазин. В Пловдив. Може и в София, има кой да ни ги прати. 
Цитирай

Габрово

Sunval и Semper са хубави Smile Първите са немски, вторите са шведски.
Цитирай

софия

Sunval и Semper са хубави Smile Първите са немски, вторите са шведски.
newsm10 Ние други не употребявахме, като Semper повече ни харесваха.
Цитирай

alvesta горещо ти препоръчвам Фрутек.Те имат плодови пюрета и сокове.Бебчо много ги хареса и сега хапва само от тях.Качеството е добро и цената е  приемлима.Пюретатат-малките са около 1,30лв.,а соковете са 1 лв.Можеш да ги намериш в магазина на Вис Виталис и в Уваков.В момента имат промоция-на 6 капачки ти дават лигавник.Дано ви харесат  Laughing
Цитирай

Варна

За зеленчукови ли става въпрос? Ако, да- не мисля, че ще има кой знае каква разлика във вкуса. Аз моята щерка я забелязвам, че предпочита по- течните, на другите се мръщи, ама ги яде, де.
Цитирай

sofia

Опитайте Семпер задължително,но те са с доста подправки(билкови),също така Нестле Алете(не разбирай само "нестле")това Нестле Алете е доста по-скъпо от "нашенското "нестле.Някои деца ядат много Овко.
Цитирай

София

ами то вие сте опитали най-качествените и най-вкусните.
за моя личен вкус, Хип са най-вкусните пюрета. Сънвал са доста гаднички, нищо, че са био.
Семпер имат сравнително малък избор от менюта.
Цитирай

Варна

Мои познати се оплакват, че децата им веднъж свикнали  с Хип- ските, не щяли други. И за мен  са много вкусни.
Цитирай

София

Хип,нестле алете Peace
Цитирай

Semper - полезна информация  Peace
Цитирай

Габрово

Мои познати се оплакват, че децата им веднъж свикнали  с Хип- ските, не щяли други.

Няма такова нещо. Моето капризно човече го захраних с пюрета на Хип. Сега освен тях й давам и Nestle, Semper, Sunval, Bebevita. Няма предпочитания към конкретна марка, а към вкусовете.
Цитирай

Варна

Е, пропуснала съм да пиша, че не искат да ядат Ганчев Mr. Green
Цитирай
абе хора аз пробвах FRUTEK по препоръка на Valkiriq24 да ви кажа честно детето много ги хареса. Особено соковете им са страхони. Дозичката е перфектна 125 мл. и цената им е супер 1.10 лв.
Аз съм от София и промоцията с лигавниците и 6-те капачки я има и тук.
А за Semper изобщо не ми говорете. Не само, че са толкова бедни на вкусове, ами и слагат цели кюфтета в пюрета за 8 месечни (а нашия още няма зъби((( )
Цитирай
Подкрепям, Marita! Наскоро ги пробвахме с малката Smile и много й харесаха пюренцата на FRUTEK. За сокчета сме още малки, но след три-четири месеца ще пробваме задължително.
Цитирай

София

ами опитай и Ганчев и Ам-Ам има случай на деца дето само това ядат.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора