Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Украсихме елхата, но лампичките нещо не са съвсем в ред. Светят само жълтите и червените, което щях да преживея, но и нещо намирисва на изгоряло.
Къде продават наистина хубави, качествени, красиви лампички? Нямам спомен да съм виждала някъде.
Цитирай

И аз се интересувам
Цитирай

На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.

И аз на клона.
Цитирай

На седмото небе :)

В Джъмбо има, но не знам до колко са хубави(качествени). Иначе и аз си търся хубави лампички. Вчера видях на един прозорец едни старахотни,които светеха в електриково зелено и синьо.
Цитирай

В Джъмбо има, но не знам до колко са хубави(качествени). Иначе и аз си търся хубави лампички. Вчера видях на един прозорец едни старахотни,които светеха в електриково зелено и синьо.

Онзи ден бяхме в Джъмбо, но набързичко го обиколихме и лампи не видях (или дори да съм видяла, сигурно съм ги възприела като коледна украса). Следващата ни визита предполагам, че пак ще е експресна - с бебо сме навсякъде и зависим от това кога на него ще му писне. Въпросът ми е изложени ли са лампичките, за да види човек как светят; има ли различни видове; и последно - къде да ги намерим в магазина - предполагам, накрая към касите, но ако ти хрумне някакъв допълнителен ориентир? Hug
Цитирай

София

Миналата година си купих наистина хубави лампички от магазин за осветителни тела в Sky City (май на втория етаж беше). Имаше избор и доста се чудих докато се спра на някакви. А това, което най-вероятно се е случило с твоите - счупила се е някоя от сините или зелените лампички и там прескачат искри, съветвам те да ги изхвърлиш...  Wink
Цитирай

Мерси, Берта! Ще ги изхвърля задължително, но май трябва да разваля цялата елха и отново да я украсим, защото са най-отдолу.  Confused
В Скай сити пък точно тези дни имам ходене, така че задължително ще проверя.
Цитирай

Да дам отчет за лампичките в "Джъмбо" - купихме си от тях. Имат само бели и постоянно светещи, но седят красиво. Като бройка са най-различни.
Цитирай

в сърцето на любимия

Аз и миналата година търсих ,но имаше все от тези дето се нагряват и изгарят лесно .Сега влязох в един магазин от тези дето са за 1 лев и си купих такива дето исках .Струват 3лв и имат 7 опций за сменяне на светлините.Украсих и прозорците и елхата ,много хубаво стана.Не се нагряват и не съм ги изключвала от 2 седмици.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.